Akcja – Podróże kształcą! [patronat]

Doskonale wiemy, że podróżowanie z dziećmi nie jest najłatwiejsze, ale jedno jest pewne - daje mnóstwo radości!  Właśnie dlatego Dzieckowpodrozy.pl objęło patronatem akcję PODRÓŻE KSZTAŁCĄ -prowadzoną przez Maluszkowe Inspiracje. Dzięki akcji dowiecie się o miejscach naprawdę przyjazne rodzinom z dziećmi.

podroze ksztalca

Maluszkowe Insspiracje: Odwiedzimy je rodzinnie i opiszemy szczegółowo na blogu (atrakcje, udogodnienia, ceny) wraz z fotorelacją. W naszej akcji chcemy skupić się zwłaszcza na kształcącym aspekcie podróżowania - dlatego wybieramy takie miejsca w Polsce, gdzie dzieci mają okazję zobaczyć wiele ciekawych rzeczy, a tym samym wzbogacić swoją wiedzę o świecie - i to od najmłodszych lat.

Aby taka wycieczka była przyjemna zarówno dla rodziców, jak i dzieci, trzeba dokładnie ją zaplanować, a także wybrać odpowiednią bazę noclegową i atrakcje w okolicy, co nie zawsze jest łatwe.

Sami swego czasu sporo podróżowaliśmy (udało nam się odwiedzić masę ciekawych zakątków świata: Peru, Meksyk, Kubę, Indie, Tajlandię, Zanzibar, Chiny, Kanadę, Kambodżę). Po pojawieniu się w naszym życiu dzieci wcale nie zamierzamy z tego rezygnować - wręcz przeciwnie, naszą półtoraroczną wówczas córkę zabraliśmy na Bali

Chcemy promować podróżowanie z dziećmi i pomagać Wam dokonywać dobrych wyborów - w tym sezonie stawiamy na Polskę! 

Ale to nie wszystko! 

Naszej akcji towarzyszą rabaty/gratisy w różnych obiektach na hasło "Podróże kształcą", a także liczne KONKURSY o tematyce podróżniczej, które na bieżąco pojawiają się na stronie akcji: http://www.maluszkoweinspiracje.pl/p/akcja.html.

Zapraszamy do udziału w akcji także wszystkich naszych czytelników, którzy tak jak my lubią rodzinnie podróżować! Pomóżcie nam stworzyć bazę najciekawszych miejsc przyjaznych rodzinom w naszym kraju!  Swoje relacje przesyłajcie na: maluszkowe.inspiracje@gmail.com - przewidujemy nagrody :)

STRONA AKCJI „PODRÓŻE KSZTAŁCĄ”