Centrum Handlowe Westfield Arkadia Warszawa-najlepsza na zakupy i rozrywkę z dzieckiem

Centrum handlowe przyjazne rodzinie Warszawa Arkadia

Warszawskie centrum Westfield Arkadia zapewnia nie tylko zakupy w przyjemnej atmosferze, ale także sporo możliwości rodzinnego spędzania czasu. To zdecydowanie najbardziej przyjazne rodzinom Centrum Handlowe w Warszawie. 

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020

Imponująca powierzchnia 113 000 m2, ponad 260 lokali i 20 milionów klientów czynią z Arkadii jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Można tu znaleźć sklepy z odzieżą znanych marek, sprzętem sportowym, elektronicznym, wyposażeniem domu, dekoracjami, meblami, a także sklepy z  artykułami dla dzieci. Poza tym działa tu hipermarket, strefa Grand Kitchen z restauracjami z całego świata, klinika medyczna, klub fitness oraz największy w Warszawie kinoplex z 25 salami kinowymi. Charakterystyczne dla architektury obiektu są liczne przeszklenia, mozaiki i zastosowanie kamienia naturalnego. Wewnętrzne pasaże przypominają modne ulice handlowe.

przyjazne dzieciom centrum handlowe Warszawa

Z myślą o dzieciach...

Aby zakupy w Westfield Arkadia były przyjemnością dla całej rodziny, stworzono specjalne udogodnienia. Już od wejścia dba się tu o maluchy, rozdając im specjalne opaski, na których można zanotować najważniejsze dane, w razie gdyby ktoś się zgubił na wielkiej powierzchni centrum. Dzieciom łatwiej i przyjemniej będzie też poruszać się po centrum w wypożyczonych samochodzikach i wózkach.

centrum handlowe przyjazne dzieciom warszawa opinie gdzie na zakupy z dzieckiem

Poza tym przygotowano pokoje rodzinne z przewijakami i mikrofalówkami oraz udogodnienia w strefie restauracyjnej (w niektórych restauracjach jest specjalne menu dla dzieci). Na 1 piętrze działa bezpłatny plac zabaw dla dzieci w wieku 3-10 lat, na którym do wyboru jest wiele zabawek i interaktywna podłoga. Natomiast na poziomie -1 zbierane są używane zabawki i książeczki w ramach projektu „Recycling Zabawek”.

centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci Warszawa Arkadia opinie  

W Arkadii znajduje się zajmująca aż 1200 m2 znana sala zabaw Fikołki. To zdecydowanie jedno z najciekawszych miejsc rodzinnej rozrywki w stolicy. Nasze dzieciaki testowały salę zabaw osobiście, a ich opinia była jednoznaczna - to świetne miejsce. Gdybyśmy mieszkali w Warszawie, zapewne częściej uczestniczylibyśmy w organizowanych tam warsztatach ( np. z sztuki kulinarnej, plastyki czy w ramach programów „Szaleni Naukowcy” czy „RoboKids”).Centrum handlowe przyjazne rodzinie Warszawa sala zabaw

Z kolei przed centrum działa wielki zewnętrzny plac zabaw, na którym ustawiono specjalną konstrukcję „Wstęgę” ze zjeżdżalniami, torami przeszkód i ściankami wspinaczkowymi, a także huśtawki, drabinki, trampoliny, karuzele, hamaki, równoważnie i wiele innych. Całość otoczona jest zielenią. W Arkadii organizowane są liczne eventy, warsztaty i pokazy dla dzieci.

Godziny otwarcia Centrum Handlowe Westfield Arkadia

poniedziałek-czwartek – 10.00-22.00

piątek, sobota – 9.00-23.00

niedziela – 10.00-21.00

Cinema City

poniedziałek-sobota – 9.30-22.45

niedziela – 9.00-22.45

Westfield Arkadia

ul. Jana Pawła II 82

00-175 Warszawa

Polecamy również:

Warszawa - gdzie z dzieckiem?

2 comments

Leave Comment