Koło widokowe AmberSky Gdańsk

AmberSky Gdańsk opinie rodzinne atrakcje

Z tej perspektywy można podziwiać Gdańsk w pełnej okazałości. Koło widokowe AmberSky zapewnia wspaniałą panoramę miasta.

diabelski młyn AmberSky Gdańsk opinie

Niezwykłe zabytki, charakterystyczne ulice i mosty, stoczniowe żurawie, a także statki przepływające Motławą – to wszystko można oglądać w Gdańsku z wysokości 50 m, siedząc w jednej z 36 wygodnych, klimatyzowanych i ogrzewanych gondoli koła widokowego AmberSky. W krótkim czasie stało się ono prawdziwych hitem wśród turystów i mieszkańców miasta.

Najlepsze miejsce na rodzinny wypoczynek w Trójmieście:

515x200_Sopot-hotel-dla-rodzin-z-dziećmi-atrakcje

AmberSky znajduje się na Ołowiance, tuż przy popularnym punkcie do zdjęć z wielkim napisem GDAŃSK (obok budynku Filharmonii, dojdziecie tam kładką na nad Motławą). 

Do zwiedzania Gdańska zaprasza

Gorąco polecamy trasę rodzinną - Muzeum Zamkowe w Malborku

Z góry zobaczycie niemal cały Trakt Królewski z najsłynniejszymi zabytkami Gdańska. W dalszej perspektywie widać piękny gdański stadion przypominający bursztyn, a przy dobrej pogodzie nawet Hel. Cała przejażdżka (koło oczywiście obraca się bardzo powoli) trwa około 15 minut.napis-Gdańsk-do-zdjęć-gdzie-atrakcje Koło Widokowe Ołowianka

Każda gondola jest 8-osobowa, można też wynająć gondolę VIP ze szklaną podłogą. Wieczorem koło jest podświetlane, a panorama Gdańska po zmroku prezentuje się równie wspaniale. Przed kołem, na drewnianym tarasie nad Motławą, działa Strefa Relaksu o powierzchni 500 m2. Odbywają się w niej różnego rodzaju eventy i pokazy. Jest tu także punkt gastronomiczny, a latem rozkładane są leżaki.

Gdańsk koło widokowe AmberSky opinie godziny otwarcia

Ceny Koło Widokowe Gdańsk

bilet normalny - 28 zł bilet ulgowy - 18 zł (dzieci do 1,40 m wzrostu)

Godziny otwarcia Koło widokowe AmberSky Gdańsk

poniedziałek-czwartek – 11.00-22.00

piątek – 11.00-00.00

sobota – 10.00-00.00

niedziela – 10.00-22.00

diabelski łmłyn Gdańsk Ambersky opinie

Koło widokowe AmberSky

Ołowianka 1

80-001 Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *