Nawilżane chusteczki nie tylko w domu, ale też podróży!

Nie da się ukryć, że  nawilżane chusteczki dla dzieci stały się obowiązkowym wyposażeniem, kosmetycznego niezbędnika każdej dobrze zorganizowanej mamy. Nic w tym dziwnego –gwarantują pomoc w skutecznym oczyszczaniu i właściwą pielęgnację delikatnej skóry malucha + poręczne opakowanie stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie przy codziennej higienie dziecka, nie tylko w domu, ale też poza nim, w czasie  mniejszych i większych wycieczek. Marka Kindii - ekspert w pielęgnacji dziecięcej skóry – wprowadził na rynek nowe, udoskonalone wersje chusteczek nawilżanych. 

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych Kindii wprowadziło nowe, specjalistyczne receptury, które są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i problemów skóry dziecka. Dostępne są 3 warianty chusteczek nawilżanych Kindii: New Baby Care (do delikatnej skóry noworodków i niemowląt), Ultra Sensitive (bezzapachowe dedykowane do skóry wrażliwej ze skłonnością do atopii) oraz Skin Balance (do skóry normalnej).  

Kindii Ultra Sensitive_chusteczki nawilżane bezzapachowe do skóry wrażliwej

Kluczowym elementem składu wszystkich chusteczek nawilżanych Kindii są emolienty naturalnego pochodzenia. Oparta na nich, ulepszona formuła zapewnia, że skóra naszych pociech będzie chroniona i nawilżona, a my zapomnimy o problemach związanych z podrażnieniami, odparzeniami czy alergią. W nowych opakowaniach Kindii znajdziemy większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji. Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, ani alkoholu. Cena 4,99 pln/opakowanie (wersja 60 i 72 szt.). 

Konkurs - "Jesienny spacer z dzieckiem"
Wyniki:

Nagrody:

Kindii BOX, a w nim zapas: 3 rodzajów chusteczek nawilżanych, płatki i patyczki wraz z poduszeczką - maskotka owieczka, która z pewnością umili maleństwu każdą podróż otrzymują:

Marta Szajbe 
Kamila Bauer-Matczak

Nagrodę pocieszenia – z zapasem produktów Kindii do codziennej higieny i pielęgnacji dziecka otrzymują:

Asia Wybraniec
Anna Wołasiewicz-Seta
Kamila Gonciarz

Laureatów prosimy o wiadomość na redakcja@dzieckowpodrozy.pl z podaniem danych teleadresowych (telefon kontaktowy również). Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

owieczka

[akcja we współpracy z marką Kindii]