Świat Labiryntów Bliziny

rodzinne atrakcje Świat Labiryntów Bliziny

Świat Labiryntów to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie rekreację na świeżym powietrzu i lubią rozwiązywać łamigłówki.

Ten niezwykły obiekt mieszczący się niedaleko Przywidza -jako jedyny w Polsce - został zaprojektowany przez Adriana Fishera – pomysłodawcę labiryntów kukurydzianych i twórcę wielu wyjątkowych konstrukcji na całym świecie. Wszystkie zabawy i zajęcia przeprowadzane w Świecie Labiryntów mają za zadanie rozwijać świadomość ekologiczną, propagować zdrowy tryb życia, rekreację oraz rozwój umysłowy. Pozwalają zacieśnić więzy rodzinne czy poprawić integrację w grupie, uczą podejmowania samodzielnych decyzji.

labirynt w kukurydzy Bliziny

​Atrakcje Świat Labiryntów Bliziny

Jak łatwo się domyślić, w parku znajdują się labirynty w różnych formach. Ale tu przekonamy się, że labirynt labiryntowi nierówny. Pierwszą grupę stanowią bowiem takie, które wymagają ruchu, jak główna atrakcja - jedyny w Polsce ogromny labirynt drewniany o powierzchni 1300 m2. Posiada 4 mosty i 5 wież, a także 7 kombinacji układu ścian, co pozwala na ciągłe zmiany całej konstrukcji labiryntu.

atrakcje dla dzieci Kaszuby labirynty

Równie znany jest tutejszy labirynt w polu kukurydzy, który zajmuję powierzchnię ponad 3 ha, a przechodzące przez niego ścieżki mają długość około 5 km. Dla urozmaicenia, wzór labiryntu zmienia się co roku. Dotychczas byli to już piraci, dzika wyspa zamieszkana przez egzotyczne plemię, wielki smok, kowboje czy kosmici. To pozwala stawiać przed odwiedzającymi nowe wyzwania i tworzyć nowe fabuły podczas wykonywania zadań w labiryncie.

świat labiryntów Bliziny opinie atrakcje gry

Ale labirynty można rozumieć mniej dosłownie – jako łamigłówki czy puzzle stworzone przez Adriana Fishera, które uczą logicznego myślenia.  Funkcjonuje tu również kilka mniejszych labiryntów, m.in. labirynt wierzbowy, labirynty panelowe, linowe i słomiane. Na terenie kompleksu znajduje się też plac zabaw i miejsce na ognisko. Świat Labiryntów organizuje gry i zabawy terenowe, a także warsztaty (np. szycia maskotek, rzeźbienia w dyniach czy wytwarzania przedmiotów z wikliny).

Świat Labiryntów rodzinne atrakcje opinie

Ceny biletów Świat Labiryntów Blizny

Całodzienny bilet wstępu od 28 kwietnia do  do 20 lipca:

normalny – 27 zł

ulgowy –  20 zł

rodzinny (2+2) – 80 zł

dzieci do lat 4 – bezpłatnie

Godziny otwarcia Świat Labiryntów Bliziny

Całodzienny bilet wstępu od 21 lipca do 20 października:

normalny – 37 zł

ulgowy – 30 zł

rodzinny (2+2) – 115 zł

dzieci do lat 4 – bezpłatnie

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeŚwiat Labiryntów jest atrakcją rekomendowaną przez Dzieckowpodrozy.pl

Świat Labiryntów

ul. Zwierzyniecka 10,

83-047 Bliziny

Czy udało Wam się przejść labirynty w Blizinach? Jak Wasze wrażenia?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.