Przedszkola narciarskie w Polsce

atrakcje dla dzieci zima ośrodki narciarskie

Dzięki szerokiej ofercie przedszkoli narciarskich działających przy stokach maluchy mogą stawiać pierwsze kroki na nartach w miłej atmosferze, a rodzice będą spokojni o nie podczas zjazdów.

Wielu miłośników narciarstwa chciałoby swoją pasją zarazić dzieci, ale nie wie, jak je do tego odpowiednio zachęcić. Początki nauki mogą być męczące i żmudne. Zanim zaczną samodzielnie jeździć, muszą przecież zdobyć podstawy. A przy pierwszych niepowodzeniach łatwo jest stracić zapał. Jest jednak sposób, aby pokazać dzieciom, że jazda na nartach może być ekscytującą zabawą – przedszkole narciarskie. Tam profesjonaliści pomogą Waszym pociechom systematycznie rozwijać swoje umiejętności i zaopiekują się nimi, gdy Wy będziecie szaleć na stoku. Przeprowadzają zabawy i zapewniają dodatkowe atrakcje, dzięki którym maluchy nie będą chciały zdejmować nart. Specjalnie dostosowane wyciągi, łagodne zjazdy, dobrze dobrany sprzęt, zimowe place zabaw czy kąciki malucha, w których mogą się bawić i odpoczywać dzieci, zapewniają, że rodzinny wyjazd na narty będzie świetną zabawą także dla dzieci.

Sprawdźcie, gdzie w Polsce działają przedszkola narciarskie i co mają do zaoferowania:

Skilandia Szczyrk

Przedszkole narciarskie położone w centrum Szczyrku, przy stoku narciarskim Beskidek. Organizuje zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci w wieku 4-6, 7-9 i 10-13 lat. Posiada wyciąg dla maluchów o długości 100 m, plac zabaw śnieżnych i całodniowy klub przedszkolaka, w którym odbywają się gry i zabawy. Na miejscu znajduje się też kawiarnia i grill bar, skąd rodzice mogą podpatrywać swoje pociechy. Szkolenia prowadzone są przez cały sezon, zorganizowane trwają od 2 do 7 dni i dostosowane są do poziomu uczestników. Dostępne są też pakiety na ferie zimowe.

Przedszkola Narciarskie w Polsce - Szczyrk opinie gdzie

Dimbo Międzybrodzie Żywieckie

Ośrodek działający na zboczach góry Żar, przy dolnej stacji kolei linowo-terenowej, nad jeziorem Międzybrodzkim. Otwarty jest przez cały sezon narciarski. Przedszkole dysponuje 50-metrowym wyciągiem taśmowym i 300-metrowym wyciągiem orczykowym oraz torem do snowtubingu. Jest tu też ogrzewane pomieszczenie dla dzieci – Gawra Misia Limbo. Obok działa trasa długości 1600-metrów przy kolei na górę Żar, a stok jest sztucznie naśnieżany i ratrakowany. Szkolenia przygotowane są dla dzieci od lat 3 do 15.

przedszkole Dimbo góra żar ośrodek narciarski

Snow4Fun Szklarska Poręba

Snow4Fun działa przy ośrodku narciarskim Ski Arena Szrenica, jednym z najbardziej popularnych ośrodków w Karkonoszach. Najmłodsi mogą korzystać tu z oświetlonego i naśnieżanego łagodnego stoku Nartolandia, na którym wyznaczono ogrodzony teren Akademii Młodego Narciarza. Zajęcia w grupach prowadzone są dla dzieci od 4. roku życia, dla młodszych indywidualnie. Podczas szkolenia prowadzone są różne zabawy i gry, zaplanowano przerwę na gorącą herbatę. Jest tu też zimowy plac zabaw oraz bistro.

przedszkole narciarskie Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci

Przedszkole narciarskie Wierchołek Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla

Szkolenia i zabawy dla dzieci w jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, organizowane przez uznaną Szkołą Narciarską Dwie Doliny. Nauka rozpoczyna się tutaj od 5. roku życia. Dla maluchów przygotowano także gry i zajęcia bez nart. W trakcie nauki mogą ogrzać się w kąciku zabaw, gdzie razem z opiekunem bawią się, rysują czy oglądają bajki. Przewidziano także ciepły posiłek. Organizuje się tu też kursy kilkudniowe dla dzieci w wieku 8-14 lat.

przedszkole narciarskie dwie doliny Wierchomla Muszyna opinie

Kubusiowe Przedszkole Tylicz

W Tyliczu niedaleko Krynicy-Zdroju działa Kubusiowy Stok przygotowany specjalnie dla dzieci, a na nim odbywają się zajęcia Kubusiowego Przedszkola. Poza nauką jazdy na maluchy czeka tu też wiele gier i zabaw, tor przeszkód, Kubusiowy Park Zabaw z oponami, unihokejem i placem śnieżnych bitew, odpowiedni dla dzieci Kubusiowy Wyciąg o długości 150 m oraz gorąca czekolada w trakcie szkolenia. Nauka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-8 lat.

narty z dzieckiem Tylicz kubusiowe przedszkole opinie gdzie

Kids Park Szymoszkowa

Południowe zbocze jednej z najpopularniejszych gór w Polsce – zakopiańskiej Gubałówki – to doskonałe miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach. Pomaga w tym Kids Park Szymoszkowa znajdujący się tuż obok wyciągu krzesełkowego. Przygotowano tu wydzielony fragment stoku, wyciąg dla maluchów „magiczny dywan” i zimowy plac zabaw. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci w wieku 4-12 lat.

przedszkole narciarskie zakopane opinie Polska

Sprawdź również: 10 najlepszych miejsc na narty z dzieckiem w Polsce