Świat Labiryntów Bliziny

rodzinne atrakcje Świat Labiryntów Bliziny

Świat Labiryntów to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie rekreację na świeżym powietrzu i lubią rozwiązywać łamigłówki. Musicie odwiedzić to miejsce i pokonać wspólnie tą atrakcję!

Ten niezwykły obiekt mieszczący się niedaleko Przywidza i co warte odnotowania - jako jedyny w Polsce - został zaprojektowany przez Adriana Fishera – pomysłodawcę labiryntów kukurydzianych i twórcę wielu wyjątkowych konstrukcji na całym świecie. Wszystkie zabawy i zajęcia przeprowadzane w Świecie Labiryntów mają za zadanie rozwijać świadomość ekologiczną, propagować zdrowy tryb życia, rekreację oraz rozwój umysłowy. Pozwalają zacieśnić więzy rodzinne czy poprawić integrację w grupie, uczą podejmowania samodzielnych decyzji.

labirynt w kukurydzy Bliziny

​Atrakcje Świat Labiryntów Bliziny

Jak łatwo się domyślić, w parku znajdują się labirynty w różnych formach. Ale tu przekonamy się, że labirynt labiryntowi nierówny. Pierwszą grupę stanowią bowiem takie, które wymagają ruchu, jak główna atrakcja - jedyny w Polsce ogromny labirynt drewniany o powierzchni 1300 metrów kwadratowych. Trzeba tam naprawdę wykazać się spostrzegawczością i pamięcią, aby się w nim nie zgubić! Co więcej, posiada on 4 mosty i 5 wież, a także 7 kombinacji układu ścian, co pozwala na ciągłe zmiany całej konstrukcji labiryntu.

atrakcje dla dzieci Kaszuby labirynty

Równie znany jest tutejszy labirynt w polu kukurydzy, który zajmuję powierzchnię ponad 3 ha, a przechodzące przez niego ścieżki mają długość około 5 km. Dla urozmaicenia, wzór labiryntu zmienia się co roku, dzięki każde odwiedziny będą nowym i angażującym. Dotychczas byli to już piraci, dzika wyspa zamieszkana przez egzotyczne plemię, wielki smok, kowboje czy kosmici. To pozwala stawiać przed odwiedzającymi nowe wyzwania i tworzyć nowe fabuły podczas wykonywania zadań w labiryncie.

Sprawdź co skrywa pobliski Gdańsk: 

Gdańsk z dzieckiem – 25 atrakcji nie tylko na weekend!

świat labiryntów Bliziny opinie atrakcje gry

Ale labirynty można rozumieć mniej dosłownie – jako łamigłówki czy puzzle stworzone przez Adriana Fishera, które uczą logicznego myślenia.  Funkcjonuje tu również kilka mniejszych labiryntów, m.in. labirynt wierzbowy, labirynty panelowe, linowe i słomiane. Na terenie kompleksu znajduje się też plac zabaw i miejsce na ognisko. Świat Labiryntów organizuje gry i zabawy terenowe, a także warsztaty (np. szycia maskotek, rzeźbienia w dyniach czy wytwarzania przedmiotów z wikliny).

Świat Labiryntów rodzinne atrakcje opinie

Ceny biletów Świat Labiryntów Bliziny

1 V - 12 VII

  • bilet normalny – 29 zł
  • bilet ulgowy –  22 zł
  • bilet rodzinny (2+2) – 86 zł
  • bilet dzieci do lat 4 – bezpłatnie

13 VII - 12 X

  • bilet normalny – 39 zł
  • bilet ulgowy – 32 zł
  • bilet rodzinny (2+2) – 120 zł
  • bilet dzieci do lat 4 – bezpłatnie

Godziny otwarcia Świat Labiryntów Bliziny

Od 2 IX do 13X:

Sobota - niedziela: 10:00 - 18:00

ostatni wstęp: 16:30

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeŚwiat Labiryntów jest atrakcją rekomendowaną przez Dzieckowpodrozy.pl

Świat Labiryntów

ul. Zwierzyniecka 10,

83-047 Bliziny

Czy udało Wam się przejść labirynty w Blizinach? Jak Wasze wrażenia?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.