Aparamenty Ermine Suites Kraków – miejsce idealne dla rodzin

ermine suites kraków noclegi dla rodzin

Kraków to jedno z tych miejsc, które można odwiedzać kilkukrotnie, a nadal uda się nam odkryć jego coraz to nowsze miejsca. Aby jednak każda taka wyprawa była doskonałą okazją na poznawanie kolejnych miejsc, potrzebne będzie znalezienie idealnej bazy wypadowej. Wraz z pojawieniem się opcji, jaką są apartamenty Ermine Suites, być może stanie się to możliwe. Sprawdźmy, co mają do zaoferowania te apartamenty!

 

Sprawdź aktualną ofertę >>tutaj<<

Apartamenty Ermine Suites - noclegi dla rodzin z dziećmi

Ermine Suites to nowa i wyjątkowa lokalizacja na mapie Krakowa — miasta o bogatej historii i równie ciekawej przyszłości. Wszystkie apartamenty zrzeszone pod tą nazwą odznaczają się naprawdę luksusowym i kompletnym wyposażeniem. Kamienica znajduje się na ulicy świętego Tomasza 2, a już ta lokalizacja jest czymś wartym odnotowania! Jest to wręcz idealna baza wypadowa do zwiedzania Krakowa, szczególnie jeżeli nigdy go jeszcze nie wiedzieliście! Nie wierzycie? Udowodnimy to wam! Rynek Główny? 200 metrów od miejsca zamieszkania. Muzeum Narodowe? Zaledwie 100 metrów. Sukiennice? 200 metrów spacerem. A to zaledwie początek! Sami widzicie, najważniejsze obiekty Krakowa są tu na wyciągnięcie ręki - oczywiście, jeśli zatrzymacie się w Ermine Suites.

ermine suites kuchnia kraków noclegi dla rodzin

Apartamenty Ermine Suites - wyposażenie

Apartamenty Ermine Suites są doskonale przystosowane dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości oddano tu 8 apartamentów o powierzchni od 47 do 67 metrów kwadratowych. 7 z nich przeznaczonych jest dla grup od 2 do 6 osób i składa się z dwóch indywidualnych sypialni, pokoju dziennego z sofą rozkładaną, kuchnią oraz łazienki. Natomiast ostatni z nich jest przeznaczony dla 2-4 osób i składa się z jednej sypialni, pokoju dziennego z rozkładana sofą, kuchni, oraz łazienki i osobnej toalety. Każdy z apartamentów posiada w pełni wyposażona kuchnię umożliwiającą bezproblemowe przygotowanie posiłków. Natomiast w pokoju dziennym nie zabraknie stolika z telewizorem LCD, dostępem do Wi-Fi o prędkości do 50 mb/s oraz sejf. W łazience natomiast znajdziemy pralkę, suszarkę i kosmetyki. W apartamencie ogrzewanie i klimatyzacja sterowane są inteligentnym systemem, który można dostosować do potrzeb każdego z nas. W obiekcie znajduje się także nowoczesna winda.

ermine suites kuchnia kraków noclegi dla rodzin 2 Rodzice także na pewno docenią fakt, że istnieje możliwość przygotowania udogodnień dla dzieci. Wszystkie z nich dostępne są w recepcji. Do wyboru mamy:
  • dodatkowe przybory toaletowe, 
  • żelazko, 
  • deska do prasowania 
  • akcesoria dla dzieci (w tym łóżeczko do spania dla dzieci, fotelik do karmienia, przewijak, wanienka oraz plastikowe naczynia)

Dodatkowe usługi w Ermine Suites

Poza tym, w trakcie pobytu w Ermine Suites możemy skorzystać z pakietu usług dodatkowych. Możemy tu zarezerwować miejsce na parkingu strzeżonym, mieszczącym się na ul. Karmelickiej. Istnieje także możliwość zorganizowania transportu z lotniska czy dworca po wcześniejszym ustaleniu niezbędnych szczegółów. Pomyślcie także o tym, aby skorzystać z pomocy w zakupie biletów na wycieczki po najbardziej znanych miejscach w Krakowie i nie tylko!

Lokalizacja Ermine Suites

Apartamenty Ermine Suites zlokalizowane są na ulicy św. Tomasza 2, na Starym Mieście w Krakowie. Dokładną mapę lokalizacji znajdziecie poniżej.

Sprawdź ceny i szczegóły oferty >>tutaj<<

Sprawdźcie także:

Kraków – atrakcje dla dzieci