>>> Wygraj rodzinne weekendy nad morzem i tablety! <<<

Konkurs - Wakacje z dzieckiem nad morzem

Faktoria Pruszcz Gdański

Odwiedzająca Faktorię młodzież w parę chwil otrzymuję potężną dozę wiedzy historycznej, która z pewnością zapadnie w ich pamięć na lata.

Zabawy plebejskie, gry zręcznościowe, czy umiejętność strzelania z łuku wydają się dziś dla młodzieży czymś przestarzałym, jednak w Faktorii okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Dzieci odnajdują się tu w każdej zabawie i uważają, że tu ich „wycieczka w przeszłość” zawsze kończy się za szybko.

faktoria Pruszcz Gdański

Dlatego też każda wizyta w Faktorii Handlowej w Pruszczu Gdańskim to wyjątkowy czas zabawy połączonej z edukacją. Spośród wielu atrakcji dla najmłodszych, proponujemy: lepienie z gliny, gry i zabawy plebejskie takie jak: bieg w workach, bieg na trzech nogach, biegi wojownika i niewiasty, rzut kamieniem lub oszczepem do celu, przeciąganie liny, historyczne gry: Pentaque i Kubb…

www.factoria-pruszcz.pl
ul. Zastawna
83-000 Pruszcz Gdański

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Faktoria Pruszcz Gdański, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Kategorie:: Polecane artykułyRodzinne atrakcje

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (0)

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • Polecamy:
    Witamy w nowej odsłonie Dzieckowpodrozy.pl Już wkrótce nowe artykuły, atrakcyjne konkursy, wiele opinii rodziców, które mają stać się okazją do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń dotyczących wczasów z dziećmi i miejsc wartych polecenia dla całych rodzin!

    Zapraszamy do współpracy z dzieckowpodrozy.pl - prowadzisz ciekawego bloga-chętnie o tym napiszemy! Oferujesz ciekawe atrakcje dla dzieci - możesz zdobyć bezpłatną rekomendację i promocję na naszych stronach! Zapraszamy również hotele i inne noclegi przyjazne dzieciom do promocji na Dzieckowpodrozy.pl