Gdzie wykorzystać bon turystyczny? Lista miejsc i obiektów!

bon turystyczny lista miejsc hotele noclegi gdzie można wykorzystać opinie
Przysługuje Ci Bon Turystyczny i zastanawiasz się gdzie można go wykorzystać? Lista miejsc w których można płacić bonem codziennie się powiększa, jednak specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka rekomendacji.  Płatność Bonem możecie zrealizować już od 01.08.2020 r. w obiektach, które zostały zweryfikowane przez Polską Organizację Turystyczną.

Gdzie i jak zapłacić Bonem Turystycznym za wakacje?


Bonem turystycznym można płacić już od 01.08.2020 r. . Co ważne nie musicie się śpieszyć, bowiem kwotę 500 pln na dziecko możecie wykorzystać do końca marca 2022 roku. Wystarczy zarejestrować się w serwisie PUE ZUS i wygenerować swój indywidualny kod. Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Bon Turystyczny przysługuje prawie 6,5 miliona polskich dzieci.

Płatność w obiekcie odbywa się również w prosty sposób. Podajecie Wasz indywidualny kod recepcjoniście, ten po zalogowaniu wpisuje go w specjalny panel akceptacji płatności, po czym otrzymujecie SMS z kodem potwierdzającym realizację płatności. I już! To zdecydowanie proste!

Bon Turystyczny - lista miejsc i obiektów akceptujących płatność

Najbardziej aktualna lista miejsc akceptujących płatność Bonem Turystycznym znajduje się na oficjalnej stronie https://bonturystyczny.polska.travel/. Jeśli chcecie sobie skrócić poszukiwania do sprawdzonych obiektów przyjaznych dzieciom zachęcamy do sprawdzenia tego zestawienia:

Sprawdzone miejsca na wakacje z dzieckiem - z płatnością bonem turystycznym!

 

Szukajcie też na stronach internetowych obiektów noclegowych takich oficjalnych bannerów: Bon Turystyczny - lista miejsc i obiektów akceptujących płatność

Jeśli planujecie wakacje nad morzem jednym z pierwszych obiektów zarejestrowanych do bazy miejsc akceptujących płatności Bonem Turystycznym jest Pensjonat Wojciech we Władysławowie -  to miejsce powinno być dobrze znane naszym czytelnikom.

gdzie wykorzystać bon turystyczny noclegi nad morzem Pensjonat

2 comments

Leave Comment
  1. PODRÓŻNICY

    Obecna wersja bony jest źle skonstruowana. Liczą się tylko noclegi. Jak nie ma noclegu.to nie ma innych atrakcji. Bylibyśmy bardzo zadowoleni.gdzie byłaby lista miejsc bez noclegów, A że zwiedzaniem. INTEREAUJE NAS HISTORIA. Chcielibyśmy skorzystać z bony w Zamkach, Kopalniach, Muzeach, Skansenach czy innych obiektach. A nie jechać na drugi koniec Polski tylko, żeby się przespać i ewentualnie zjeść śniadanie. Niektóre obiekty takie ceny narzucony, że bon starczy zaledwie na dwa dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *