Rowerowe Śląskie – pierwszy taki przewodnik!

rowerowe wycieczki trasy dla dzieci Śląskie opinie przewodnik

Lubicie aktywnie spędzać czas? Kochacie jazdę na dwóch kółkach w rodzinnym gronie? Mamy dla Was prawdziwą gratkę! "Rowerowe Śląskie" czyli subiektywny przewodnik po rodzinnych trasach rowerowych województwa śląskiego. Znajdziecie tu pomysły na "mini-wyprawy" oraz bardziej wymagające trasy, a wszystko z myślą o rodzinnych wycieczkach.

Sprawdźcie koniecznie >> https://www.podrozehani.pl/sklep

Przewodnik to 27 sprawdzonych pomysłów na rodzinne wycieczki rowerowe o różnym stopniu trudności.  Co ważne, każda z tras jest dokładnie opisana wraz z okolicznymi atrakcjami. To nie wydawnictwo "teoretyczne" - wszystkie trasy przejechała autorka Basia wraz z rodziną i właśnie z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowany jest ten przewodnik. To właśnie dlatego znajdziecie w nim również praktyczny niezbędnik rowerowy czy pomysły na dodatkowe atrakcje podczas wycieczki, które zmotywują Wasze dzieci do pokonywania rowerowych wyzwań.  Dodatkowo w publikacji znajdziecie też mapy, praktyczne informacje oraz kody QR, dzięki którym przygotujecie mapę na swoim telefonie. Miłym dodatkiem  są inspiracje z innych regionów Polski, przygotowane przez zaprzyjaźnionych blogerów.  Jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup przewodnika? Te tytuły powinny Was przekonać!  W przewodniku znajdziecie np. trasę prowadzącą przez najlepsze place zabaw w okolicy, wycieczkę w poszukiwaniu domków Shreka i Fiony czy tropem Notozaura. śląskie trasy rowerowe dla rodzin z dziećmi przewodnik

Książka i e-book to gotowe pomysły na wiele ciekawych wycieczek po województwie śląskim, napisanych z myślą o rodzinach z dziećmi. W zestawie kosztują mniej!

 

Sprawdźcie koniecznie >> https://www.podrozehani.pl/sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *