Tanie loty Warszawa – LEGOLAND Billund Dania

tanie loty Warszawa Billund

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów LEGO i miłośników rodzinnej zabawy – LEGOLAND Billund staje się jeszcze bardziej dostępny dzięki nowemu połączeniu tanimi liniami lotniczymi. Od marca 2017 to już 2 miasta w Polsce będą miały bezpośrednie połączenie z Billund w Danii.

tanie loty warszawa legoland dania ceny

Ukochany przez wszystkie dzieci park rozrywki LEGOLAND w miejscowości Billund w Danii jest celem rodzinnych wycieczek wielu polskich rodzin. Nowoczesne atrakcje przygotowane w miejscowości, w której powstały słynne klocki, są marzeniem niejednego dziecka. Ze względu na dość dużą odległość od Polski, najbardziej komfortowa wydaje się podróż samolotem. Do tej pory dostępne było tylko jedno bezpośrednie połączenie do Billund – z Gdańska (WizzAir).

Bezpośrednie tanie loty Warszawa - Billund (LEGOLAND)

27 marca 2017 zaczyna funkcjonować kolejne – z lotniska Chopina w Warszawie. Uruchamia je węgierski tani przewoźnik Wizz Air. Nowe połączenie Billund z Warszawą na pewno ucieszy wiele rodzin i przyczyni się do jeszcze większej popularności duńskiego parku rozrywki w Polsce. Loty zaplanowano na poniedziałki i piątki (co daje możliwość zaplanowania weekendowego wypadu), mają trwać 1 godzinę i 45 minut. Ceny zaczynają się od 89 zł. Co ważne, lotnisko znajduje się zaledwie kilkaset metrów od wejścia do LEGOLANDU. 

Sprawdź koniecznie:
Tanie noclegi LEGOLAND Dania
Przewodnik po atrakcjach LEGOLAND Billund