Hotel Witek – gwarancja spokoju dla rodzin z dziećmi

hotel witek atrakcje dla dzieci rodzinne noclegi małopolskie 2
Mimo upływu lat i zmian upodobań turystycznych Polaków, Kraków nadal znajduje się bardzo wysoko na liście najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Urzeka on swoją historią, architekturą czy zabytkami… jednak podczas wycieczki w rejon Grodu Kraka, warto też przemyśleć kwestię noclegu! Być może właśnie teraz poszukujecie miejsca przyjaznego rodzinom z dziećmi? Pozwólcie przedstawić nam propozycję, jaką jest Hotel Witek!

Sprawdź aktualne oferty hotelu >>tutaj<<

Hotel Witek – hotel pełen spokoju 

Hotel Witek położony na obrzeżach Krakowa, na terenie malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Co ciekawe, mimo pozornej bliskości dróg szybkiego ruchu, nie musicie się tu bać hałasu czy zgiełku. Wszystko dzięki naturalnej barierze, jaką bez wątpienia są wszechobecne drzewa, blokujące dźwięki ulicy. Ten zielony „pancerz” otacza hotel z każdej strony, tworząc jednocześnie przepiękne widoki! Nie bez znaczenia pozostaje też odpowiednie oddalenie hotelowego budynku od jezdni. Jednym zdaniem — nie musicie martwić się tu o to, że harmider zepsuje wam wasz rodzinny wypoczynek!

hotel witek atrakcje dla dzieci rodzinne noclegi małopolskie

Hotel Witek – pokoje

Oczywiście warto też wiedzieć nieco więcej o kwestii zakwaterowania w Hotelu Witek. Nie zaskoczymy was pewnie tym, że pokoje w tym hotelu stoją na naprawdę wysokim poziomie. W absolutnie wszystkich pokojach znajdziemy telewizor, radio, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, klimatyzacja i minibarek. Nie można też zapomnieć o dostępie do bardzo szybkiego Wi-Fi – całkowicie za darmo!

hotel witek atrakcje dla dzieci rodzinne noclegi małopolskie 4

To oczywiście nie wszystko, gdyż do dyspozycji gości oddano tu przeróżne atrakcje, takie jak bilard, sauna, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz przepiękne alejki pośród hotelowego ogrodu. Tu aż chce się spacerować i poznawać ich przeróżne zakamarki!

Doskonała kuchnia w Hotel Witek

Jednym z najsilniejszych punktów Hotelu Witek jest jego zaplecze gastronomiczne, znajdujące się pod pieczą wykwalifikowanych kucharzy. Dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie regularnie serwować hotelowym gościom zróżnicowane dania kuchni europejskiej. Coś dla siebie znajdą tu nie tylko wielbiciele potraw mięsnych, ale też weganie, wegetarianie oraz ci z was trzymający się diety bezglutenowej. W restauracji hotelowej znajdziecie też obszerny taras oraz specjalny kącik przeznaczony dla dzieci. Dzięki temu najmłodsi nie będą się nudzić, a rodzice w spokoju napiją się kawy czy też skończą spożywać posiłek.

hotel witek atrakcje dla dzieci rodzinne noclegi małopolskie 5

Hotel Witek – doskonały dla turystów

Silną stroną Hotelu Witek jest jego lokalizacja. Co ciekawe, znajduje się on blisko zarówno lotniska Balice, jak i dróg wylotowych z miasta — mowa tutaj o autostradzie A4 oraz drodze krajowej nr 79. To jednak nie wszystko, gdyż turyści zmotoryzowani mogą tu liczyć na ponad 350 miejsc parkingowych, w tym również miejsca na parkingu strzeżonym (dodatkowo płatne).

Sami więc widzicie, jak doskonałą bazą wypadową może być podkrakowski Hotel Witek, szczególnie jeżeli zależy wam na ciszy i spokoju. Jeżeli chcecie wypocząć w komfortowych warunkach, a jednocześnie skorzystać na bliskości atrakcji Krakowa, to ciężko wyobrazić sobie lepszą opcję na rodzinny wypad!

Sprawdź aktualne oferty hotelu >>tutaj<<

Hotel Witek – lokalizacja

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację omawianego dziś Hotelu Witek.