Park Rozrywki Zatorland-atrakcje,ceny,dojazd

Park rozrywki Zator

Zwykły park rozrywki to za mało – w Zatorlandzie goście mogą odwiedzić aż 3 różne parki tematyczne!

Zlokalizowany w małej miejscowości Zator, pomiędzy Wadowicami a Katowicami, Park Rozrywki Zatorland jest ewenementem w skali kraju. Rzadko mamy okazję zobaczyć tyle różnorodnych atrakcji w jednym miejscu. Aż trudno opisać je wszystkie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek i upodobania. Zatorland ma tylko jedną wadę – może pochłonąć Wasze dzieci niczym czarna dziura i potem niełatwo będzie je stamtąd wyciągnąć.

Atrakcje dla dzieci Zator

​Atrakcje dla dzieci Park Rozrywki Zatorland

Na kompleks składają się 3 parki tematyczne oraz lunapark.

Dinozatorland – powstał jako pierwszy, jego główną atrakcją jest ścieżka edukacyjna, przy której znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów. Od innych tego typu obiektów wyróżnia je to, że są to modele ruchome. Wydają nawet dźwięki. Oprócz tego warto tez odwiedzić Muzeum Szkieletów i Skamieniałości.

gdzie z dzieckiem rodzinny park rozrywki zatorland opinie

Park Mitologii – tutaj zobaczycie figury greckich bogów i herosów, a także sceny z mitologii. Co najciekawsze, wszystkie znajdują się na wodzie, na Stawie Piastowskim. Zeusa czy Heraklesa można podziwiać z brzegu, ze specjalnego pomostu lub z pokładu tramwaju wodnego. Jest tu też koń trojański, labirynt Minotaura i rekonstrukcja świątyni z Delf. Na terenie parku mitologii znajduje się również Kino 360 3D!

rodzinne atrakcje dla dzieci park rozrywki zatorland ceny opinie

Park Owadów – ogromne insekty, wielkością dorównujące ludziom. Wreszcie można im się dokładnie przyjrzeć. W dodatku figury także są ruchome. Jest ich łącznie 16 – m.in. konik polny, biedronka, mrówka, skorpion czy modliszka. Przy każdej ustawione są tablice informacyjne. W gablotach natomiast zobaczymy wypreparowane owady z całego świata. Świetne uzupełnienie lekcji biologii. Na terenie parku owadów znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Lunapark – karuzele, kolejki, gry, symulatory, trampoliny, zjeżdżalnie, gokarty, strzelnica, loteria, kino 5D, autodrom i wiele, wiele więcej. Czy dzieciom potrzeba do szczęścia czegoś więcej?

Atrakcje dla dzieci małopolskie

Ceny biletów Park Rozrywki Zatorland

Bilety w Zatorlandzie dostępne są w pakietach.

Pakiet Srebrny (wstęp tylko do lunaparku i możliwość korzystania z wszystkich jego atrakcji) – 29,90 zł Pakiet Premium (możliwość wstępu do wszystkich czterech parków tematycznych, wstęp do lunaparku i możliwość korzystania z wszystkich jego atrakcji oraz seans w kinie 5D) – 59,90 zł Pakiet Premium ulgowy - 49,90 zł Dziecko do wzrostu 90 cm - 1 zł Zniżka z Kartą Dużej Rodziny - 10%

Zobacz jak dojechać do Zatorland