Halloween w Energylandii!

Halloween Energylandia atrakcje

Halloween zbliża się wielkimi krokami! Już zza rogu wyglądają przebierane wampiry, duszki i inne, niesamowicie upiorne stwory! I choć październik zazwyczaj kojarzy się głównie ze szkolnym czasem i krótszymi dniami, to Energylandia po raz kolejny sprawia, że czas ten będzie również pełny zabawy i radości. Dopełniony małymi upiorami, wiedźmami i dużymi strachami sprawi, że każdy Gość Parku przeżyje kolejną, niesamowitą przygodę z nutką grozy! Wszystko to za sprawą Halloween Time, który w największym, rodzinnym parku rozrywki w Polsce rusza już 10 października i potrwa aż do końca miesiąca! Nowe zabawy, atrakcje, animacje i specjalnie promocje aż do – 50 %! Co jeszcze czeka na Gości w tym czasie? Zobacz, czym tym razem zaskoczy Energylandia!

Halloween w Energylandii 2022

Halloween Time!

Mimo iż Halloween to święto dla fanów upiorów, duchów i innych straszydeł, czas ten w Energylandii nie oznacza niczego strasznego! Halloween w zatorskim Parku to niezwykłe, kolorowe święto, na które wybrać mogą się całe rodziny! W dniach 10-30 października, w ramach Halloween Time w Energylandii, miejsce będą miały nowe, niepowtarzalne pokazy, odpowiednie nawet dla najmłodszych, a niesamowite, widowiskowe dekoracje sprawią, że Park całkowicie zmieni swoje oblicze! Na Gości czekać będą tematyczne zabawy, konkursy, animacje i mnóstwo niespodzianek, a czarne kotki, wampirki i zombiaczki tylko dodadzą zabawie niesamowitego uroku, niczym z mrocznych opowieści! Wszystko to oczywiście w otoczeniu karuzel, roller coasterów i wszystkich atrakcji Parku, z których korzystać może niezmiennie każdy Gość!

Halloween Energylandia 2022

Straszliwe oblicze Energylandii!

Podczas Halloween Time, nie może zabraknąć odpowiednich atrakcji dla wszystkich miłośników scen jak z horroru! O to zadbają między innymi niesamowite Domy Strachów, których w tym roku będzie aż cztery! Monster House, Psychoterria, Obsessive House oraz Scary Loft będą stały otworem dla każdego Gościa głodnego straszliwych emocji! To jednak nie wszystko! Straszyć będzie nie tylko w dedykowanych domach. W Strefie Smoczy Gród powstanie specjalna Strefa Grozy, której strach towarzyszyć będzie w każdym zakamarku! Jeśli ktoś lubi się bać, koniecznie musi odwiedzić właśnie to miejsce.

Hallowen w Energylandii

Halloween Night ze specjalną promocją!

To nie koniec niespodzianek! Wszyscy wiedzą, że największe zmory wychodzą po zmroku... W Energylandii również będziecie mogli je zaobserwować! W Halloween Night, który odbędzie się 22 października, Park czynny będzie aż do godziny 22:00! W tę wyjątkową noc Energylandia zabłyśnie światłami roller coasterów, a jej niesamowity wystrój nabierze jeszcze innych, zupełnie nowych barw! Dodatkowo, podczas tego wydarzenia obowiązywać będzie promocja, dzięki której wszystkimi atrakcjami cieszyć się będziecie mogli za połowę ceny biletów! Skorzystać z promocji będą mogli wszyscy Goście, którzy przebiorą się nie do poznania!

Upiory, wampiry, duszki i niezapomniana zabawa króluje podczas Halloween Time w Energylandii! 70 hektarów niesamowitych wrażeń, 123 różne atrakcje, niespodzianki, gry i zabawy dla całych rodzin, a do tego niesamowite dekoracje i mnóstwo radości! Odwiedź Energylandię podczas Halloween Time i sprawdź jak upiornie świetna zabawa może towarzyszyć Ci w największym rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!

Zobacz również: Energylandia otwarta zimą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *