Gdzie spędzić rodzinne wakacje? W Skandynawii, naturalnie!

Kopenhaga_Nynhavn-rodzinny rejs do Skandynawii prom

Planujesz pełen atrakcji wyjazd z dziećmi? Chcesz im pokazać ciekawe miejsca? Marzy ci się, aby wspólny rodzinny czas zapisał się w ich pamięci jako najlepsza przygoda? Skorzystaj z oferty Unity Line – Rodzinny pakiet z dzieckiem – i wybierz się w podróż promem do Szwecji (i dalej)!

rejs do Ystad prom ze Świnoujścia rodzinne wakacje opinie

Dlaczego rodzinny urlop jest taki ważny?

Wyjazd całą rodziną to świetna zabawa, która przynosi wiele korzyści! Co należy do największych zalet wspólnego podróżowania?

  • Budujecie rodzinne więzi.
  • Rozwijacie umiejętności społeczne u dzieci.
  • Zdobywacie wiedzę o innych miejscach i kulturach.
  • Dzieci mają dobrą okazję, aby uczyć się samodzielności!

Poza tym podróżowanie z dzieciakami to po prostu świetna przygoda i całe morze wspomnień, które zostaną z wami na lata!

Północ pełna atrakcji!

Czemu warto pojechać całą rodziną do Skandynawii? Dla intrygującej kultury, którą warto poznać. Dla zachwycającej przyrody, a także tętniących życiem miast. A wszystko to macie niemal na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wejść na prom Polonia lub Skania!

Skandynawia w pigułce

Szwecja to kraj pełen pięknych krajobrazów, interesującej historii oraz nowoczesnych miast. Stolica kraju, Sztokholm, położona jest na 14 wyspach i słynie, m.in., z pięknej architektury. Warto też odwiedzić malownicze Ystad, tętniące życiem Malmö i Vimmerby, gdzie urodziła się słynna pisarka książek dla dzieci – Astrid Lindgren.

Skania z dzieckiem najlepsze atrakcje dla dzieci Malmo atrakcje zwiedzanie Vastra Hamnen Fot. Karol Werner Ystad Szwecja Wakacje z dzieckiem opinie rejs Unity Line wycieczka

Dania zaś, to nie tylko Legoland! Znajdziecie tu też dwa, najstarsze parki rozrywki na świecie: Ogrody Tivoli i Bakken. Poza tym, zawsze warto odwiedzić stolicę i największe miasto Danii – Kopenhagę. Dzieci będą zachwycone pomnikiem Małej Syrenki czy kolorową dzielnicą Nyhavn.

tivoli gardens opinie dania ranking skandynawia

Jeśli chcecie zaplanować dłuższą podróż samochodową, Norwegia będzie świetnym kierunkiem. Tutejsze fiordy są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i należą do jednych z najpiękniejszych atrakcji kraju. Warto też odwiedzić nowoczesne Oslo i, słynące z kolorowych starówek, Bergen.

geiranger fiord podróż z dzieckiem skandynawia atrakcje

A może wolicie odpoczynek na łonie natury?

Skandynawia zachwyca pięknymi plażami, klifami i bujnymi lasami. Można tu skorzystać ze świetnie rozbudowanej infrastruktury turystycznej.

Warto zabrać ze sobą rowery i wybrać się na wycieczkę jedną z wyjątkowo malowniczych tras rowerowych. Można też zdecydować się na wynajem domku letniskowego w zacisznej okolicy i po prostu odpocząć – z daleka od miejskiego zgiełku.

Czemu warto zaplanować rodzinny wyjazd do Skandynawii z Unity Linie?

Organizacja udanego wypoczynku z dziećmi może stanowić spore wyzwanie! Tym bardziej, jeśli planujecie wyjazd zagraniczny.

Rodzinny pakiet z dzieckiem od Unity Line bardzo ułatwi to zadanie, bo oferta została przygotowana specjalnie z myślą o podróżujących z dziećmi. To idealny wybór dla rodzin, które chcą przeżyć niezapomniane chwile w pięknej scenerii, a jednocześnie nie przepłacić za wakacje.

Z pakietu może skorzystać dwójka dorosłych i dwójka dzieci (w wieku 8-18 lat) lub jeden dorosły, który ma pod opieką trójkę dzieci w podobnym wieku. Natomiast, dzieci do lat 7 podróżują bez ograniczeń! Możecie też wybrać się autem lub bez samochodu, w jedną lub w obie strony.

1) Pokój 4 osobowy Standard, balkon, bez klimatyzacji  (2 os. dorosłe + 3 dzieci*) - koszt pobytu 2090 pln    2) Pokój 4 osobowy PREMIUM jedna sypialnia, podwyższony standard, balkon, klimatyzacja  (2 os. dorosłe + 3 dzieci*) - koszt pobytu 2190 pln   *najmłodsze dziecko GRATIS - śpi i korzysta z posiłków z rodzicami - ewentualnie łóżeczko turystyczne 60 pln/pobyt

Wygodna podróż promem przez Bałtyk

Przed wami komfortowa i bezpieczna podróż morska z wieloma atrakcjami. Na pokładach promów Polonia i Skania znajdziecie mnóstwo aktywności, dopasowanych do podróżujących w każdym wieku. Dzieci nie będą się nudzić w kolorowych pokojach zabaw. W tym czasie, dorośli mogą skorzystać z bogatej oferty rozrywkowo-gastronomicznej. Warto też wybrać się na rodzinne zakupy, bo sklepy na promach Unity Line oferują różnorodny asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach!

Rejs Polonia Unity Line Ystad Szwecja z dziećmi wakacje wycieczka skandynawia wycieczki szwecja dania rejs promem atrakcje zwiedzanie unity line

Kwintesencja rodzinnego wypoczynku

Najlepsze wspólne wakacje to takie, które pozwalają wam: spędzić razem czas, stworzyć niezapomniane wspomnienia, zacieśnić więzi, dobrze się bawić i – oczywiście – odpocząć.

Dlatego Rodzinny pakiet z dzieckiem to oferta, której nie warto przegapić. Ten pakiet opłaca się w każdym przypadku (ceny zaczynają się już od 319,5 zł za cztery osoby) i otwiera wam bramy do wspólnego odkrywania niezwykłych atrakcji Skandynawii.

Wjedźcie na prom i wspólnie poznajcie Północ. Wakacyjna przygoda czeka!

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *