[KONKURS] 5 pakietów lekcji od Novakid czeka!

Z okazji 5. rocznicy uruchomienia platformy do nauki języka angielskiego online - Novakid - mamy dla Was konkurs, w którym na Wasze dzieci czeka 5 pakietów po 5 lekcji Novakid Standard. Czekamy na prace plastyczne, które będą odpowiedzią na pytanie:  W jakie miejsce dziecko chciałoby się wybrać w swoją pierwszą samodzielną podróż dzięki znajomości angielskiego? Szczegóły poniżej!

5 lat Novakid-5 lekcji angielskiego dla dzieci konkurs

Novakid to internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci założona w 2017 roku w Dolinie Krzemowej (USA).   Obecnie to ponad 3000 doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli prowadzi lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat za pośrednictwem interaktywnej platformy internetowej, zaprojektowanej przez Novakid. W 2021 r. szkoła przeprowadziła ponad 2,6 mln zajęć dla około 200 000 uczniów. Novakid wykorzystuje grywalizację i technologie VR w celu stworzenia anglojęzycznego środowiska i pomaga dzieciom na całym świecie uczyć się angielskiego w zabawny i interesujący sposób.

Dlaczego nauka angielskiego z Novakid?

Nowość od Novakid -  kurs Virtual Explorer

Wyobraźcie sobie wędrówki po londyńskich muzeach albo planie filmowym „Władcy Pierścieni” w Nowej Zelandii, które Wasze dziecko może odbyć w zaciszu własnego domu,  dokładnie oglądając wnętrza i przedmioty i obracając je o 360°. A to jeszcze nie wszystko. Kurs Virtual Explorer to już dokładnie 100 wypraw i wędrówek 3D do najwspanialszych miejsc naszego globu. Podczas ekscytujących wirtualnych wycieczek dziecko razem z nauczycielem odkrywa i omawia oglądany świat – po angielsku.  Tematyczne wycieczki VR oparte są na treściach edukacyjnych: wszystkie lekcje zawierają słownictwo i zestawy gramatyczne, które dzieci wykorzystują w swoich wypowiedziach.
„Do każdej lekcji dołączone są słówka i zestawy konstrukcji leksykalnych i gramatycznych, których dzieci będą musiały użyć – z pomocą nauczyciela – podczas swoich „wycieczek”. Oprócz umiejętności językowych, pomagamy rozwijać krytyczne myślenie i kreatywność: na przykład, na jednej z lekcji dzieci wymyślają własną grę komputerową” – dodaje Amy Kroveletskaya.

Dowiedzcie się więcej >>tutaj<<

Konkurs - Wygraj 5 lekcji na 5 lat Novakid

Macie ochotę na pakiet 5 lekcji Novakid Standard dla Waszego dziecka? Na Wasze dzieci czeka aż 5 pakietów! Czekamy na prace plastyczne wykonane dowolną techniką, które będą odpowiedzią na pytanie: W jakie miejsce dziecko chciałoby się wybrać w swoją pierwszą samodzielną podróż dzięki znajomości angielskiego?  Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Rodzice mogą pomagać, ale pamiętajcie, że satysfakcja dziecka z wygranej będzie podwójna, jeśli samo wykona swoją pracę 🙂 Nie chcemy ograniczać kreatywności Waszych dzieci, dlatego dopuszczamy wykonanie prac dowolną techniką plastyczną. Ważne:
  • Jeden Uczestnik może przesłać 2 prace
  • Pamiętajcie, że praca musi być podpisana imieniem dziecka
  • Wykonana przez Uczestnika Praca powinna zostać wysłana na redakcja@dzieckowpodrozy.pl  w formacie JPG, jpeg, Maksymalny rozmiar pliku to 1920 pikseli na dłuższym boku i 1080 pikseli na krótszym. Wielkość pracy nie może przekroczyć 5 000 KB.
  • W wiadomości koniecznie zawrzyj poniższą zgodę – bez niej zgłoszenie będzie nieważne: “Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuję regulamin konkursu. Zgadzam się na kontakt mailowy”.
  • Praca powinna być wykonana przez dziecko w wieku od 4-12 lat, jednak zgłoszenia dokonuje przedstawiciel ustawowy dziecka.
  • Na prace czekamy do 19.09.2022 r.
  • Wyniki opublikujemy na tej stronie najpóźniej 28.09.2022 r.
Więcej >> Regulamin Konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *