Park Rozrywki Zatorland-atrakcje,ceny,dojazd

park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci main

Zatorland to jeden z najchętniej wybieranych parków rozrywki w Polsce. Znajdziecie tu aż trzy niesamowite parki tematyczne, lunapark, strefy gastronomiczne, sklepiki z tematycznymi pamiątkami, warsztaty, cykliczne imprezy i wiele więcej. Dlaczego warto wybrać się właśnie do Zatorlandu i jakie atrakcje tam na Was czekają? Sprawdzamy!

Zatorland: 10 powodów, dla których warto tu być!

Zatorland to największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów, który odwiedzają każdego roku tysiące fanów dinozaurów w każdym wieku. Znajdziecie tu jednak zdecydowanie więcej atrakcji. Jakich? Oto 10 powodów, dla których warto choć raz wybrać się do Zatorlandu:

  1. Trzy parki tematyczne i lunapark: W Zatorlandzie czekają na Was: Park Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii oraz fantastyczne karuzele i inne atrakcje w lunaparku. 
  2. Atrakcje dla odwiedzających w każdym wieku: strefy tematyczne w Zatorlandzie zostały zaprojektowane tak, by każdy znalazł w nich interesujące atrakcje dla siebie. 
  3. Udogodnienia dla grup: W Parku Rozrywki Zatorland mile widziane są grupy zorganizowane – czekają na nie bilety wstępu i zestawy obiadowe w specjalnej cenie. 
  4. Dobre zaplecze gastronomiczne: z Zatorlandu nikt nie może wyjść głodny. W specjalnych strefach gastronomicznych znajdziecie pyszne zestawy obiadowe, przekąski, napoje, lody, czy watę cukrową.
  5. Wygodne noclegi w River Parku: ci, którzy przyjeżdżają z daleka, mogą skorzystać z wygodnych noclegów w River Parku, mieszczącym się zaledwie 300 metrów od Zatorlandu.
  6. Możliwość zorganizowania urodzin: mali fani dinozaurów mogą świętować swoje urodziny w Zatorlandzie. 
  7. Liczne zniżki i promocje: łowcy okazji mogą skorzystać z licznych zniżek – warto w tym celu regularnie zaglądać na stronę Zatorlandu i na profile w mediach społecznościowych parku. 
  8. Wyjątkowe pamiątki i gadżety: miłośników Parku zachęcamy do wizyty w sklepikach i na MegaDinoStore online – znajdziecie tam całą masę wyjątkowych pamiątek przypominających o wizycie w tym miejscu.
  9. Liczne imprezy tematyczne: w Zatorlandzie cyklicznie organizowane są spotkania z influencerami i gwiazdami – by być na bieżąco, warto obserwować profil Zatorlandu w mediach społecznościowych. 
  10. Możliwość skorzystania z Bonu Turystycznego: jeszcze tylko do końca września macie możliwość skorzystać z Bonu Turystycznego. Warto się spieszyć!

Jakie atrakcje czekają na Was w Zatorlandzie? 

Park Rozrywki Zatorland to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na świecie. Podzielony na strefy tematyczne skupia najciekawsze atrakcje dla dużych i małych. Co spotkacie w Zatorlandzie? Zapraszamy na krótki przegląd każdego parku! 

Park Ruchomych Dinozaurów 

Jest to największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów – co zostało potwierdzone badaniami i certyfikatem. Znajdziecie tu ponad 100 różnych dinozaurów, w tym 17 dinorodzin. Największą atrakcją cieszą się oczywiście ruchome dinozaury, które dodatkowo wydają dźwięki i ryczą. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo realistycznie. W Parku Dinozaurów możecie też odwiedzić Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie znajdziecie szkielety dinozaurów w autentycznych rozmiarach. Naprawdę warto! Nowością w Parku Dinozaurów jest Strefa Chestera przeznaczona do wypoczynku. Czekają tu na Was komfortowe leżaki, basen ze statkami do sterowania, czy plac budowy Koparkowo. 

park dinozaurów park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 1 park dinozaurów park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 2

Park Owadów

Wizyta w Parku Owadów to nie lada gratka dla miłośników latających i pełzających stworzeń. Znajdziecie tu ponad 28 figur gigantycznych owadów, które zachwycają dbałością o szczegóły i  wiernym odwzorowaniem. W Parku Owadów czekają na Was też inne atrakcje takie jak Dom Szalonego Naukowca, place zabaw, basen z łódkami, ścianka wspinaczkowa, mini gokarty, czy miasteczko ruchu drogowego, które pozwoli Waszym dzieciom zapoznać się ze znakami i kodeksem drogowym. Wyjątkową atrakcją tej strefy jest RobalCoaster – kolorowy rollercoaster, na którym może bawić się cała rodzina. 

park owadów park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 1 park owadów park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 2 park owadów park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 3 robalcoaster park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci

Park Mitologii

Nie tylko fani starożytności będą zachwyceni wizytą w tej strefie. Park Mitologii to doskonałe miejsce na żywą lekcję historii dla szkół – znajdziecie tu aż 46 postaci mitologicznych. To jednak nie wszystko. Czekają tu na Was także tańczące fontanny, trzy parki linowe dostosowane do różnych grup wiekowych, kino 3D 360, plac zabaw, huśtawki, widokowe jezioro, po którym można odbyć rejs tramwajem wodnym, czy łódkami elektrycznymi. W Parku Mitologii nie mogło też zabraknąć Konia Trojańskiego, czy Labiryntu Minotaura.

  park linowy park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 1 park linowy park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 2

Lunapark

Oprócz parków tematycznych, koniecznie odwiedźcie też Lunapark. Liczne karuzele dla małych i dużych, kino 5D, symulator Bonanza, diabelski młyn, dinocoaster – to tylko kilka z licznych atrakcji, jakie tu znajdziecie. 

lunapark park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci lunapark park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 2 lunapark park rozrywki zatorland atrakcje dla dzieci 3

Park Rozrywki Zatorland od lat przyciąga miłośników dinozaurów, karuzel, owadów czy mitologii nie tylko z całej Polski, czy Europy, ale nawet ze świata. Położony w przepięknym województwie małopolskim, pomiędzy Katowicami a Wadowicami, zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie mieliście jeszcze okazji być w Zatorlandzie? Pora to nadrobić! Czeka tu na Was ponad 60 różnorodnych atrakcji, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzin na stronie internetowej Zatorlandu oraz do obserwowania profili społecznościowych. Dzięki temu szybciej dowiecie się o planowanych imprezach oraz zniżkach. Do zobaczenia w Zatorlandzie! 

https://youtu.be/0fb_O0C-pa0