Hotel Amber Port**** Darłowo

amber port hotel darlowo atrakcje dla dzieci
Hotel Amber Port to odpowiedź na potrzeby rodziców poszukujących świetnego miejsca na nocleg z dziećmi nad morzem. Sprawdźmy, co czeka na rodziny z dziećmi po dotarciu do tego hotelu. Odpowiedzi na wasze pytania czekają w dalszej części naszego artykułu.

Sprawdź: Aktualne promocje hotelu >>tutaj<<

Hotel Amber Port**** - przyjazny dzieciom

Hotel Amber Port można nazwać prawdziwą komfortową przystanią na waszych wakacjach lub wyjeździe rodzinnym nad morzem. To tutaj odetchniecie od codziennych trudów życia. Lokalizacja tego hotelu jest doprawdy cudowna. Od jego progu do pięknej i piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 300 metrów. Przy okazji, w bardzo bliskiej odległości od tego hotelu znajdziemy przeróżne atrakcje Darłówka. Skoro i tak mielibyście w planach je zobaczyć, to czemu nie zrobić tego mieszkając w hotelu Amber Port? hotel amber port junior suite darłowo atrakcje dla dzieci Wypoczynek w hotelu Amber Port jest szczególnie komfortowy, a wszystko dzięki oddaniu do dyspozycji gości aż 59 pokojów: 2-, 4- i 5-osobowych z łazienką. Aby podkreślić bliskość morza, wystrój wszystkich z nich zainspirowany jest industrialno-portowym stylu. Wszystkie z nich są jednak przytulne i zachęcają do wypoczynku — zupełnie jak w domu! Dla dzieci (ale i dorosłych) niemałą gratką będzie także obecność fenomenalnych widoków. Otóż pokoje hotelowe oferują tu widok na morze, główną promenadę lub port w Darłówku. Jak nie docenić takich wakacji! W każdym pokoju znajdziemy nie tylko wygodne łóżka, ale też wszystkie niezbędne do codziennej toalety przedmioty, takie jak kosmetyki czy ręczniki. Nie zabraknie tam także zestawu do parzenia kawy i herbaty czy dostępu do Wi-Fi.

Atrakcje dla dorosłych

Rodzice dzieci na pewno docenią obecność rozbudowanej Wellness, w której znajdą okazję do tego, aby odpocząć od codzienności. Wewnątrz niej znajdziecie basen o wymiarach 12 × 5 metrów ze stanowiskami do masażu wodnego i przeciwprądem. To nie wszystko! Nie zabrakło tu również sauny fińskiej i infrared, groty solnej z tężnią ! hotel amber port darłowo atrakcje dla dzieci spa wellness

Atrakcje dla dzieci

Tym, na co zwrócić uwagę podczas rezerwacji czy też samego pobytu są liczne udogodnienia dla dzieci. Nikt przecież nie lubi się nudzić, szczególnie gdy pogoda za oknem uniemożliwi wam zabawę na plaży. hotel amber port darłowo atrakcje dla dzieci basen Koniecznie warto też wziąć udział w licznych animacjach, prowadzonych przez doświadczonych animatorów hotelowych. Dzięki temu rodzice będą mogli zrelaksować się — czy to we własnym pokoju, czy też w dedykowanej strefie Wellness. W hotelu znajdziecie też różne udogodnienia, rozpoczynając od strefy zabaw, wyposażonej w masę zabawek.  Rodzice również docenią drobiazgi, takie jak możliwość dostawienia łóżeczka, dostawki lub wanienki. hotel amber port strefa zabaw darłowo atrakcje dla dzieci To jednak nie wszystko, gdyż w otoczeniu hotelu znajdziecie też wesołe miasteczko i park wodny. To raj dla dzieci, niezależnie od ich wieku! Sami więc widzicie i mamy też nadzieję, że nie trzeba was dalej do czegokolwiek przekonywać — hotel Amber Port to unikalne miejsce, a co najważniejsze — jest ono dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego, czy odwiedzicie to miejsce w trakcie najbliższych wakacji, czy też w czasie zimowych ferii — mamy gwarancję, że będzie to dobrze spędzony czas!

Lokalizacja Hotel Amber Port

Hotel Amber Port zlokalizowany jest na ulicy Władysława IV 3 w Darłowie. Mapę dokładnego dojazdu znajdziecie poniżej.

Dowiedz się więcej - sprawdź na www.amberport.pl

Sprawdź także:

Atrakcje dla dzieci nad Bałtykiem-najlepsze nad morzem