Gdzie wykorzystać bon turystyczny? Lista miejsc i obiektów!

bon turystyczny lista miejsc hotele noclegi gdzie można wykorzystać opinie
Przysługuje Ci Bon Turystyczny i zastanawiasz się gdzie można go wykorzystać? Lista miejsc w których można płacić bonem codziennie się powiększa, jednak specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka rekomendacji.  Płatność Bonem możecie zrealizować już od 01.08.2020 r. w obiektach, które zostały zweryfikowane przez Polską Organizację Turystyczną.

Gdzie i jak zapłacić Bonem Turystycznym za wakacje?

  Bonem turystycznym można płacić już od 01.08.2020 r. . Co ważne nie musicie się śpieszyć, bowiem kwotę 500 pln na dziecko możecie wykorzystać również na wakacje 2022. Wystarczy zarejestrować się w serwisie PUE ZUS i wygenerować swój indywidualny kod. Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Bon Turystyczny przysługuje prawie 6,5 miliona polskich dzieci. Płatność w obiekcie odbywa się również w prosty sposób. Podajecie Wasz indywidualny kod recepcjoniście, ten po zalogowaniu wpisuje go w specjalny panel akceptacji płatności, po czym otrzymujecie SMS z kodem potwierdzającym realizację płatności. I już! To zdecydowanie proste!

Bon Turystyczny - lista miejsc i obiektów akceptujących płatność

Najbardziej aktualna lista miejsc akceptujących płatność Bonem Turystycznym znajduje się na oficjalnej stronie https://bonturystyczny.polska.travel/. Jeśli chcecie sobie skrócić poszukiwania do sprawdzonych obiektów przyjaznych dzieciom zachęcamy do sprawdzenia tego zestawienia: Sprawdzone miejsca na wakacje z dzieckiem - z płatnością bonem turystycznym!   Szukajcie też na stronach internetowych obiektów noclegowych takich oficjalnych bannerów: Bon Turystyczny - lista miejsc i obiektów akceptujących płatność Jeśli planujecie wakacje nad morzem jednym z pierwszych obiektów zarejestrowanych do bazy miejsc akceptujących płatności Bonem Turystycznym jest Pensjonat Wojciech we Władysławowie -  to miejsce powinno być dobrze znane naszym czytelnikom. gdzie wykorzystać bon turystyczny noclegi nad morzem Pensjonat

3 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *