HALLOWEEN W ENERGYLANDII [promocja]

Tak dobrej zabawy z dyniową latarnią jak tutaj nie znajdziecie! Najbardziej przeraźliwe wydarzenie sezonu - Halloween znajduje już tuż za rogiem, w Energylandii! Sprawdziliśmy co zrobić, aby nie zostać samemu w halloween i stawić czoła upiornym wyzwaniom, które czekają na nas w najbardziej rozrywkowym miejscu! Przerażająco dobra zabawa, pełna adrenaliny i mnóstwa atrakcji we wszystkich strefach Parku! Wiemy, jak dostać wejściówkę w strasznie dobrej cenie, którą wykorzystamy aż do końca sezonu 2021 w wybrany przez nas dzień! energylandia halloween atrakcje dekoracje promocja bilety   Energylandia przygotowała dla swoich gości nową ofertę cenową na zakup biletów elektronicznych przez stronę internetową. Promocja trwa od 28.09 do 6.10.2021, a zakupione bilety można wykorzystać od 7.10 do 31.10.2021. Ceny za bilety spadły (możliwe, że ze strachu, przed upiorami) nawet do -20 zł!

Promocyjny cennik HALLOWEEN w ENERGYLANDII:

  • bilet normalny od 140 cm – 129 zł /szt.
  • bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 229 zł /szt.
  • bilet ulgowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 89 zł /szt.
  • bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 159 zł /szt.
  • Bilety można kupić tutaj. Park Rozrywki największą promocję zostawił na deser, oferując bilety za 50% taniej, jednak pod jednym warunkiem! Zasada obowiązuje wyłącznie 23 października, a rabat zostanie udzielony gościom, którzy przybędą do Energylandii przebrani od stóp do głów.
Halloween w Energylandii promocja dynie dekoracje POTWORNIE DOBRA ZABAWA W ENERGYLANDII Energylandia powita swoich gości przerażającym krajobrazem rodem z koszmarów… o dobrej zabawie! Wszędobylskie dynie, tysiące lampek i unikalne pokazy to jedne z wielu atrakcji, które czekają na odważnych! Po przekroczeniu bram Parku można będzie odwiedzić Domy Strachów - Obsessive House, Psychoteria, Monster House i zupełna nowość Scary Loft! W trakcie trwania Halloween Time przechadzające się wokół nas zombie, potwory czy zjawy obudzą najstraszliwsze wspomnienia. Podobnych odczuć będzie można zaznać odwiedzając zamknięty szpital psychiatryczny lub przerażający strych. To czas, by przekonać się, jak mocne są nasze nerwy! Domy Strachów Energylandii będą odpowiednim do tego miejscem. Straszna impreza Energylandii to zabawa dla miłośników adrenaliny, pełnych odwagi i żądnych przygód! Odwiedź Park Rozrywki Energylandia w Halloween i daj się ponieść upiornej promocji biletowej! domy strachów Energylandia atrakcje Halloween