3 Premiery: LEGO® NINJAGO® – DAPHNE I VELMA – SCOOBY-DOO!

29 września swoją premierę na DVD mają aż 3 tytuły. Pierwszą z nich jest LEGO® NINJAGO®: Synowie Garmadona to pełen przygód nowy sezon uwielbianej przez młodych widzów serii, nominowanej w 2016 r. do amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka. Druga premiera to Daphne i Velma - nowy pełnometrażowy film poświęcony przygodom głównych bohaterek popularnej serii Scooby-Doo! Ostatnia z premier to również pełnometrażowy film, tym razem o przygodach najsłynniejszego psiego detektywa wszech czasów z udziałem znanych szefów kuchni - SCOOBY-DOO! SPOTYKA DUCHA ŁASUCHA.

LEGO NINJAGO bajka online premiera DVD synowie Garmadona LEGO® NINJAGO®: SYNOWIE GARMADONA

W Ninjago City pojawia się tajemnicza grupa przestępcza – Synowie Garmadona. Głównym celem tego gangu motocyklowego jest zdobycie trzech Masek Oni, niezbędnych do wskrzeszenia Lorda Garmadona. Ninja wracają do akcji, żeby chronić królewską księżniczkę Harumi i legendarny artefakt. Zobacz, jak Cole i Zane próbują przeniknąć do gangu, aby poznać jego zamiary. Sprawdź, czy uda im się przeszkodzić Synom Garmadona w realizacji ich niecnych planów!  Część 1 (odcinki 75-79) zadebiutuje na DVD już 19 września. Część 2 serii pojawi się na DVD 17 października.

Sprawdź cenę i aktualne promocje >>tutaj<<

Zobacz zwiastun online: DAPHNE I VELMA

Zobacz zwariowaną historię o początkach przyjaźni Daphne i Velmy, członkiń Brygady Detektywów z filmów o Scooby-Doo! Sprawdź, jak dziewczyny rozwiązują swoją pierwszą sprawę i ratują szkołę przed upiorną katastrofą! Pełen tajemnic pełnometrażowy film fabularny „Daphne i Velma” zadebiutuje na DVD już 19 września.

Daphne i Velma bajka na DVD dla dzieci

Futurystyczne roboty, zwariowane gadżety i najbardziej utalentowani uczniowie na korytarzach to powszechny widok w liceum Ridge Valley High. Do szkoły właśnie dostały się inteligentna i zdolna Daphne Blake (Sarah Jeffery) oraz jej najlepsza przyjaciółka, pasjonatka technologii i hipsterka Velma Dinkley (Sarah Gilman). Licealne życie przestaje jednak przypominać bajkę, gdy najlepsi uczniowie zaczynają padać ofiarami niewyjaśnionych zaginięć. Niegdyś radosne i pełne życia dzieciaki wracają na kampus pozbawione emocji niczym zombie. Czy dwie nastolatki, które wcześniej przyjaźniły się tylko online, dogadają się w prawdziwym życiu, pokonają swoje słabości i ocalą całe miasteczko przed upiorną katastrofą? Przekonajcie się o tym, oglądając pełną tajemnic opowieść o początkach Brygady Detektywów!

Sprawdź cenę i aktualne promocje >>tutaj<<

Zobacz zwiastun online: SCOOBY-DOO! SPOTYKA DUCHA ŁASUCHA 

Gotuj się na nową ekscytującą przygodę ze Scooby-Doo! Tym razem Brygada Detektywa dołącza do drużyny superkucharza i gospodarza telewizyjnego show Bobby’ego Flaya. Wspólnie w otoczeniu najsmaczniejszych przekąsek będą się starali rozwiązać zagadkę Czerwonego Ducha. Animacja „Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha” zadebiutuje na DVD już 19 września.

„Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha“ zabiera naszych ulubionych młodych detektywów w niezapomnianą podróż do Nowej Anglii, w celu rozwikłania zagadki nawiedzonego zajazdu, który został przemieniony w nowoczesne centrum kulinarne. Swoich głosów użyczyli znani na całym świecie szefowie kuchni, w tym: Bobby Flay („Beat Bobby Flay“), Giada De Laurentiis („Giada in Italy“) i Marcus Samuelsson („Chopped“).

Sprawdź cenę i aktualne promocje >>tutaj<<

Zobacz zwiastun bajki online: