Grudniowe atrakcje w Atrium Reduta

Grudniowe odwiedziny w galerii Atrium Reduta nie muszą, a nawet nie powinny ograniczyć się do poszukiwania prezentów. Zakupom mogą towarzyszyć rozmaite atrakcje, które pomogą poczuć świąteczny nastrój i będą miłym urozmaiceniem przygotowań. W warszawskim centrum handlowym grudzień będzie pełen wrażeń jeszcze na długo, zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu. A ponieważ Reduta szczyci się mianem jednego z najprzyjaźniejszych dla rodzin z dziećmi centrów handlowych, przedświąteczna wizyta z najmłodszymi będzie doskonałym pomysłem!

Jeśli wybranie i kupienie odpowiednich prezentów to dla nas mniejszy problem niż ich późniejsze pakowanie, odwiedzając Atrium Reduta między 9 a 23 grudnia, będziemy mogli skorzystać z usługi pakowania dwóch z nich przy specjalnym stoisku. Wystarczy, że okażemy dwa paragony na łączną minimalną kwotę 100 zł z zastrzeżeniem, że maksymalnie jeden paragon na kwotę 50 zł może pochodzić ze sklepu Carrefour. Z kolei beneficjenci programu lojalnościowego Masz Okazję dostaną do dyspozycji kupon na zapakowanie dwóch dodatkowych prezentów bez konieczności okazywania dowodów zakupu.

Pakowanie Prezentów Atrium Reduta Warszawa atrakcje grudzień

Miłośnicy słodyczy i atmosfery rodem ze świątecznych baśni zdecydowanie powinni udać się w podróż do Candylandii, która będzie się mieścić na 1 piętrze przy strefie WOW od 9 do 11 grudnia. Strefa WOW to nietuzinkowy plac zabaw pełen atrakcji testujących dziecięcą sprawność i refleks, wokół której znajduje się strefa relaksu dla opiekunów. Strefa WOW jest od razu widoczna i mieści się w strategicznej części Reduty. Po wyczerpującej zabawie dzieci będą miały okazję doświadczyć dodatkowej frajdy w postaci polowania na kolorowe słodycze. Wystarczy, że rodzice okażą dwa paragony o łącznej wartości 250 zł (maksymalnie jeden paragon ze sklepu Carrefour na 150 zł). Wtedy dziecko dostaje do ręki kartonowy rożek z logo Atrium Reduta i rozpoczyna się odliczanie! W ciągu 10 sekund może wypełnić go po brzegi ulubionymi łakociami. Rożek uczestników programu Masz Okazję będzie mieć aż 24 cm! Nie można jednak za długo zwlekać z wizytą w Candylandii – w ciągu jednego dnia wydawane jest maksymalnie 300 porcji.

Candylandia Kraina Słodkości atrium reduta warsztaty dla dzieci

Ozdoby choinkowe z LEGO? Czemu nie! Ze słynnych na całym świecie klocków da się zrobić prawie wszystko. Udowodni to sam Brodaty Geek – pasjonat i recenzent zestawów LEGO, youtuber oraz juror I edycji programu telewizyjnego Lego Masters. Tuż przed świętami, 17 i 18 grudnia poprowadzi warsztaty z budowania ozdób choinkowych. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż 54 000 elementów! Na pamiątkę dostaną klocki do złożenia zabawki z kalendarza adwentowego Lego i dyplom. Oprócz tego będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami sponsorowanymi przez najemców. Specjalnie dla użytkowników Masz Okazję przygotowano natomiast dodatkową niespodziankę – kupony na darmową watę cukrową!

ozdoby z klocków LEGO Brodaty Geek Atrium Reduta Warszawa atrakcje

Warto również przypomnieć, że przez cały czas prężnie działa strefa Piąty Wymiar – wyjątkowa przestrzeń sąsiedzkiej integracji, rozwoju i kreatywności, w grudniu oferująca bezpłatne zajęcia z tworzenia m.in. kalendarzy adwentowych, kartek świątecznych, witraży, bombek i świeczników. W Piątym Wymiarze dzieci będą mogły także przed świętami napisać list do Świętego Mikołaja, wziąć udział w teatrzyku z animacjami i wspólnym ozdabianiu choinki. Pełny harmonogram zajęć oraz zapisy dostępne są na stronie galerii w zakładce „Piąty Wymiar”.

Nie musimy obawiać się, że nie pogodzimy tych wszystkich atrakcji z normalnymi zakupami i polowaniem na prezenty. Atrium Reduta posiada szeroki wachlarz udogodnień dla rodzin, takich jak przestrzenny parking z miejscami dedykowanymi, nowoczesne trawelatory, chodniki ruchome i windy panoramiczne, z których mogą skorzystać mamy z wózkami dziecięcymi, komfortowe pokoje rodzinne do karmienia i przewijania oraz specjalne miejsce na food courcie, gdzie można podgrzać jedzenie dla dziecka. Dzięki temu odwiedzające ją rodziny stają się pełnoprawnym uczestnikiem buzującego w budynku życia centrum handlowego, zakupy mogąc spokojnie łączyć z dobrą zabawą i odpoczynkiem, a w grudniu właśnie z udziałem w świątecznych wydarzeniach.

HARMONOGRAM ŚWIĄTECZNYCH ATRAKCJI

  • 09 - 11.12 CANDYLANDIA (godz. 11:00-19:00)
  • 09 - 23.12 PAKOWANIE PREZENTÓW (godz. 12.00-20.00)
  • 17 - 18.12 EVENT LEGO (godz. 11:00-19.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *