Hansa Park: dojazd, ceny, godziny otwarcia…

ceny biletów informacje praktyczne Hansa Park

Jeśli przeczytałeś już nasz informator o atrakcjach Hansa Park, sprawdź jak zaplanować podróż do Hansa Park, co trzeba wiedzieć przed wyjazdem i na jakie zniżki można liczyć.

Dojazd do Hansa Park z Polski

Nadmorski park rozrywki Hansa Park zapewnia świetną rozrywkę dla całej rodziny. Położony jest w kurorcie Sierksdorf, około 20 km od Lubeki. Jadąc samochodem z Polski najlepiej po minięciu Lubeki wjechać na autostradę A1, a potem wybrać zjazd nr 14 „Neustadt i. H./Mitte”. Przy parku znajduje się obszerny parking (cena parkowania za jeden dzień 4 euro). Do Hansa-Parku można też dotrzeć pociągiem z Hamburga lub Lubeki albo samolotem do lotniska Lubeka-Blankensee (około 20 km), albo Hamburg-Fuhlsbuttel (około 70 km). Do obu lotnisk latają linie lotnicze z Polski.

Godziny otwarcia Hansa Park

Hansa Park otwarty jest od 1 kwietnia do 1 listopada, codziennie od 9.00 do 18.00. Kolejki startują o godzinie 10.00.

Ceny biletów Hansa Park

Dzieci poniżej 4 roku życia – wstęp wolny
Urodzinowi solenizanci do 14 roku życia (tylko w dniu urodzin, należy okazać dokument tożsamości) – wstęp wolny
Dzieci od 4 do 14 roku życia – 28 euro
Młodzież powyżej 15 roku życia i dorośli – 35 euro
Dorośli powyżej 60 roku życia (kawa i ciasto są wliczone w cenę wstępu) – 28 euro
Goście z legitymacją ciężkiego inwalidztwa „B” lub „H” oraz osoby na wózkach inwalidzkich z legitymacją ciężkiego inwalidztwa – wstęp wolny
Osoby towarzyszące gościom z legitymacją ciężkiego inwalidztwa „B” lub „H” oraz osobom na wózkach inwalidzkich z legitymacją ciężkiego inwalidztwa – 28 euro
Wszyscy inni goście z legitymacją ciężkiego inwalidztwa – 28 euro
2- dniowa “Karta Bałtycka” Ostseecard – 40 euro
Karta na cały sezon – 75 euro

godziny otwarcia dojazd Hansa Park

Kupując jeden bilet goście mogą korzystać z wszystkich atrakcji parku. Istnieją także bilety grupowe. Bilety można nabywać również przez Internet. Część atrakcji posiada specjalne wejście dla osób na wózkach inwalidzkich, a na niektóre można też wjechać wózkiem, choć nie posiadają osobnego wejścia – zapytajcie obsługę. Są tez toalety dostosowane dla osób na wózkach inwalidzkich.

Na terenie parku znajdują się liczne punkty gastronomiczne, można płacić gotówką w euro i w innych walutach, a także kartami płatniczymi i kredytowymi od wartości 5 euro. Park posiada też własną bazę noclegową nad morzem - Hansa Park Resort.

HANSA-PARK
Freizeit- und Familienpark GmbH & Co. KG
Am Fahrenkrog 1
D-23730 Sierksdorf
Tel. +49 (0)4563/474-0
Fax +49 (0)4563/474-100
Internet: www.hansapark.pl
Logo_kupfer