Spektakle dla dzieci-Teatr Małego Widza Warszawa

Rodzinne atrakcje Warszawa

Poznajcie zupełnie nowe oblicze teatru. Tutaj maluchy czują się swobodnie jak w domu, oglądając przyjazne i wesołe przedstawienia, a najważniejsza jest ich wygoda, bezpieczeństwo i... dobra zabawa!

Po spektaklu zapraszamy na zakupy i rozrywkę: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementNiektóre spektakle teatralne mogą być nieodpowiednie dla małych dzieci, ze względu na głośną muzykę, skomplikowaną choreografię czy kostiumy postaci, których mogłyby się po prostu przestraszyć. Jeśli fabuła jest wymyślna i obfituje zaskakujące zwroty akcji, to całkiem możliwe, że maluchy niewiele zrozumieją. Ale w Teatrze Małego Widza nie musimy się o to martwić. Tutaj przedstawienie skonstruowane są w ten sposób, aby mogły w nich uczestniczyć dzieci już od pierwszego roku życia. Określenie „uczestniczyć” nie jest tu przypadkowe, gdyż przez cały czas nasze pociechy mają okazję, aby komentować to, co dzieje się na scenie, a nawet wejść na nią.

Atrakcje dla dzieci teatr Warszawa

Spektakle dla dzieci: Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza jest teatrem innym niż wszystkie. Ma charakter kameralny, ale też nie boi się eksperymentów. Wszystkie spektakle trwają około 30 minut, aby nie zmęczyć maluchów, odgrywane są bez zbędnych słów, które mogłyby być trudne do zrozumienia. Częściej operują dźwiękiem czy kolorem, wykorzystują multimedia. Dostarczają przy tym niezapomnianych wrażeń i pełnią funkcje edukacyjne, jak np. przedstawienie „Warzywa są z kosmosu”, które w prosty i zarazem dowcipny sposób udowadnia, że warzywa mogą być przyjaciółmi dzieci i dlatego nie trzeba się ich bać (i wybrzydzać przy obiadku). „Cztery pory roku” dają szansę posłuchania muzyki Vivaldiego i poznania barwnego cyklu przyrody, a „Mały Chopin” w bardzo przystępny i zabawny sposób opowiada historię życia wielkiego kompozytora, jednocześnie zaznajamiając z podstawowymi pojęciami muzycznymi. Po zakończeniu każdego spektaklu maluchy zapraszane są na scenę i mogą uczestniczyć w animowanej przez aktorów zabawie. W żadnym innym teatrze nie będę mogły tego doświadczyć.

Teatr Małego Widza Warszawa

Ceny biletów Teatr Małego Widza Warszawa

Ceny różnią się w zależności od spektaklu, wahają się miedzy 40 a 50 zł. Ceny są takie same dla rodziców i dzieci.