Bartoszkowo.pl

rodzinne atrakcje Słowiński Park Narodowy

Podróże z dzieckiem relacjonowane przez mamę 2,5-latka, a także dużo więcej. Sprawdźcie, co możecie znaleźć na blogu Bartoszkowo.pl.

Najkrócej określając działający od początku 2016 roku blog Bartoszkowo.pl, można powiedzieć, że jest to blog o wszystkim, co związane z dziećmi. Znajdziemy tu zarówno opisy rodzinnych wycieczek (z dużym naciskiem na wyprawy rowerowe), recenzje książek dla dzieci, porady dla rodziców, przepisy kulinarne z uwzględnieniem uwielbianych przez maluchy smakołyków, a nawet elementy warsztatów plastycznych. Interesujący jest też artykuł poświęcony wychowywaniu dziecka razem z psem (prowadząca bloga jest właścicielką dwóch psów oraz kota:)

Bartoszkowo.pl blog dzieckowpodróży

Jednak tym, co wyróżnia Bartoszkowo.pl spośród setek innych blogów o podobnej tematyce, to zamiłowanie autorki do fotografii. Widoczne nie tylko w całkiem przyjemnych dla oka fotorelacjach i ilustracjach rodzinnych wypraw, ale także w zabawnie nazwanym dziale „Matka fotografuje”. Możemy w nim znaleźć cenne wskazówki dotyczące robienia zdjęć dzieciom, które przecież nie są najchętniej na świecie współpracującymi modelami. Z pewnością wielu rodziców może skorzystać z tych porad i urządzić swoim pociechom równie ciekawe sesje.

atrakcje dla dzieci blog

Jeśli chodzi o relacjonowane na blogu podróże, to trzeba zwrócić uwagę na widoczne na łamach Bartoszkowa zamiłowanie do konkretnych miejsc – przede wszystkim Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Słowińskiego Parku Narodowego. Widać, że oba miejsca są niezwykle wdzięcznymi fotograficznymi plenerami (choć pewnie i zasługa fotografa w tym spora). To wiąże się jednak z kolejnym ważnym motywem bloga – przyrodą. Zobaczymy ją tutaj w wielu postaciach i z różnych perspektyw – uchwycone zwierzęta, przepiękne rośliny i efektowne panoramy.

Bartoszkowo.pl blog rodzinne atrakcje

Dzieckowpodrozy.pl poleca Bartoszkowo.pl wszystkim rodzicom!