Lato 2021 w ofercie RAINBOW TOURS-pytamy o hity dla rodzin z dziećmi

Biuro podróży Rainbow Tours jako jedno z pierwszych rozpoczęło sprzedaż i promocję oferty na lato 2021. Specjalnie dla czytelników Dzieckowpodorozy.pl sprawdzamy u źródła, jakie korzyści czekają na osoby rezerwujące wakacje first minute, jakie nowości czekają na nas w ofercie na 2017 r. oraz jakie hotele cieszyły się największą popularnością w kończącym się sezonie. Na nasze pytania odpowiada Radomir Świderski – PR manager Rainbow Tours.

Dzieckowpodrozy.pl: W 2015 r. biuro podróży Rainbow Tours już w październiku rozpoczęło sprzedaż i promocję oferty na lato 2016. Reklamy i rabaty zachęcają do wczesnej rezerwacji. Czy faktycznie rodzice tak szybko planują kolejny wakacyjny wypoczynek i jakie dokładnie korzyści niesie za sobą tak wczesna rezerwacja?

Radomir Świderski Biuro Podróży Rainbow ToursRadomir Świderski: To prawda, z roku na rok rośnie liczba rodzin, które z tak dużym wyprzedzeniem decydują się na zakup oferty na lato. Sądzę, że powodów jest kilka. Jednym z nich jest to, że w wielu firmach prowadzone jest planowanie urlopów, zatem, gdy termin jest już znany rezerwacja wakacji nie stanowi problemu. Kolejna rzecz, to największy wybór ofert. Zdecydowanie łatwiej jest wybrać wymarzony, wakacyjny hotel, gdyż niemal cała oferta jest jeszcze dostępna. Bardzo istotnym czynnikiem jest cena. W przedsprzedaży obowiązują wysokie rabaty i za naprawdę dobrą cenę można zakupić pobyt w rodzinnym, przyjaznym obiekcie. Niewątpliwą zaletą są oferowane przez nas w przedsprzedaży gwarancje: gwarancja najniższej ceny, niezmiennej ceny, zmiany terminu, które zwiększają komfort zakupu z dużym wyprzedzeniem.

Dzieckowpodrozy.pl: Turystyka rodzinna rozwija się bardzo szybko, ale równie szybko rosną też oczekiwania turystów. Co nowego czeka na w ofercie dla rodzin z dziećmi na lato 2015? Jakie destynacje i obiekty rekomenduje Pan na wypoczynek z "dzidziusiami", a jakie miejsca będą idealne dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym?

Radomir Świderski: Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko i dynamicznie rozwija się turystyka rodzinna. Nie ukrywam, że w naszej ofercie bardzo dużo miejsca poświęcamy hotelom przyjaznym rodzinom, świetnie położonym , z idealnymi dla rodzin opcjami zakwaterowania oraz z atrakcjami, które powodują, że taki urlop na długo pozostaje w pamięci. Specjalne miejsce zajmują Figlokluby – czyli klubowe hotele zlokalizowane w basenie Morza Śródziemnego  z animacjami w języku polskim. To jest właśnie nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania turystów. W klubach zajęcie prowadzone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, zawsze w bezpiecznej, wakacyjnej i atrakcyjnej formie. Animacje odbywają się przez kilka godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, od połowy czerwca do połowy września. Na nadchodzący sezon lato 2015 proponujemy aż 40 hoteli, a jeszcze dwa lata temu było ich o połowę mniej. Zajęcia prowadzone są dla dzieci w wieku 4-12 lat, natomiast młodsze zapraszamy tylko i wyłącznie pod opieką rodzica, bądź opiekuna. Na czym dodatkowo zależy rodzinom z dziećmi? Z naszej obserwacji wynika, że najchętniej wybierane są hotele przynajmniej 4* w wersji  all inclusive. Duże znaczenie, poza animacjami ma bliskość plaży, najlepiej piaszczystej oraz atrakcje wodne. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się te obiekty, na terenie których znajduje się np. aquapark.

hotele z aquaparkami dla dzieci

Dzieckowpodrozy.pl: Czy mogli by Państwo wymienić również 5 najchętniej wybieranych ofert dla rodzin z dziećmi z oferty lato 2014?

Radomir Świderski: Hotele rodzinne jak już wspomniałem wcześniej zajmują bardzo ważne miejsce w naszej ofercie. Poza Figloklubami jest ich bardzo dużo w Europie i nie tylko. Trudno tak naprawdę wybrać 5 z takiej bogatej oferty. Poniżej przykłady:

RIWIERA TURECKA – Hotel: TITAN SELECT – 5* all inclusive CZARNOGÓRA – Hotel : OTRANT – 4* all inclusive KRETA –Hotel: KIANI BEACH – 5* all inclusive COSTA DEL SOL – Hotel: PLAYACALIDA – 4,5* ( 2 posiłki lub all inclusive ) RODOS – hotel: IALYSSOS BAY – 4* all inclusive Dzieckowpodrozy.pl: Dziękujęmy za rozmowę.

Czekamy też na Wasze opinie i komentarze. Korzystaliście z oferty rodzinnych wakacji z Rainbow Tours? Podzielcie się opinią z innymi rodzicami!

wakacje z dzieckiem lato 2015 oferty

Sprawdź również: Wakacje z dzieckiem 2019 - oferty GRECOS

18 comments

Leave Comment