Zamkowe Ferie na Mazurach w hotelu Zamek Ryn

Ferie zimowe z dzieckiem hotel Zamek Ryn opinie

Nadchodzące ferie zimowe w rodzinnym hotelu Zamek Ryn będą obfitowały w niezwykłe atrakcje, dzięki którym dzieci będą mogły poznać cały świat.

W otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody, między Mikołajkami i Giżyckiem, tuż nad jeziorem Ryńskim, leży hotel Zamek Ryn, mieszczący się w odrestaurowanych wnętrzach najprawdziwszego zamku krzyżackiego.

Obiekt posiada wysoki standard i jest doskonale przystosowany do przyjęcia rodzin z dziećmi. Mogą tu one liczyć na wiele udogodnień, takich jak czajnik elektryczny i torby na pieluchy w pokoju, dodatkowa pościel, ręczniki czy łóżeczko, możliwość wypożyczenia elektronicznej niani i zorganizowania opieki. W restauracji natomiast przygotowano specjalne menu i dostosowane do małych dzieci krzesełka oraz śliniaczki. Na terenie zamku działa też Bajkogród – klub malucha z zabawkami i grami. Poza tym jest tu kręgielnia, basen, sauny, strefa spa, winiarnia, wykwintna restauracja Refektarz oraz Gościniec Ryński Młyn z widokiem na jezioro.

Sprawdź ceny pakietu Zamkowe Ferie na Mazurach

hotele przyjazne rodzinie Mazury

Ferie z animacjami

Mazury podczas wakacji są jednym z najpopularniejszych regionów, ale również zimą potrafią być atrakcyjne. Zwłaszcza jeśli wybierzemy Zamek Ryn, który przygotował specjalną ofertę dla rodzin na ferie obejmującą co najmniej 3 noclegi w okresie 15.01.2018-25.02.2018. W tym czasie organizowane będą zajęcia i animacje dla dzieci pod hasłem „Marzenia małe i duże spełniamy przez podróże”. Maluchy będą mogły spróbować smakołyków z różnych zakątków świata i samemu nauczyć się je przygotowywać w ramach rodzinnej Akademii Kulinarnej, poznają odległe kultury i będą uczestniczyć w warsztatach japońskiego aikido, zagrają w golfa na słynnym szkockim polu (na symulatorze) oraz będą poszukiwać skarbu na australijskiej rafie koralowej (na basenie). Do Indii przeniosą się podczas musicalu w stylu Bollywood, a podróż w czasie umożliwi zwiedzanie zamku, przebranie w stroje z epoki i poszukiwanie skarbu Wielkiego Mistrza. Przenosząc się do Egiptu dzieci nauczą się pisać oraz czytać starożytne pismo na kamieniach lub papirusie. Stworzą magiczne talizmany, na których zaszyfrujemy zagadki. Podczas tych ferii nie zabraknie zabaw sportowych gdzie każdy będzie mógł zmierzyć się w swoich ulubionych dyscyplinach. Dla osób, które lubią łamigłówki czekać będą Quizy oraz teleturnieje w których będą uczestniczyć również rodzice. Natomiast warsztaty artystyczne będą wspaniałą atrakcją dla dzieci, które lubią zajęcia manualne. Całość dopełnią wieczorne show i ciekawe pokazy. Animacje odbywać się będą zarówno w Zamku jak i  na świeżym powietrzu.

Podczas ferii rodziny mogą także korzystać z basenu, saun i sali fitness, wybrać się na ognisko z kiełbaskami, uczestniczyć w rodzinnych rozgrywkach bowlingowych czy w średniowiecznych zabawach z tańcami. Dla maluchów przygotowano różne gry, turnieje, konkursy i dyskoteki.

ferie na Mazurach atrakcje dla dzieci  

Dla chętnych za dodatkową opłatą organizowane są wyjazdy na stoki narciarskie w Mikołajkach i na Górze Czterech Wiatrów. Można również skorzystać z bogatej oferty zabiegów (także dla dzieci) w Spa Księżnej Anny.

Sprawdź ceny pakietu Zamkowe Ferie na Mazurach

Zamek Ryn ferie z dzieckiem zima atrakcje dla dzieci

Ceny za pobyt minimum 3 noce w okresie ferii zaczynają się od 460 zł za pokój dwuosobowy dla dorosłych za dobę, jednak im dłużej zdecydujecie się zostać, tym cena będzie niższa. Dzieci do lat 5 bezpłatnie w pokoju z rodzicami, dzieci w wieku 6-17 lat na dostawce w pokoju rodziców – 150 zł.