Zamkowe Ferie na Mazurach w hotelu Zamek Ryn

Ferie zimowe z dzieckiem hotel Zamek Ryn opinie

Nadchodzące ferie zimowe w rodzinnym hotelu Zamek Ryn będą obfitowały w niezwykłe atrakcje, dzięki którym dzieci będą mogły poznać cały świat.

W otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody, między Mikołajkami i Giżyckiem, tuż nad jeziorem Ryńskim, leży hotel Zamek Ryn, mieszczący się w odrestaurowanych wnętrzach najprawdziwszego zamku krzyżackiego. Obiekt posiada wysoki standard i jest doskonale przystosowany do przyjęcia rodzin z dziećmi. Mogą tu one liczyć na wiele udogodnień, takich jak czajnik elektryczny i torby na pieluchy w pokoju, dodatkowa pościel, ręczniki czy łóżeczko, możliwość wypożyczenia elektronicznej niani i zorganizowania opieki. W restauracji natomiast przygotowano specjalne menu i dostosowane do małych dzieci krzesełka oraz śliniaczki. Na terenie zamku działa też Bajkogród – klub malucha z zabawkami i grami. Poza tym jest tu kręgielnia, basen, sauny, strefa spa, winiarnia, wykwintna restauracja Refektarz oraz Gościniec Ryński Młyn z widokiem na jezioro.

Sprawdź ceny pakietu Zamkowe Ferie na Mazurach

hotele przyjazne rodzinie Mazury  

Mazury podczas wakacji są jednym z najpopularniejszych regionów, ale również zimą potrafią być atrakcyjne. Zwłaszcza jeśli wybierzemy Zamek Ryn, który przygotował specjalną ofertę dla rodzin na ferie obejmującą co najmniej 3 noclegi w okresie 15.01.2018-25.02.2018. W tym czasie organizowane będą zajęcia i animacje dla dzieci pod hasłem „Marzenia małe i duże spełniamy przez podróże”. Maluchy będą mogły spróbować smakołyków z różnych zakątków świata i samemu nauczyć się je przygotowywać w ramach rodzinnej Akademii Kulinarnej, poznają odległe kultury i będą uczestniczyć w warsztatach japońskiego aikido, zagrają w golfa na słynnym szkockim polu (na symulatorze) oraz będą poszukiwać skarbu na australijskiej rafie koralowej (na basenie). Do Indii przeniosą się podczas musicalu w stylu Bollywood, a podróż w czasie umożliwi zwiedzanie zamku, przebranie w stroje z epoki i poszukiwanie skarbu Wielkiego Mistrza.

Podczas ferii rodziny mogą także korzystać z basenu, saun i sali fitness, wybrać się na ognisko z kiełbaskami, uczestniczyć w rodzinnych rozgrywkach bowlingowych czy w średniowiecznych zabawach z tańcami. Dla maluchów przygotowano różne gry, turnieje, konkursy i dyskoteki.

ferie na Mazurach atrakcje dla dzieci  

Dla chętnych za dodatkową opłatą organizowane są wyjazdy na stoki narciarskie w Mikołajkach i na Górze Czterech Wiatrów. Można również skorzystać z bogatej oferty zabiegów (także dla dzieci) w Spa Księżnej Anny.

Sprawdź ceny pakietu Zamkowe Ferie na Mazurach

Zamek Ryn ferie z dzieckiem zima atrakcje dla dzieci

Ceny za pobyt minimum 3 noce w okresie ferii zaczynają się od 460 zł za pokój dwuosobowy dla dorosłych. Dzieci do lat 5 bezpłatnie w pokoju z rodzicami, dzieci w wieku 6-17 lat na dostawce w pokoju rodziców – 150 zł.

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *