Ogromny sukces Energylandii – mamy dla Was bilety!

Niedawno eksperci z renomowanej firmy Travelcircus poddali dokładnej analizie 74 najpopularniejsze parki rozrywki w Europie. Badanie to obejmowało porównanie cen oraz ocenę aż 2545 atrakcji. Efektem tego przedsięwzięcia jest najnowszy raport "Theme Park Check Europe 2023". Sprawdź jak wysoko Energylandia uplasowała się w tym prestiżowym rankingu, uwzględniającym najlepsze parki rozrywki w Europie w 2023 roku! 

Ranking najlepszy park rozrywki w Polsce Energylandia 2023

Energylandia cieszy się niesłabnącą popularnością i zyskuje uznanie jako jeden z wiodących parków rozrywki w Europie. Od 2014 roku, kiedy to rozpoczęła się ta niezwykła przygoda, Energylandia stale dostarcza radość i zabawę milionom Gości. Do tej pory Park gościł już imponującą liczbę 10 500 000 odwiedzających, przynosząc uśmiech na twarzach turystów zarówno z Polski, jak i z całej Europy.

Energylandia zyskała miejsce w elitarnym gronie, znajdując się w TOP 4 najlepszych europejskich parków rozrywki. Ta wyjątkowa pozycja przyniosła dla Parku wiele innych prestiżowych wyróżnień, potwierdzając jego znaczenie jako atrakcji turystycznej na skalę europejską.

Ranking Energylandia najlepsze parki rozrywki w Polsce - Europie

Energylandia zajęła 1 miejsce aż w trzech kategoriach na pięć możliwych:

  • Najwyżej oceniany Park Rozrywki w Europie,
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny,
  • Park Roller Coasterów nr 1 w Europie.

"Theme Park Check" to niezwykle popularny przegląd, który przyciąga uwagę zarówno mediów, jak i zwiedzających. Eksperci wzięli pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak stosunek jakości do ceny, oceny i recenzje, aktywność w mediach społecznościowych oraz atrakcje dla różnych grup wiekowych. Dzięki temu możemy być pewni, że Energylandia oferuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich Gości. Pierwsze miejsce w rankingu zajął niemiecki Europa Park. Tuż za nim uplasowały się Efteling i Disneyland. Energylandia to jedyny polski park rozrywki w zestawieniu.

Należy podkreślić, że Energylandia to nie tylko Park Rozrywki, ale także prawdziwe królestwo atrakcji. Na powierzchni aż 70 hektarów Park oferuje imponującą liczbę 123 różnorodnych atrakcji. Co więcej… spośród nich aż 25 jest dedykowanych najmłodszym gościom, już od 2 roku życia!

Najlepszy park wodny w Polsce Energylandia 2023

Dla miłośników wodnej zabawy Energylandia przygotowała również Największy Odkryty Park Wodny w Polsce. Niezwykłe doznania i niezapomniane chwile czekają na wszystkich odwiedzających.  Warto również wspomnieć, że w maju 2023 roku Energylandia Water Park zdobył pierwsze miejsce w rankingu portalu Interhome, stając się tym samym Najlepszym Parkiem Wodnym w Europie. Te wszystkie osiągnięcia i nagrody są zasługą nie tylko zaangażowania personelu i twórców Parku, ale przede wszystkim niesamowitych Gości, którzy odwiedzają Energylandię i wpływają na jej dynamiczny rozwój.

najlepszy park wodny aquapark w Polsce Energylandia

Macie ochotę na wejściówki do Energylandii ?

Z okazji zdobycia prestiżowego wyróżnienia przez Energylandię, mamy dla Was wejściówki na sezon 2023. Byliście już w Energylandii? Nie ma problemu, zawalczcie o bilety dla Waszych znajomych czy rodziny! Wyniki już w Dzień Dziecka :)  Zasady zabawy: bilety konkurs Energylandia 2023 Zabawa nie jest sponsorowana ani organizowana przez serwis Facebook  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *