Dziennik łowcy przygód. Madagaskar. Klątwa pasiastego lemura – wciągająca historia!

Szukasz sposobu, aby dziecko polubiło czytanie książek? Bez wątpienia jest świeża pozycja na rynku wydawniczym, która zainteresuje Wasze pociechy. Jest nią Dziennik łowcy przygód. Madagaskar. Klątwa pasiastego lemura autorstwa Szymona Radzimierskiego.

Madagaskar Podróże Szymon Radzimierski

To kolejna odsłona niezwykłych przygód 13-letniego  Szymona Radzimierskiego. Jednak nie podróżuje sam. Towarzyszą mu rodzice zwani czule: Muńka i Daddy. Oboje są prawnikami, prowadzą stabilne życie zawodowe, z natury pozbawione niespodzianek. Zupełnie odwrotnie, niż ich syn.

Sprawdź koniecznie promocję na książkę >>tutaj<<

 Szymon Radzimierski Madagaskar Dziennik Łowcy Przygód

Interesujące przygody

Tym razem tematem kolejnego dziennika łowcy przygód jest Madagaskar. Książkowy Simon wraz z ekipą wyrusza w podróż, aby spełnić marzenie. Od zawsze chciał zobaczyć lemury! Towarzyszą mu w tej wyprawie między innymi rodzice. Jednak od samego początku zmaga się z problemami, będąc już na lotnisku…

Młodzi czytelnicy, czytając tę książkę, poczują się jak członkowie wyprawy. Razem z głównym bohaterem Simonem, będą nocą tropić lemury w dżungli i wspinać się po jedynych na świecie wapiennych skałach.

Okładka Dziennik Łowcy Przygód Madagaskar. Klątwa Pasiastego Lemura

Poznawanie nowości

Oprócz emocjonujących przygód czytelnicy z młodym podróżnikiem poznają kulturę i zwyczaje Madagaskaru. One obfitują w interesujące przesądy i wierzenia. Razem z Simonem czytelnicy trafią na wiele rzeczy, które są określane jako tabu.

Ta książka jest doskonałą propozycją dla najmłodszych czytelników. Nie tylko dla pasjonatów podróży, ale też dla dzieci chcących poznać wiele ciekawych rzeczy oczami innego dziecka. Właśnie ten sposób przedstawienia poszczególnych przygód podczas wyprawy jest jednym z największych atutów książki pt. „Dziennik łowcy przygód. Madagaskar. Klątwa pasiastego lemura”. Gorąco polecamy nową publikację 13-letniego podróżnika Szymona Radzimierskiego, z którym portal dzieckowpodrozy.pl miał okazję współpracować.

Spotkania autorskie

Szymon Radzimierski

1