Tajemniczy Pokój – Escape Room dla dzieci Poznań

Tajemniczy Pokój to odpowiedź na często zadawane pytanie jak gdzie spędzić czas wolny z dzieckiem: w ferie, wakacje czy po prostu w weekend. W tym miejscu trzeba zmienić sposób myślenia. Włączyć wyobraźnię i pozwolić ponieść się wyobraźni podczas emocjonującej gry ucieczki z bajecznej dżungli lub wyspy dinozaurów, czyli zabawa w Escape Room! Escape Room Poznań – Tajemniczy Pokój ma jedne przyświecające motto:

„Złamać stereotypy spędzania czasu z dziećmi”,

Bo najlepsza zabawa zaczyna się wspólnie z najbliższymi.

W tym miejscu każdego miesiąca setki dzieci i dorosłych przenoszą się w niezwykle realistyczny świat znany z bajek i filmów, a zainteresowanie tą formą rozrywki ciągle wzrasta. Jest to także oryginalny pomysł na zorganizowanie urodzin dla dzieci w Poznaniu czy przyjęcia dla grupki znajomych.

Lokalizacja w ścisłym centrum Poznania – przy Placu Wolności, położona w ścisłym centrum głównych wydarzeń kulturalnych w mieście sprzyja wypadom zarówno grupom miejscowym, ale przede wszystkim przyjezdnym.

 

Tajemnicze Pokoje dla dzieci

Tajemniczy Pokój ma do zaoferowania dwa scenariusze zabawy: „Na ratunek tygrysom” oraz „Atak dinozaurów” mogąc tym samym przyjąć grupę do 9 dzieci tak, aby zabawa sprawiała frajdę wszystkim uczestnikom. Sprawia to, że jest to świetna propozycje spędzenia i organizacji takiej imprezy jak na przykład urodziny dla dzieci w Poznaniu. Najczęściej wybieraną opcją jest tutaj zabawa dzieci w dwóch pokojach zagadek, po czym następuje część urodzinowego poczęstunku wraz z tortem w otoczeniu tygrysów, dinozaurów i innych dzikich zwierząt, które nawet dają się pogłaskać. Szczegóły organizacji takiej imprezy można przeczytać na stronie firmy. Przy czym ogranicza nas tak naprawdę tylko wyobraźnia.Urodziny dla dzieci Poznań escape room opinie

Pokój z tematyką tygrysów to realistyczna dżungla pozwalająca przenieść się do zupełnie innego świata i to w samym centrum wielkiego miasta. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie tematycznych zagadek, które doprowadzą do uratowania małego tygryska, który podczas swoich zabaw oddalił się od rodziny i zgubił w drodze powrotnej. Jest to niezwykle odpowiedzialna zadanie, gdyż cała dżungla a przede wszystkim jego rodzina jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Dynksa – takie imię bowiem nosi nasz bohater. Czas zebrać ekipę i ruszyć mu na ratunek!

Na ratunek tygrysom tajemniczy pokój Poznań

Atak dinozaurów” z kolei to także misja ratownicza. Tym razem jednak w skutek awarii samolotu, który wylądował na tajemniczej wyspie zamieszkałej przez wielkie dinozaury dowiadujecie się o groźnym Tyranozaurze. Ten wielki gad właśnie szykuje się do obiadu na który zamierza zjeść inne, mniejsze dinozaury. Nie możecie na to pozwolić i trzeba uratować nowych przyjaciół – dinozaury, takie jak Triceratops, Spinozaur czy Brachiozaur.

Atak dinozaurów escape room dla dzieci Poznań opinie

Chociaż Tajemniczy Pokój to głównie atrakcja dla dzieci, pokój zagadek jest również świetną alternatywną na spędzenie wolnego czasu dla dorosłych. Dla nich również zostały przygotowane scenariusze zabawy jednak już z trudniejszymi zagadkami w podobnych tematykach co dla dzieci: King Kong oraz Park Jurajski. Te pokoje, zwane często w skrócie Escape Poznań to historia opisująca znane wszystkim filmy. Jest to zatem sposób na oderwanie się od rzeczywistości i spędzenie czasu w jednej z najpopularniejszych atrakcji czasu wolnego – Escape Room Poznań, bo nikt nie powiedział, że weekend w Poznaniu ma być nudny.

To co robimy to zmieniamy pogląd na nowoczesną zabawę trzymając z daleka komputery, tablety i komórki i pokazujemy, że najlepsza zabawa zaczyna się w gronie najbliższych. Poznań dla dzieci ma do zaoferowania wiele atrakcji, a Tajemniczy Pokój to tylko jedna z form spędzania wolnego czasu czy organizacji imprezy takiej jak urodziny dla dzieci czy atrakcji w ferie w Poznaniu.Tajemniczy Pokój ceny godziny otwarcia

Ceny Tajemniczy Pokój Poznań

Rezerwacja dowolnego pokoju dla całej grupy to 100 zł w dni tygodnia oraz 120 zł w weekendy i święta.

Godziny otwarcia Tajemniczy Pokój Poznań – Escape Room Poznań

Pokoje mają różne godziny wejścia, dlatego należy zarezerwować swój termin poprzez stronę Internetową.

- pierwsza gra od poniedziałku do piątku zaczyna się o godzinie 14:00, a ostatnia o 21:30;

- w weekendy i święta gry rozpoczynają się od godziny 10:00 a kończą o 22:00;

Tajemniczy Pokój

ul. Plac Wolności 5/5

61-738 Poznań

Tel.785 735 119

e-mail: kontakt@tajemniczypokoj.pl

https://tajemniczypokoj.pl