Hotel Spa Bajkowy Zakątek Guzowy Piec

Bajkowy Zakątek rodzinne noclegi opinie Guzowy Piec

Jedyny w swoim rodzaju kompleks hotelowy, w którym baśniowy klimat łączy się z przepiękną warmińsko-mazurską przyrodą i rodzinnymi atrakcjami.

Bajkowy Zakątek to niezwykłe miejsce, które oferuje swoim gościom podróż do świata fantazji. Doskonale wykorzystuje otaczającą je naturę, jak i tradycję regionu. Powstała tu Osada Warmińska składająca się z 17 wolnostojących domów nawiązujących do budownictwa ludowego. Wszystkie otrzymały nazwy powiązane z bajkami, w każdym z nich działa też Bajkowa Poczta, która codziennie roznoszona jest przez bajkowego listonosza. Poza tym miejsca noclegowe dostępne są także w Pensjonacie Zapiecek, który działa w zabytkowym budynku dawnej szkoły. Inne obiekty na terenie kompleksu także noszą bajkowe nazwy i tworzą bogatą bazę rekreacyjno-wypoczynkową.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

atrakcje dla dzieci Mazury Bajkowy Zakątek

Do wyboru w Bajkowym Zakątku są noclegi w całorocznych drewnianych domkach 2-3-osobowych, 4-5-osobowych oraz 6-7-osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę oraz aneks kuchenny z lodówką. W pensjonacie można wynająć 2-osobowe pokoje z łazienką. Tutaj działa także Restauracja pod Kogutem serwująca kuchnię regionalną.

Bajkowy Zakątek - Atrakcje

Jedną z największych atrakcji w Bajkowym Zakątku jest otoczenie pięknej natury, która umożliwia spacery po lesie, zbieranie grzybów, wycieczki rowerowe, wędkowanie i rekreację na jeziorze Guzowy Piec. Ale oczywiście nie brak tu i bardziej nowoczesnych rozrywek. W kompleksie Wodna Kraina można korzystać z basenu z wyznaczoną strefą dla najmłodszych, jacuzzi i saunami, a w Natural Spa poddać się prozdrowotnym zabiegom. Poza tym jest tu też tor do paintballa i jazdy quadami, boiska sportowe, kort i plac zabaw pod nazwą Dolina Siły i Witalności.

Mazury hotel z basenem atrakcjami dla dzieci

Niezwykle prezentuje się też pełen kwiatów taras widokowy Bukiet Mocy, Fontanna Marzeń, wiatrak Czarodziejski Młyn oraz minizoo o nazwie Zaczarowana Zagroda. Z każdym z tych miejsc wiąże się jakaś baśń. Np. Magia Pieca, czyli piec z czerwonej cegły, podobno nadal używany jest przez Diabła Smolanka, który przygotowuje w nim diabelsko dobre wędliny i kiełbasy. Dostępna jest też wiata ogniskowa.

hotel przyjazny rodzinie Warmia Bajkowy Zakątek atrakcje

rekomendacja noclegi dla dzieci

 

Bajkowy Zakątek jako miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Spa Bajkowy Zakątek Guzowy Piec 17 11-036 Gietrzwałd

www.bajkowyzakatek.pl