Teatr Niewielki Warszawa-spektakle dla dzieci

Teatr dla dzieci Warszawa opinie atrakcje

Teatr Niewielki powstał specjalnie z myślą o najmłodszych i wszystkie swoje przedstawienia kieruje właśnie do nich.

Po  spektaklu zapraszamy na rozrywkę i zakupy: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementPrzyjazna atmosfera w Teatrze Niewielkim sprawia, że dzieci czują się tu swobodnie i z radością uczestniczą w spektaklach. Stworzono im tu idealne warunki do zabawy, odpoczynku i rozwoju wyobraźni. Mają do dyspozycji kolorowe foyer i mnóstwo zabawek, a sala teatralna urządzona jest zupełnie inaczej niż w większości teatrów. Jest niezwykle kameralna, z widownią jedynie na 45 osób, a do tego pełna miękkich poduszek. Odgrywane tu przedstawienia kierowane są do dzieci w wieku 1-7 lat, ale starsze dzieci, a także ich rodzice również znajdą w nich coś dla siebie. spektakle dla dzieci Warszawa atrakcje

To właśnie w pierwszych latach życia rodzi się wrażliwość emocjonalna i artystyczna, dlatego warto, aby maluchy mogły doświadczać sztuki jak najwcześniej. Podczas spektakli w Teatrze Niewielkim zapewnia im się bliski kontakt ze sceną i aktorami, nie są bombardowane zbędnymi bodźcami, a ich wyobraźnię stymulowana jest za pomocą prostych, zrozumiałych dla nich środków wyrazu. Przedstawienia nie trwają dłużej niż pół godziny, a dodatkowy kwadrans przeznaczany jest na zabawę.

Warszawa  teatr dla dzieci rodzinne atrakcje

Spektakle dla dzieci -  Teatr Niewielki Warszawa

Dzięki spektaklom Teatru Niewielkiego maluchy mogą dowiedzieć się, że nie wszyscy muszą być tacy sami („Dziwaki”), nauczyć się, jak rozwijać swoją wrodzoną ciekawość („A co to?”) czy poznać podstawowe formy geometryczne („Kółko i kwadrat”). Otworzy się przed nimi świat muzyki poważnej i tańca („Hu hu ha”), a także zrozumieją zawiłości polskiego języka („Raz dwa trzy”). Odgrywana jest tu też opowieść o zasypianiu („Dobranoc, Jaśku”) i o fantastycznych stworzeniach („Puf!”).

Teatr Niewielki spektakle dla dzieci atrakcje Warszawa

Siedziba teatru mieści się w jednym z budynków Soho Factory – nowoczesnej przestrzeni sztuki i kultury, w której działa też wiele kawiarni, restauracji, galerii, redakcji czy pracowni artystycznych. 8 ha terenów zielonych z licznymi pofabrycznymi budynkami stwarza też świetne warunki do rodzinnych spacerów.

Sprawdź również: Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje!

Teatr Niewielki

ul. Mińska 25, bud. 74

03-808 Warszawa

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *