Karpacz – mój drugi dom

Piękne miejsce, pełne cudownych widoków i z mnóstwem atrakcji dla dzieci...to Karpacz - mój drugi dom. Kiedy tylko tam przyjeżdżam od razu świeże powietrze uderza we mnie ze zdwojoną siła, aż wszystko się chce :)

Razem z córką szalejemy na torze saneczkowym Kolorowa - dzieci do 3 r.ż mają za darmo więc ostatnim razem byłyśmy tam stałymi bywalczyniami. Uwielbiamy to...zresztą tak jak wszelkie wycieczki. Kolej na biały Jar to jedna z naszych ulubionych tras. Z każdym wypadem w góry obowiązkowo ją zaliczamy. Córka jest zachwycona widokami i dużymi kanapami na których może się wygodnie rozsiąść.

Karpacz

Po tego typu atrakcjach zwykle przychodzi wielka ochota na pyszny obiad :) W górach wszystko o wiele lepiej smakuje...a w szczególności pyszności serwują w rosyjskiej restauracji Aurora. Kto tam nie był niech żałuje, ja jadam tam bardzo czesto. Ostatnio odkryłam także super pyszną pizzerię o wdzięcznej nazwie King :) Pyszna pizza i mega fajna obsługa. Miejsce przyjazne dzieciom, więc polecam rodzicom ktorzy marzą o odrobinie spokoju podczas jedzenia.

SONY DSC

A wieczorami kiedy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa uderzamy to parku wodnego tropicana przy hotelu Gołębiewski. Jacuzzi, zjeżdzalnie wodne i mnóstwo atrakcji dla dzieci - można i wypocząć i dobrze się zabawić :) na samą myśl już chce się tam znowu znaleźć. Z dodatkowych atrakcji na pewno Western City jest godne polecenia - być w Karpaczu a nie pójśc w to miejsce to jakby byc nad morzem i nie widzieć baltyku :)Przecudne wystepy dla dzieci, możliwośc przejażdzki na koniu i wiele innych atrakcji które urozmaicą pobyt w tym miasteczku. Karpacz jest idealny na rodzinne wypady, my jeździmy tam co roku bo to super miejsce i nigdy się tam nie nudzimy :)

Karpacz

Oczywiście warto pojechać także do naszych sąsiadów pooglądać chociażby skocznie narciarskie i wypić pyszne czeskie piwo, my zwykle uderzamy do Harrachov bo to bardzo bliziutko. Bedąc w Karpaczu w zeszłym roku "odwiedziliśmy" też tak ostatnio popularne miejsce jakim jest droga na której mozna podziwiać zaburzenia grawitacji :) Samochód jedzie sam i to pod górkę ;) POLECAM Karpacz każdemu, czy to na weekendy czy na wypady ze znajomymi czy też rodzinom z dziećmi. WARTO !!