GAMETIME – nowy wymiar aktywności fizycznej

Twoje dziecko jest fanem aktywności fizycznej i nigdzie nie czuje się tak dobrze, jak na boisku? A może dodatkowo uwielbia skakać na trampolinach? Koniecznie musisz zabrać je do największej w kraju Tag Areny! Sprawdź, co czeka na Was na miejscu!

Gametime – atrakcje dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna ma fantastyczny wpływ na rozwój dzieci w każdym wieku. Niestety, pogoda nie zawsze pozwala nam na zabawę na dworze i grę w piłkę na szkolnym boisku. Na przeciw oczekiwaniom rodziców powstają fantastyczne miejsca, w których dzieci mogą nie tylko dać upust swojej nagromadzonej energii w bezpieczny sposób, ale i jednocześnie pielęgnować swoją miłość do sportu!

W Gorzowie Wielkopolski, przy ulicy Koniawskiej – na dzieci w każdym wieku czeka fantastyczne miejsce – GAMETIME. To właśnie tam, aktywność fizyczna nabiera nowego wymiaru! To idealne połączenie miłości do sportu i chęci do zabawy. A wszystko to w całkowicie bezpiecznych warunkach.

gametime rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Największa w Polsce Game Tag Arena

W GameTime znajduje się największa w Polsce Tag Arena. To aż 72-metry wyjątkowego toru ninja, na którym znajdziemy ponad trzydzieści różnego rodzaju przeszkód! Dzieci będą miały okazję się czołgać, biegać, wspinać, przeskakiwać, aby zdobyć specjalne punkty. Nie zabraknie też miejsca, w którym najzwyczajniej w świecie będą mogły poskakać czy zagrać w podniebną koszykówkę na specjalnym boisku (slamball).

GameTime to aż piętnaście stref sportowych, w których znajdziemy między innymi basen z gąbkami, w którym dzieci mogą ćwiczyć fikołki oraz poczują ducha rywalizacji próbując zrzucić swojego przeciwnika ze specjalnej, miękkiej belki umieszczonej tuż nad basenem.

Ciekawą atrakcją jest też interaktywna ścianka Valo Climb, gdzie dzieci podejmą różnorodne wyzwania. Jeśli Twoje dziecko uwielbia trampoliny, kocha na nich skakać i pragnie zwiększyć swoje umiejętności – strefa Valo Jump z pewnością mu się spodoba! Szalone skoki możliwe są w Air Bag, a do dyspozycji dzieci są jeszcze między innymi Bounce Track czy Twister.

Sprawdź również:
Najlepsze w Polsce atrakcje dla dzieci 

gametime rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

gametime rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Gametime – godziny otwarcia

Od poniedziałku do czwartku:  14:00 – 22:00
Piątki: 14:00 – 21:00
Soboty i niedziele: 10:00 – 21:00

gametime rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

gametime rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *