House Escape dla dzieci – Warszawa

Warszawski House Escape dostarcza świetnej rozrywki dla całej rodziny. To escape room, który oferuje dużą różnorodność scenariuszy i jest przyjazny dla dzieci.

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Zabawa polegająca na rozwiązywaniu zagadek i wydostaniu się z zamkniętego pokoju przy użyciu wskazówek na dobre zagościła już w Polsce. House Escape to jeden z pionierów tej formy rozrywki w Polsce, dodatkowo specjalizujący się w pokojach zagadek dla dzieci. Każdy z nich posiada inny temat przewodni. Po zamknięciu w pokoju uczestnicy mają 60 minut na pokonanie zabezpieczeń i opuszczenie go. W zależności od wybranego escape roomu w grze może uczestniczyć od 2 do aż 12 osób.

Wszystkie pokoje w House Escape są odpowiednie dla dzieci. Maluchy poniżej 12. roku życia muszą uczestniczyć w grze pod opieką dorosłych. Dolna granica wieku to 7 lat. Taka zabawa pozwala rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i uczy współpracy. Wiele dzieci ze swoim świeżym podejściem jest nawet w stanie rozwiązać zagadki szybciej niż dorośli.

Pokoje w House Escape Warszawa

Hollywood – największy pokój w House Escape. Jest to starannie odwzorowane wnętrze luksusowego hotelowego apartamentu w Hollywood, w którym zatrzymał się Borys – tajny agent planujący zamach na prezydenta USA. Waszym zadaniem jest odnaleźć granat, którego chce użyć i musicie to zrobić zanim wróci ze spotkania.

Poziom trudności – 7, wymagana liczna osób – 2-12

Dżungla – pokój pełen nowinek technicznych i efektów specjalnych. Zabezpieczenia stanowią tutaj nie tylko kłódki, ale też elektronika. Trzeba jak najszybciej odnaleźć zaginionego i uchronić go przed groźnym tygrysem. Wystrój sprawia wrażenie prawdziwej dżungli.

Poziom trudności – 7, wymagana liczna osób – 2-8

escape room dla dzieci warszawa pokoje zagadek opinie house escape 2

Biegun Północny  – Podczas wyprawy na Biegun Północny, awarii uległ Wasz pojazd. Już od godziny szukacie schronienia. Gdy nadzieja zaczyna Was opuszczać, nagle widzicie mały domek. Czy to bezpieczne miejsce?

Poziom trudności – 7, wymagana liczna osób – 2-8

pomysł na urodziny dla dzieci warszawa pokoje zagadek opinie house escape

W House Escape można też urządzić urodziny dla dzieci, działa tu specjalna sala, zamawiany jest catering i napoje.

Godziny otwarcia House Escape Warszawa

ul. Łopuszańska

poniedziałek-piątek – 15.00-21.00 sobota-niedziela – 10.00-22.00

Ceny House Escape Warszawa

Hollywood – 199 zł Dżungla – 179 zł Biegun Północny - 179 zł

House Escape Warszawa ul. Łopuszańska 53 02-232 Warszawa

www.houseescape.pl

1 comment

Leave Comment