Hotel Activa*** Złockie

rodzinne noclegi atrakcje opinie Beskid Sądecki

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca na wczasy w górach, powinniście sprawdzić ofertę Hotelu Activa w pięknym Beskidzie Sądeckim.

Położony niedaleko słynnego uzdrowiska Muszyny i u stóp popularnego wśród narciarzy szczytu Jaworzyny Krynickiej Hotel Activa proponuje swoim gościom wypoczynek z dużą dozą aktywności. Można tutaj miło spędzać czas o każdej porze roku, a dla dzieci przygotowano liczne atrakcje i udogodnienia.

Hotel dysponuje 188 miejscami noclegowymi w 97 pokojach o różnym standardzie, m.in. w studio rodzinnym czy ekskluzywnym apartamencie z jacuzzi. Wypożyczane są łóżeczka i wanienki dla małych dzieci, a w restauracji dostępne są krzesełka do karmienia, specjalne menu oraz kolorowanki. Poza restauracją działa tu także kawiarnia, activ.klub z drink barem, kręgielnią, dyskoteką i grami sportowymi oraz wiata grillowa w ogrodzie.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

wczasy z dzieckiem Beskid Sądecki opinie najlepsze hotele

Atrakcje dla dzieci

Na przyległym do hotelu terenie stworzono kolorowy plac zabaw dla dzieci z dużym ogrodem. Są tu zjeżdżalnie, piaskownica, huśtawki czy drabinki, które pozwalają maluchom na wesołą rekreację na świeżym powietrzu. Latem w pobliżu ustawiany jest basen ogrodowy, natomiast zimą pojawia się górka do zjeżdżania na sankach. Natomiast w hotelu urządzono pokój zabaw z drabinkami, basenem z piłeczkami, domkiem pełnym gier, kącikiem do malowanie i całą masą przeróżnych zabawek, bujaków, klocków czy samochodzików.

Hotel Activa Złockie atrakcje dla dzieci

Hotel dla aktywnych

W otoczeniu pięknej górskiej przyrody dużo przyjemniej spędza się czas na świeżym powietrzu. Dzięki infrastrukturze Hotelu Activa każdy może znaleźć dla siebie ciekawą aktywność. Jest tu strzelnica łucznicza, zewnętrzna siłownia, boiska do hokeja na trawie, siatkówki plażowej czy basen do piłki wodnej. Można też wypożyczyć rowery i kijki do nordic walking albo wybrać się na rajd quadami. Organizowany jest też paintball i zorbing. Warto wypróbować takie nowinki techniczne jak segway lub speedminton. Zimą z kolei oferowane są przejazdy skuterami śnieżnymi czy nowatorskim urządzeniem Trikke Skki. Nie może też zabraknąć takich atrakcji jak zjazdy na sankach ślizgostradą czy kulig z ogniskiem.

Ponadto, w najbliższej okolicy hotelu znajdują się korty tenisowe, odkryte baseny, lodowisko, oraz oczywiście stacje narciarskie (Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz Jaworzyna Krynicka to jedne z najlepszych w Polsce).

hotele przyjazne dzieciom Muszyna opinie

Spa & Wellness

Hotelowe spa oferuje całą serię zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, różnego rodzaju masaże, saunę fińską, łaźnię parową oraz kabinę na podczerwień. Przygotowano także specjalne programy relaksacyjne i regeneracyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Hotel Activa przygotował dla swoich gości tematyczne pakiety pobytowe w atrakcyjnych cenach (m.in. Sylwester czy weekend na nartach).

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeWspaniałe położenie oraz nastawienie na potrzeby dzieci i aktywny wypoczynek pozwala nam przyznać Hotelowi Activa rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Activa***

Złockie 78

33-370 Muszyna

www.hotel-activa.pl

1 comment

Leave Comment