Scena Kulturalna Jastrzębia Góra – kino

kino kabarety JAstrzębia Góra opinie atrakcje

Wszyscy wypoczywający w Jastrzębiej Górze mogą korzystać z bogatej oferty rozrywkowej dzięki letniej Scenie Kulturalnej.

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

 

Niestety atrakcja pozostaje nieczynna do odwołania

Podczas wakacji w kilku najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach rozpoczyna działalność Scena Kulturalna. Gości również w Jastrzębiej górze, gdzie przy promenadzie rozstawia swój wielofunkcyjny namiot przystosowany do pokazów kinowych, występów kabaretowych czy przedstawień teatralnych. Odbywają się tu także spektakle dla dzieci i rozmaite spotkania autorskie. Przy scenie przez cały dzień można brać udział w ciekawych aktywnościach, np. w strefie wypoczynku czy strefie rozrywki dziecięcej. Część z nich jest bezpłatna.

Sprawdź: Jastrzębia Góra - atrakcje dla dzieci

Scena Kulturalna JAstrzębia Góra rodzinne atrakcje przedstawienia

Scena Kulturalna oferuje rozrywkę na wysokim poziomie – projekcje hitowych produkcji filmowych oraz imprezy z udziałem największych gwiazd muzyki i kabaretu – w Jastrzębiej Górze do tej pory wystąpili m.in. Ryszard Rynkowski, Anita Lipnicka, Michał Szpak, Stachursky, Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Odbyły się także spotkania z Andrzejem Krzywym, Agnieszką Rylik czu Robertem Biedroniem. Dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów cieszył się natomiast spektakl „Niestraszki”.

Scena Kulturalna – Jastrzębia Góra

Promenada Światowida, przy fontannie

84-104 Jastrzębia Góra

Mieliście okazję uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez Scenę Kulturalną w Jastrzębiej Górze? Podobało Wam się? Opowiedzcie o tym!