Atrium Reduta Warszawa-najlepsza na zakupy i rozrywkę z dzieckiem

Warszawskie centrum Atrium Reduta zapewnia nie tylko zakupy w przyjemnej atmosferze, ale także sporo możliwości rodzinnego spędzania czasu. To zdecydowanie najbardziej przyjazne rodzinom Centrum Handlowe w Warszawie. 

Imponująca powierzchnia 27 000 m2, ponad 140 lokali i miliony zadowolonych klientów czynią z Atrium Reduta jedno z najciekawszych centrów handlowych w Polsce. Można tu znaleźć sklepy z odzieżą znanych marek, sprzętem sportowym, elektronicznym, wyposażeniem domu, dekoracjami, meblami, a także sklepy z  artykułami dla dzieci. Poza tym działa tu hipermarket, strefa gastronomiczna Przystanek Smaku, a także Cinema 3D z 6 nowoczesnymi salami kinowymi.

Z myślą o dzieciach...bezpłatny plac zabaw Strefa WOW

Nie od dziś wiadomo, że w czasie zakupów dzieci się nudzą. Wówczas z pomocą przychodzi Strefa WOW zlokalizowana na 1. piętrze Atrium Reduty. To wewnętrzny bezpłatny plac zabaw, który idealnie sprawdzi się również na zimowe wieczory i weekendy! Miejsce unikalne i wielofunkcyjne, dostosowane zarówno do potrzeb maluchów, jak i starszaków. Tworzą je 2 przestrzenie. Pierwszą – przeznaczoną dla starszych użytkowników – stanowi nowatorski plac zabaw zamknięty w olbrzymiej bryle tworzącej napis WOW.

 

Warszaw gdzie na zakupy z dzieckiem centrum przyjazne dzieciom z atrakcjami

To miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Znajdą tu zawiłe labirynty, różnorodne przejścia, ścianki wspinaczkowe, podejścia linowe oraz zakręcone zjeżdżalnie. Przezroczyste ściany dodają bryle lekkości, a rodzicom zapewniają kontrolę nad bawiącymi się starszakami. Strefę uzupełnia druga przestrzeń – powstała z myślą o młodszych dzieciach oraz opiekunach. Dominują w niej miękkie siedziska z pianki o zróżnicowanych kształtach inspirowane sztuką współczesną. Maluchy mogą się po nich wspinać oraz bawić się na bezpiecznej, miękkiej podłodze. A rodzice odpocząć, porozmawiać czy wypić kawę. Strefa WOW znajduje się w bliskim sąsiedztwie pokoju rodzica z dzieckiem, toalety oraz Przystanku Smaku – co z pewnością spotka się z przychylnością opiekunów.

  Przystanek Smaku- strefa gastronomiczna_Atrium Reduta - gdzie z dzieckiem na zakupy z atrakcjami Warszawa centrum handlowe przyjazne dzieciom 4 Warszawa centrum handlowe przyjazne dzieciom

Poza tym przygotowano czeka tu na Was wyjątkowe miejsce - Be Happy Museum! To prawdziwa gratka dla fanów Instagrama i selfie nastraja dobrą pozytywną energią i zapewnia szereg barwnych scenografii do ujęć fotograficznych czy filmowych. Karuzela z jednorożcami, oryginalny Harley Davidson czy wanna z kwiatową scenografią działają na wyobraźnię i inspirują. W tej kreatywnej przestrzeni można nie tylko organizować sesje, ale również kręcić teledyski oraz filmiki na TikTok, czy też po prostu miło spędzić czas w sposób twórczy i niestandardowy.

Be Happy Museum Warszawa atrakcje dla dzieci Centrum Handlowe z placem zabaw Plac Zabaw Lider to bajkowy, przytulny i atrakcyjny dla najmłodszych plac zabaw w Warszawie! Już na wejściu dzieci witane są przez piękne drzewo z zaczarowanego lasu, które z ogromną przyjemnością opowiada swoim małym gościom niesamowitą historię…  Ten bezpieczny plac zabaw w Warszawie to nie tylko małpi gaj. Jako jedyni w Polsce posiadają „zębową akademię zdrowia”! Dzieci mogą tu, bez strachu, poprzez swobodną zabawę zapoznać się z tajnikami prawidłowej higieny jamy ustnej oraz gabinetu dentystycznego. Plac zabaw Lider w Atrium Reduta to również wydzielona strefa malucha 0-4 lata, gdzie maluchy mają do swojej dyspozycji wyjątkowe atrakcje dla dzieci — między innymi przepiękny zamek i dyniową karetę z bajki o Kopciuszku oraz basen z kulkami, trampolinę. sala zabaw Atrium Reduta centrum przyjazne dzieciom gdzie na zakupy 2022 Sala Lider Atrium Reduta opinie atrakcje dla dzieci małpi gaj gdzie z dzieckiem 2022

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Atrium Reduta

ul.  Jerozolimskie 148

02-326 Warszawa

Polecamy również:

Warszawa - gdzie z dzieckiem?

2 comments

Leave Comment