Hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie – moc atrakcji dla całej rodziny

Mazurski_Raj_Logo_mmmHotel Mazurski Raj od lat zaskakuje modernizacją poszczególnych stref, ale w tym roku szykuje dla swoich gości jeszcze większą niespodziankę. W drugim kwartale 2024 r. zakończy się rozbudowa obiektu. Obiekt usytuowany w sercu Mazur stanie się jednym z niewielu hoteli z tak licznymi atrakcjami dostępnymi w jednym miejscu. Dzieci nie będą się tu nudzić. Hotel oferuje program pełen zabaw i wodnych szaleństw, a także możliwość poznania historii regionu.

„Kraina Kłobuka” i mazurskie legendy

Rodziny z dziećmi szukające tu odpoczynku, także tego aktywnego, nie będą zawiedzione. Oferta obiektu jest mocno osadzona w historii i tradycji regionu. Atmosfery niezwykłości i magii w hotelu dodadzą „Mazurskie Legendy”, którymi inspirowane są atrakcje udostępniane w obiekcie.

Kraina Kłobuka Mazurski Raj legendy jpg

Nie będzie ich brakować również w strefie przeznaczonej dla dzieci zaaranżowanej na mokradła i las. „Kraina Kłobuka” nawiązująca do postaci dobrego, ale i czasem przebiegłego demona, oferuje dzieciom niesamowitą zabawę.

– Zależy nam, by nasi najmłodsi goście czuli się u nas jak podczas wspaniałej przygody. Możliwość poznania ciekawych, wesołych, a niekiedy pouczających mazurskich legend, to podstawa zaprojektowanych specjalnie dla nich atrakcji. Poza tradycyjnymi formami zabawy, w „Krainie Kłobuka” dzieci będą mogły odkrywać Mazury z użyciem multimedialnych rozwiązań. Urządzenia Virtual Reality do mappingu i kolumny świetlne ożywią przestrzeń dając wrażenie zanurzenia się w świecie legend. W sali znajdą się też holoboxy, w których wirtualne postaci zachęcą dzieci do poznania mazurskich opowieści . Dodatkowo zostaną tu umieszczone tabliczki z informacjami, jakie zwierzęta żyją w pobliskich lasach. Do obserwowania przyrody służyć będą także oczy Pięknej Olbrzymki.– opowiada Alicja Kostyk, dyrektor hotelu Mazurski Raj Marina & SPA.

Zróżnicowanie atrakcji dostępnych w hotelu Mazurski Raj pozwala na idealne dopasowanie pobytu do potrzeb dzieci i młodzieży. Rodzice mogą być pewni, że ich dzieci spędzą tu czas na dobrej zabawie.

Relaks i aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek w Hotelu Mazurski Raj, to niewątpliwy atut dla wszystkich osób podróżujących z dziećmi. W hotelu można wypożyczyć sprzęt wodny, rowery i hulajnogi elektryczne, quady i buggy na wycieczki po okolicy. Dodatkową atrakcją są rejsy katamaranem po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, a dla odważniejszych możliwość nauki sportów wodnych, np. surfingu, z użyciem nowoczesnej łodzi Axis.

Starsze dzieci z pewnością chętnie odwiedzą salon gier z nowoczesnymi automatami, symulatorami i konsolami: symulator wodny VR, symulator samochodowy VR, oraz automaty zręcznościowe: strażak, bokser kung-fu, bokser tradycyjny, kręgielnia, bilard, cymbergaj i konsole (Play Station, Nintendo, X-box) dostarczą im mnóstwa wrażeń.

Goście mogą też skorzystać z kortów tenisowych, siłowni zewnętrznej, hali sportowej oraz ścianki wspinaczkowej.

Jeszcze w 2024 roku udostępnione zostaną strefa basenowa i SPA. Starsze dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z wewnętrznego oraz zewnętrznego basenu, a najmłodsi z brodzika. Natomiast saunarium i gabinety zabiegowe są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

rowery Mazurski Raj

Hotel Mazurski Raj – w harmonii z ludźmi i naturą

Otwarty w 2013 r. hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie w ostatnich latach przechodził kilka inwestycji, a wszystko po to, by na bieżąco odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Do dyspozycji gości hotel oddaje 173 komfortowe pokoje i 12 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje są nowoczesne i nawiązują kolorystyką do otaczającej hotel natury. Dla rodzin potrzebujących większej przestrzeni dostępnych jest 16 domków w ogrodzie z własnym tarasem.

Apartament prezydencki Mazurski Raj

Do Hotelu Mazurski Raj można z łatwością dojechać samochodem, kierując się na Ruciane-Nida. Odległość od Warszawy wynosi ok. 200 km, a od Gdańska – 240 km.

Goście już teraz mogą rezerwować wakacyjny pobyt w Mazurskim Raju. Możliwy jest również zakup pakietów, które przynoszą korzyść finansową i gwarantują specjalne programy dostosowane do rodzaju pobytu i okazji. Turyści mogą też indywidualne konstruować zakres pakietu, zgodnie z zainteresowaniami, oczekiwaniami i dyspozycją czasową.

Mazurski Raj | Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida | recepcja@mraj.pl | +48 87 425 21 00 | www.mazurskiraj.pl

Projekt "Mazurskie Legendy" nr POPW.01.03.02-28-0009/19 jest realizowany w ramach umowy o dofinasowanie nr POPW.01.03.02-28-0009/19-00 podpisanej w dniu 14 listopada 2019 r. w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 Osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Działania 1.3 Ponadregionalne powiązania kooperacyjne Poddziałania 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP.

  /Artykuł Sponsorowany/                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *