Teatr Niewielki Warszawa-spektakle dla dzieci

Teatr dla dzieci Warszawa opinie atrakcje

Teatr Niewielki powstał specjalnie z myślą o najmłodszych i wszystkie swoje przedstawienia kieruje właśnie do nich.

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Przyjazna atmosfera w Teatrze Niewielkim sprawia, że dzieci czują się tu swobodnie i z radością uczestniczą w spektaklach. Stworzono im tu idealne warunki do zabawy, odpoczynku i rozwoju wyobraźni. Mają do dyspozycji kolorowe foyer i mnóstwo zabawek, a sala teatralna urządzona jest zupełnie inaczej niż w większości teatrów. Jest niezwykle kameralna, z widownią jedynie na 45 osób, a do tego pełna miękkich poduszek. Odgrywane tu przedstawienia kierowane są do dzieci w wieku 1-7 lat, ale starsze dzieci, a także ich rodzice również znajdą w nich coś dla siebie. spektakle dla dzieci Warszawa atrakcje

To właśnie w pierwszych latach życia rodzi się wrażliwość emocjonalna i artystyczna, dlatego warto, aby maluchy mogły doświadczać sztuki jak najwcześniej. Podczas spektakli w Teatrze Niewielkim zapewnia im się bliski kontakt ze sceną i aktorami, nie są bombardowane zbędnymi bodźcami, a ich wyobraźnię stymulowana jest za pomocą prostych, zrozumiałych dla nich środków wyrazu. Przedstawienia nie trwają dłużej niż pół godziny, a dodatkowy kwadrans przeznaczany jest na zabawę.

Warszawa teatr dla dzieci rodzinne atrakcje

Spektakle dla dzieci -  Teatr Niewielki Warszawa

Dzięki spektaklom Teatru Niewielkiego maluchy mogą dowiedzieć się, że nie wszyscy muszą być tacy sami („Dziwaki”), nauczyć się, jak rozwijać swoją wrodzoną ciekawość („A co to?”) czy poznać podstawowe formy geometryczne („Kółko i kwadrat”). Otworzy się przed nimi świat muzyki poważnej i tańca („Hu hu ha”), a także zrozumieją zawiłości polskiego języka („Raz dwa trzy”). Odgrywana jest tu też opowieść o zasypianiu („Dobranoc, Jaśku”) i o fantastycznych stworzeniach („Puf!”).

Teatr Niewielki spektakle dla dzieci atrakcje Warszawa

Siedziba teatru mieści się w jednym z budynków Soho Factory – nowoczesnej przestrzeni sztuki i kultury, w której działa też wiele kawiarni, restauracji, galerii, redakcji czy pracowni artystycznych. 8 ha terenów zielonych z licznymi pofabrycznymi budynkami stwarza też świetne warunki do rodzinnych spacerów.

Sprawdź również: Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje!

Godziny otwarcia Teatr Niewielki

Teatr Niewielki otwierany jest w dni grania przedstawień na godzinę przed spektaklem. Koniecznie sprawdźcie stronę tej atrakcji, zanim udacie się na miejsce!

Ceny biletów Teatr Niewielki

  • cena biletu w tygodniu: 35 zł
  • cena biletu w weekend: 39 zł
Cena obowiązuje dla każdego dorosłego i każdego dziecka, chcącego wejść na spektakl. Bilety można zakupić zarówno w kasie teatru (czynna na pół godziny przed spektaklem), jak i online.  

Mapa dojazdu Teatr Niewielki

Dojazd do Teatru Niewielki możliwy jest przy pomocy samochodu oraz komunikacji miejskiej. Należy kierować się na teren Soho Factory (najwygodniej wjechać drugim wjazdem od ulicy Mińskiej). W przypadku komunikacji miejskiej — linie tramwajowe, które dowiozą nas na miejsce to 3, 6, 22 i 26. Należy wysiąść na przystanku przy Bliskiej. Jeżeli chodzi o autobusy, to na miejsce dowiozą nas linie 122 i 135.