Gdzie do Turcji na wakacje 2024 z dziećmi? [hotele i ceny]

Dzięki atrakcyjnym ofertom biur podróży tegoroczne wakacje w Turcji mogą być wyjątkowe. Zobaczcie, na co mogą liczyć tam rodziny z dziećmi.

W ostatnich latach ze względu na obawy o bezpieczeństwo zainteresowanie tym kierunkiem było mniejsze, jednak pierwsze dane z roku 2018 wskazują, że Turcja ponownie jest jednym z najczęściej wybieranych wakacyjnych kierunków. Swoją popularność wśród turystów Turcja zawdzięcza wspaniałemu klimatowi i długiemu wybrzeżu, przy którym skupiają się liczne kurorty. Wyróżniają się te na Riwierze Tureckiej, m.in. Antalya, Alanya, Belek czy Mahmutlar. Nie bez znaczenia są też osobliwości przyrodnicze, zabytki i relatywnie wysoka względem cen jakość usług turystycznych. Poza tym Turcja to jedno z tych państw, w których można poczuć klimat Orientu. Tutejsza oryginalna kuchnia i kultura zachwycają wielu europejczyków, w tym także Polaków. W ofercie biur podróży znajdziemy liczne propozycje odpowiednie dla rodzin z dziećmi, zarówno te tańsze, jak i bardziej luksusowe, w różnych lokalizacjach i formułach.

Turcja 2017 z dziećmi opinie ceny ofery wakacje

Turcja 2024 All Inclusive - polecane hotele [ceny]

To opcja dla tych, którzy na wakacjach cenią sobie wygodę i bogaty pakiet usług. Może im je zapewnić 3-gwiazdkowy hotel Smartline Sunlight Garden w Side. Za pokój rodzinny (2 pomieszczenia) na tydzień na przełomie czerwca i lipca 4-osobowa rodzina zapłaci tu 7845 zł (zniżka dla dzieci do lat 12). Do plaży z hotelu jest 500 m. Na terenie kompleksu znajdują się 2 baseny i osobny brodzik, restauracja i bar, plac zabaw i mini klub.

Sprawdź aktualne ceny >>tutaj<<

Turcja hotel sunlight garden opinie Wakacje z dziećmi

W formule All Inclusive dostępne także luksusowe hotele z wieloma atrakcjami. 5-gwiazdkowy hotel SunConnect Sea World Resort & Spa jest w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom. Znajduje się w miejscowości Manavgat, znanej z malowniczych wodospadów na rzece o tej samej nazwie. Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy plaży, posiada kilka restauracji i barów, 2 baseny, aquapark z 4 zjeżdżalniami oraz oddzielny brodzik ze zjeżdżalnią dla dzieci. Maluchy mogą bawić się też w mini klubie i na placu zabaw. Przygotowano animacje i dyskoteki. Tygodniowy pobyt dla 2 osób dorosłych z 2 dzieci do 13 lat w pokoju z 2 pomieszczeniami na początku lipca to koszt 11790 zł.

Sprawdź aktualne ceny i promocje >>tutaj<<

Turcja All Inclusive wczasy z dzieckiem

hotel z aquaparkiem Turcja opinie Sea World Resort Neckermann

jaki hotel z aquaparkiem turcja z dziećmi opinie ceny

Równie wysoki standard prezentuje 5-gwiazdkowy hotel Sea Planet Resort & Spa także zlokalizowany w Manavgat. Położony jest tuż przy plaży, swoim gościom oferuje nawet platformę do opalania. Na terenie kompleksu działają restauracje i bary, 2 baseny (jeden z 6 zjeżdżalniami), osobny aquapark oraz basen ze zjeżdżalnią dla dzieci. Jest tu też wiele możliwości uprawiania sportu. Na dzieci czeka mini klub, plac zabaw, animacje oraz dyskoteki. Formuła All Inclusive i pokój składający się z dwóch pomieszczeń w tym hotelu kosztuje 10574 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 13). Cena za 7-dniowe wczasy na początku sierpnia.

Sprawdź ceny i promocje >>tutaj<<

Turcja 2017 z dzieckiem All Inclusive Sea Planet Resort opinie

Turcja wakacje z dzieckiem z Aquaparkiem

hotel z aquaparkiem Turcja dla dzieci opinieNawet najbardziej luksusowe hotele w Turcji z opcją All Inclusive stają się bardziej dostępne, jeśli wybierzemy wczasy już po zakończeniu sezonu. Tygodniowy pobyt w polecanym przez wielu gości 5-gwiazdkowym hotelu Paloma Grida Resort w Belek na początku października to dla 4-osobowej rodziny (2 osoby dorosłe, 2 dzieci do 13 lat) koszt 10218 zł. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży, udostępnia gościom kilka restauracji tematycznych i barów, 7 basenów, aquapark z 4 zjeżdżalniami, boiska sportowe, wypożyczalnię sprzętu wodnego, a także minigolfa. Dla dzieci przewidziano zabawy w mini klubie, animacje, centrum zabaw, 2 brodziki (jeden z parkiem wodnym), salę gier i inne atrakcje.

Sprawdź ceny i promocje >>tutaj<<

Paloma Grida Resort Belek opinie All Inclusive Turcja wakacje

paloma grida opinie Neckermann all inclusive turcja wakacje z dziećmi gdzie z aquaparkiem dla dzieci Turcja wakacje gdzie opinie Neckermann hotele wakacje z animacjami Turcja hotel z atrakcjami dla dzieci Turcja wczasy z dziećmi All Inlusive hotele

Podobnie jest w przypadku 5-gwiazdkowego hotelu Sentido Perissia w Side. 4-osobowa rodzina (2 dorosłych z 2 dzieci do lat 12) zapłaci za 7-dniowe wczasy w tym obiekcie na początku września 10557 zł. Hotel oddzielony jest od plaży promenadą. Na jego terenie działa kilka restauracji i barów, 3 baseny, 2 zjeżdżalnie i taras panoramiczny z widokiem na morze. WiFi jest dostępne bezpłatnie. Można korzystać z łaźni tureckiej i sauny, w ciągu dnia i wieczorem odbywają się animacje. Są tu też kluby dla dzieci w różnym wieku, oddzielny brodzik, minidisco, pokój gier i plac zabaw.

Sprawdź ceny i promocje >>tutaj<<

Turcja Side hotele dla dzieci opinie Turcja ceny wakacje z dzieckiem

A może coś więcej? Turcja najlepsze hotele z aquaparkiem

Wakacje w Turcji 2024- polecane hotele [ceny]

 

Biura podróży oferują atrakcyjne wczasy z przelotem samolotem, dzięki czemu istotnie skraca się czas podróży. Infrastruktura hotelowa w Turcji jest na wysokim poziomie, co nie oznacza że muszą to być bardzo drogie oferty. Dobre recenzje goście wystawiają 4-gwiazdkowemu hotelowi Smartline Kaptan niedaleko promenady i mariny w centrum Alanyi. Do piaszczystej plaży jest stąd około 1000 m. Przy hotelu jest basen i kawiarnia, bezprzewodowy Internet udostępniany jest bezpłatnie. Pokój na tydzień w połowie sierpnia dla 2 osób dorosłych z dzieckiem do lat 6 kosztuje tu 9658 zł. Cena obejmuje 2 posiłki dziennie.

hotel turcja gdzie z dzieckiem opinie wakacje 2020Turcja 2017 z dzieckiem opinie oferty

Turcja samolotem wakacje ceny 2020

Rodzinom do gustu powinien przypaść też hotel  White City Beach posiadający 4-gwiazkowy standard. Położony jest w Alanyi, około 100 m od piaszczysto-żwirowej plaży. Został całkowicie wyremontowany w 2015 roku. Są tu różne restauracje i bary, basen z 2 zjeżdzalniami, brodzik dla dzieci. Można też korzystać z sauny i łaźni tureckiej. W ciągu dnia i wieczorem prowadzone są animacje, a maluchy mogą bawić się w mini klubie i na specjalnie przygotowanych dla nich dyskotekach. 2 dorosłych z 2 dzieci w wieku do 12 lat za tygodniowe wczasy na początku sierpnia zapłaci tu 8387 zł.

Sprawdź aktualne ceny >>tutaj<<

Turcja Alanya oferty biur podróży

Turcja Alanya rodzinne hotele opinie

Nieco tańsze okazują się rodzinne wczasy tuż przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego. Na początku czerwca tygodniowy pobyt dla 2 dorosłych z 2 dzieci do 14 lat w Hotelu Doris Aytur w Mahmutlar niedaleko Alanyi kosztuje 5966 zł. W cenę wliczone są 2 posiłki. Obiekt posiada 3-gwiazdkowy standard, dorośli mogą korzystać z basenu, a dzieci bawić się w brodziku i na placu zabaw. Do plaży jest stąd zaledwie 60 m.

hotel z basenem turcja blisko plaży