Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie

Zwierzaki nad Potokiem żukczyn atrakcje dla dzieci 4
Jeżeli o tym nie wiecie, to zabranie dziecka do mini zoo może przynieść naprawdę dużo korzyści. Obcowanie z różnymi rodzajami zwierząt może być naprawdę niesamowitą przygodą nie tylko dla najmłodszych dzieci, ale tez tych nieco starszych. Sytuacja staje się jeszcze lepsza, gdy spotykamy tam zwierzęta, których nie sposób zobaczyć na co dzień! A co gdybyśmy powiedzieli wam o tym, że jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta, to możecie odwiedzić taką ciekawą atrakcję?

Zwierzaki nad Potokiem – bo o tym miejscu dziś chcemy wam opowiedzieć – to prawdziwi pasjonaci zwierząt, które hodują, ale i również je ratują! Gatunki, które znajdziemy tu znajdziemy to, chociażby: kuce, emu, alpaki, świnki wietnamskie, świnki morskie, króliki, wiewiórki, kury, kaczki, gęsi, pawie i wiele innych. To dopiero atrakcja! Dotykanie zwierzęcia (czy też po prostu obcowanie z nim) na pewno będzie dla wielu z was nowym, ekscytującym doświadczeniem!

Zwierzaki nad Potokiem żukczyn atrakcje dla dzieci 2

Mini zoo Zwierzaki nad Potokiem zostało zaprojektowane w taki sposób, aby małe dzieci i nastolatkowie mieli tu zapewnione doskonałe przeżycia, szczególnie jeżeli nigdy nie obcowały tak blisko z tymi zwierzętami! Będąc na miejscu możecie bez problemu głaskać zwierzęta oraz karmić je z ręki (tylko karmą udostępnioną przez mini zoo). Warto zaznaczyć, że jest ona dostępna na nasze życzenie. Dla maluchów, które nigdy wcześniej nie widziały tych stworzeń, jest to naprawdę ekscytująca przygoda. Zwiedzanie całego kompleksu Zwierzaki nad Potokiem zajmuje typowo od 60 do 90 minut.

Zwierzaki nad Potokiem żukczyn atrakcje dla dzieci

Koniecznie zajrzyjcie do tego mini zoo, nie tylko w sytuacji, w której na co dzień mieszkacie w Trójmieście!

Cennik Zwierzaki nad Potokiem Żukczyn

Ważna informacja: płatność tylko gotówką!

Cennik indywidualny:

Oglądanie, karmienie i głaskanie zwierząt:

  • Dorośli: 15zł
  • Dzieci: 10zł
  • Dzieci do lat 3: 0zł

Dodatkowo jazda na kucyku dla dzieci:

  • Jazda na kucyku: 10zł

Dodatkowo spacer z alpakami

  • Spacer do 60 minut: 100zł

Urodziny/Ognisko/Grill:

  • Cena ustalana indywidualnie (w cenie oglądanie, karmienie i głaskanie zwierząt, drewno do palenia na około 3-4 godziny, kijki, czajnik elektryczny, dzbanki z wodą, koce, ręczniki i kilkuminutowa jazda na kucyku dla każdego chętnego dziecka)

Cennik dla grup zorganizowanych, przedszkoli, szkół:

  • Cena ustalana indywidualnie

Zwierzaki nad Potokiem żukczyn atrakcje dla dzieci 3

Godziny otwarcia Zwierzaki nad Potokiem Żukczyn

  • od czwartku do niedzieli: od 10:00 do 17:00

Lokalizacja Zwierzaki nad Potokiem Żukczyn

Atrakcja ta znajduje się w Żukczynie — z obwodnicy Gdańska wystarczy 5 minut, aby dotrzeć na miejsce. Parking dla pojazdów znajduje się po lewej stronie za mostkiem. Alternatywą może być dojazd autobusami z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego i Starogardu Gdańskiego (linie 400, 401, 443, 445, 447, 884, 850). Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o około 5-minutowy spacer. Dokładną lokalizację tej atrakcji możecie znaleźć na mapce poniżej.

Sprawdź więcej na zwierzakinadpotokiem.pl

Sprawdź także nasz artykuł:

POMORSKIE: co warto zwiedzić z dziećmi? Poznajcie najciekawsze rodzinne atrakcje!