Powitaj LATO już w kwietniu!Przyjdź na targi turystyczne z atrakcjami dla dzieci

LATO 2014W dniach 4-6 kwietnia zapraszamy dorosłych i dzieci na XIX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato. Przyjdź i poznaj ofertę weekendowych i urlopowych wyjazdów. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wiele atrakcji. Czekamy na Was w halach MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie!

Organizator Targów LATO, firma MT Targi Polska, jak co roku dokłada starań, aby najmłodsi goście wydarzenia mogli miło i aktywnie spędzić czas. W hali targowej zostanie wydzielona specjalna strefa atrakcji dla dzieci i młodzieży. Na scenie odbędą się występy artystyczne, którym towarzyszyć będą animacje dla najmłodszych, degustacje, pokazy oraz konkursy z ciekawymi nagrodami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Imprezy dla dzieci-Warszawa Lato 2014

Podczas tegorocznej edycji Targów Lato wiele uwagi zostanie poświęcone aktywnym formom spędzania wolnego czasu. Na Targach będzie można odwiedzić organizatora dwóch największych imprez rowerowych w Polsce, tj. Tour de Pologne, i Skandia Maraton Lang Team oraz spotkać się z wybitnymi polskimi kolarzami.

Hulakula – rozrywkowe centrum miasta – zapewni obecność odpowiednio przeszkolonych osób, które wymalują na twarzach dzieci najróżniejsze zwierzęta, kwiaty czy motyle. Tak przygotowani najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców. Zabawa na nich to okazja do bezpiecznego skakania czy ślizgu z kilkumetrowej zjeżdżalni. Dzięki scenie działającej w weekend 5-6 kwietnia teren przy ul. Marsa 56c zamieni się w kolorowy piknik zwiastujący rozpoczęcie sezonu letniego na Mazowszu.
Atrakcje dla dzieci -Warszawa Lato 2014
Na targi szybko i wygodnie będzie można dojechać pociągiem SKM lub Kolei Mazowieckich z dworców: Warszawa Śródmieście, Warszawa Wschodnia czy Warszawa Zachodnia. Stacja docelowa – Warszawa Gocławek – znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do stacji docelowej zajmuje tylko 20 minut.
Więcej informacji znajduje się na www.targilato.pl