Zastanawiasz się jak spędzić długi weekend czerwcowy? Wybierz się na wycieczkę po największym stadionie w Polsce!

PGE Narodowy to kultowe miejsce na mapie Warszawy, które powinien odwiedzić każdy miłośnik futbolu i muzycznych występów na światowym poziomie. To właśnie tutaj swoje ekscytujące mecze rozgrywa reprezentacja Polski w piłce nożnej, a gwiazdy pokroju Beyonce i Eda Sheerana dają swoje niezapomniane występy. Wykorzystaj długi czerwcowy weekend w pełni – wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym i krocząc śladami Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego, odkryj sekrety największego stadionu w Polsce.

PGE Narodowy tętni pozytywną energią. Na przestrzeni ostatnich lat gościł największe gwiazdy piłki nożnej, żużla, sportów walki, lekkiej atletyki oraz artystów z kraju i zagranicy. Udział w wycieczce z przewodnikiem to doskonała okazja, by zobaczyć miejsca, do których w trakcie tych wyjątkowych wydarzeń dostęp mają tylko gwiazdy. Podczas wycieczki wykwalifikowani przewodnicy w pełen pasji sposób opowiadają o historii i teraźniejszości stadionu, odsłaniając jego najbardziej kultowe i prestiżowe przestrzenie.

Uczestnicy wycieczki mogą nie tylko zobaczyć płytę boiska, ale i zasiąść na trybunach czy zrobić zdjęcia w szatni reprezentacji Polski oraz przekonać się, jak wygląda centrum odnowy biologicznej, z którego podczas meczów korzystają piłkarze. O wszystkich trasach wycieczek i atrakcjach, które czekają na ich uczestników można przeczytać na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl/trasy.

Długi czerwcowy weekend to idealna okazja, by w gronie przyjaciół i rodziny wybrać się na PGE Narodowy i odkryć jego tajemnice. Bilety na wycieczkę można kupić na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl oraz w kasach mieszczących się w recepcji głównej stadionu (wejście bramą nr 1 od strony Alei Zielenieckiej).

Po zakończeniu zwiedzania warto zostać na PGE Narodowym dłużej – każdy uczestnik wycieczki korzystając z tego samego biletu może udać się na punkt widokowy, by cieszyć się spektakularnym widokiem na nieckę areny. Kolejnym ważnym punktem wizyty na PGE Narodowym jest jedyne w swoim rodzaju miejsce stworzone z pasji do sportu i jedzenia - Strefa Kibica Sports Bar, który mieści się w recepcji głównej areny. To miejsce, w którym pełne emocji spotkania z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną odbywają się w unikalnym otoczeniu największego stadionu w Polsce, który znalazł się w elitarnej grupie „UEFA Elite Stadiums”. W lokalu można podziwiać unikalne sportowe pamiątki, obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe oraz zamówić ciepłe i zimne napoje czy dania z karty.

pge narodowy trasa zwiedzanie z dziećmi wycieczki opinie

Fanów piłki nożnej zachęcamy również do odwiedzenia Alei Gwiazd Piłki Nożnej, która mieści się na promenadzie zewnętrznej przy pomniku Kazimierza Górskiego - patrona PGE Narodowego. W miejscu tym można zobaczyć nie tylko tablice poświęcone pamięci największych piłkarzy w dziejach polskiego futbolu, ale i odciski ich dłoni i stóp. W minionym roku do Alei Gwiazd Piłki Nożnej na PGE Narodowym uroczyście dołączyli Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Jerzy Dudek.

Rodzinom z dziećmi, które w długi czerwcowy weekend wybiorą się na wycieczkę po PGE Narodowym polecamy także wizytę na placu zabaw, który znajduje się nieopodal bramy nr 1. Najmłodsi znajdą tam wiele dedykowanym im atrakcji w tym huśtawki łańcuchowe, „bocianie gniazdo”, karuzele, most linowy z talerzykami czy bujaki sprężynowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *