Kreatywnieaktywnie.pl

Ekipa KreatywnieAktywnie.pl to rodzice, dziecko, dwa psy i kot. Na blogu znajdziecie opisy wycieczek pieszych i rowerowych po różnych zakątkach Polski - góry, morze, jura, parki zabaw itp. - z dużą ilością ładnych zdjęć, gdyż jedną z pasji mamy jest fotografia.

Cała trójka uwielbia także codzienne leśne wędrówki oraz wszelkie sportowe aktywności (rowery, rolki, bieganie, dogtrekking). Oprócz propozycji wycieczek, na KreatywnieAktywnie.pl czekają na Was pomysły na zabawy wspierające integrację sensoryczną, eksperymenty dla przedszkolaków, prace plastyczne, recenzje ciekawych książek dla dzieci i nie tylko.

Bartoszkowo.pl blog dzieckowpodróży

Jednak tym, co wyróżnia KreatywnieAktywnie.pl spośród setek innych blogów o podobnej tematyce, to zamiłowanie autorki do fotografii. Widoczne nie tylko w całkiem przyjemnych dla oka fotorelacjach i ilustracjach rodzinnych wypraw. Na blogu znajdziecie też  cenne wskazówki dotyczące robienia zdjęć dzieciom, które przecież nie są najchętniej na świecie współpracującymi modelami. Z pewnością wielu rodziców może skorzystać z tych porad i urządzić swoim pociechom równie ciekawe sesje.

atrakcje dla dzieci blog

Jeśli chodzi o relacjonowane na blogu podróże, to trzeba zwrócić uwagę na widoczne na łamach Bartoszkowa zamiłowanie do konkretnych miejsc – przede wszystkim Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Słowińskiego Parku Narodowego. Widać, że oba miejsca są niezwykle wdzięcznymi fotograficznymi plenerami (choć pewnie i zasługa fotografa w tym spora). To wiąże się jednak z kolejnym ważnym motywem bloga – przyrodą. Zobaczymy ją tutaj w wielu postaciach i z różnych perspektyw – uchwycone zwierzęta, przepiękne rośliny i efektowne panoramy.

Bartoszkowo.pl blog rodzinne atrakcje

Dzieckowpodrozy.pl poleca Kreatywnieaktywnie.pl wszystkim rodzicom!