Tajemniczy Pokój – Escape Room dla dzieci Poznań

W poznańskim Tajemniczym Pokoju na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo emocji i przygoda, której jeszcze nie doświadczyli. W tym miejscu trzeba zmienić sposób myślenia. Włączyć wyobraźnię i dać ponieść się intuicji, która doprowadzi do wydostania się z zamkniętego pokoju. Nie chodzi tylko o to, żeby przyjść i coś porobić z dzieckiem. Jest to zabawa, w której liczy się spryt i działanie w grupie. Właśnie dlatego jest to świetny pomysł na spędzenia czasu rodzinnie lub w gronie przyjaciół.

Escape Room’y zagościły już na dobre na rozrywkowej mapie Poznania. W Tajemniczym Pokoju co miesiąc zamykanych jest ponad 500 osób i zainteresowanie ciągle wzrasta. Są to na chwilę obecną jedyne w mieście pokoje zagadek przygotowane dla dzieci od 8 roku życia. Wszystko co musicie zrobić to zebrać ekipę do 5 osób i zarezerwować swój termin. Reszta będzie już na Was przygotowana.

Lokalizacja w niskim budynku położona blisko ulicy Grunwaldzkiej sprzyja wypadom zarówno grupom miejscowym jak i przyjezdnym.

Tajemnicze Pokoje dla dzieci

Tajemniczy Pokój może zaoferować swoim gościom 3 komnaty obfitujące w oryginalne łamigłówki. Każda z nich posiada inny wystrój i stopień trudności

Pokój „Piraci atakują” dla dzieci

Zostaliście porwani przez bezwzględnych piratów i uwiezieni na ich statku. Na szczęście piraci zacumowali w porcie uzupełnić zapasy. To Wasza szansa na ucieczkę! Wasi oprawcy zostawili różne wskazówki mogące pomóc w uwolnieniu się z opresji. Rozwiążcie je wszystkie w 60 minut zanim wrócą piraci i wiejcie jak najszybciej z pokładu. Nie jesteście jednak pozostawieni sami sobie, możecie spotkać cennego sprzymierzeńca podczas Waszej misji.

escape room dla dzieci Poznań - Piracka Potyczka

Pokój „Wioska Indiańska” dla dzieci

Wczujcie się w poszukiwaczy starożytnego skarbu – potomków indiańskiego wodza, który zostawił Wam zagadkę do rozwiązania, która może doprowadzić do góry złota. Musicie się jednak spieszyć, zanim do wioski wrócą osadnicy i zdecydują się odebrać swój skarb. Jednak jeżeli Wam się uda, możecie zostać okrzyknięci żywą legendą.

Poznań tajemnicze pokoje dla dzieci- poszukiwania skarbu

Pokój „Grave” dla dorosłych

Nigdy nie wiesz co zdarzy się jutro, nie wiesz co zdarzy się za godzinę. Czasami najmniejszy drobiazg może zmienić całe Twoje życie. W tym pokoju nie będzie komfortowo, nie będzie szybko i przyjemnie. Będzie mrocznie, posępnie i tajemniczo. Tutaj walczycie o to co w życiu jest najcenniejsze, jeżeli to docenicie to macie szansę się wydostać. Macie 60 minut, to wcale nie tak dużo sekund.  

escape room Poznań - Walka o życieTajemniczy Pokój ceny godziny otwarcia

Ceny Tajemniczy Pokój Poznań

Rezerwacja dowolnego pokoju dla całej grupy to 100 zł w dni tygodnia oraz 120 zł w weekendy i święta.

Godziny otwarcia Tajemniczy Pokój Poznań

Pokoje mają różne godziny wejścia, dlatego należy zarezerwować swój termin poprzez stronę Internetową.

- pierwsza gra od poniedziałku do piątku zaczyna się o godzinie 16:30, a ostatnia o 21:30;

- w weekendy i święta gry rozpoczynają się od godziny 10:00 a kończą o 22:00;

Tajemniczy Pokój

ul. Ostroroga 7, lok.6
60-349 Poznań
Tel. 785 735 119
e-mail: kontakt@tajemniczypokoj.pl
http://tajemniczypokoj.pl