Scooby-Doo i Kiss – Straszenie na scenie [patronat]

Po typowo wakacyjnych 13 strasznych opowieściach na fali nadszedł czas na rockową, pełnometrażową przygodę ze Scooby-Doo. Przygotuj się na mocne brzmienie! Scooby-Doo i jego przyjaciele staną na scenie u boku legendarnej grupy rockowej KISS w zupełnie nowej przygodzie nie-z-tego-świata, która zadebiutuje na DVD już 23 października! 

Odwiedź wraz z detektywami „Świat KISS” – park rozrywki dla fanów zespołu – i zbadaj serię tajemniczych wypadków. Czy przebiegłość Brygady i siła brzmienia KISS ocalą świat przed zagładą? W najnowszej produkcji o Scooby-Doo fani grupy KISS usłyszą zupełnie nową piosenkę „Don't Touch My Ascot”, napisaną specjalnie na potrzeby filmu oraz sześć starszych utworów formacji. W oryginalnej wersji językowej członkowie zespołu (Gene Simmons, Paul Stanley, Eric D. Singer i Tommy Thayer) użyczyli też głosów swoim postaciom.

Scooby Doo STRASZENIE NA SCENIE DVD 3D

Tym razem Scooby-Doo, Daphne, Velma, Kudłaty i Fred wyruszą do Detroit Rock City, gdzie będą musieli rozwiązać zagadkę tajemniczej Wiedźmy, która przerwie halloweenowy koncert zespołu KISS i zacznie siać spustoszenie w parku rozrywki poświęconym legendarnej formacji. Szybko okaże się, że ambitna Wiedźma ma bardziej dalekosiężne plany – zamierza unicestwić całą planetę! Tymczasem na placu boju pojawi się konkurencyjna ekipa detektywów. Czy dzielna Brygada nauczy się współpracować z rywalami w imię większego dobra? Czy wszyscy zdadzą ten egzamin śpiewająco?

WYDANIE DVD

„Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie” to nowa pełnometrażowa produkcja z udziałem uroczego psiego detektywa, która pojawi się na DVD już 23 października! Wydanie zawierać będzie film oraz atrakcyjne materiały dodatkowe:

  • Czy jesteś Scooby-Doo czy Kudłatym?
  • Gagi z planu