ATE Trips czyli…

Kolejny blog i kolejna dawka pozytywnych inspiracji. Tym razem w cyklu „Z bloga wzięte” gorąco zapraszamy Was na ATE Trips czyli Alexa, Tommy i Edi w drodze.

Włochy z dzieckiem - ate trips

Wyjątkowo aktywna rodzinka, dla której każda wyprawa to okazja do wspólnego odkrywania nowych miejsc. Nawet, jeśli w niektórych miejscach pojawiają się kilkukrotnie, za każdym razem znajdą coś nowego. Co znajdziemy na blogu? Przekrój jest całkiem spory: Austria, Czechy, Madera, Słowacja, Słowenia, Węgry, Włochy i oczywiście Polska.

Południowe Morawy z dzieckiem

Naszej redakcji szczególnie do gustu przypadły wpisy dotyczące Włoch i Czech. Sąsiednie Morawy, Praga czy Południowe Morawy to częste miejsce wypraw trójki ze Śląska. Jeśli zamierzacie wybrać się nad jezioro Garda czy podziwiać uroki Toskani, ten blog jest obowiązkową pozycją przed wyjazdem.

z-dzieckiem-na-rowerach-przyczepka-ate

ATE Trips imponują też kondycją – kilkadziesiąt kilometrów rowerem z przyczepką to dla nich normalka.

Dolina Zillertal z dzieckiem

Kochają też góry,znajdziecie tu sporo inspiracji z Polski, ale też np. bardzo praktyczne informacje dot. Zillertal. A czy trójka Ślązaków pokochała Warszawę? O tym przeczytacie we wpisie „Warszawa w oczach Ślązaków” >> http://ate-trips.blogspot.com/

Ślązacy w Warszawie