Twoje wymarzone rodzinne wakacje w Toskanii

agroturystyka Toskania atrakcje dla dzieci

Marzysz o słońcu, relaksie, hamaku. Chwili dla siebie i odpoczynku. Do tego lampka wina do kolacji w ogrodzie. Nieśpieszny spacer po średniowiecznych toskańskich miasteczkach. Dom z basenem, hamaki, winnica, gaj oliwny. Wakacje w Toskanii? Brzmi cudownie? Rozmarzyłeś/aś się?

Twoje wymarzone wakacje tak wyglądają? Zastanawiasz się, czy to jest realne podczas rodzinnych wakacji? Z dziećmi nie wypoczniesz, nie napijesz się wina, a tym bardziej nie pozwiedzasz urokliwych miasteczek? Możesz spełnić swoje marzenia i pojechać do bajecznej Toskanii. Podczas gdy Ty będziesz odpoczywał/a, zwiedzał/a bądź relaksował/a się Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło z rówieśnikami pod opieką wspaniałych animatorek.

Ostanie miejsca dla 2 rodzin - sprawdź niżej!

Lemon and Lime biuro podrózy Toskania opinie

Wyobraź sobie duży dom na wzgórzu otoczonym winnicą i gajem oliwnym. Dzień, który zaczynasz głębokim oddechem i spacerem wśród oliwnego gaju. Poranek w ogrodzie, gdzie wszyscy będziemy jadali śniadania. Smak świeżego chleba z oliwą, pastą z suszonych pomidorów i winem przyniesionym od naszych gospodarzy. Orzeźwiająca kąpiel w basenie. Po śniadaniu Twoja pociecha biegnie do "wakacyjnego przedszkola", a Ty możesz w tym czasie się zrelaksować, pojechać na wycieczkę, czy poleniuchować.

Toskania rodzinne wakacje oferta opinie z dzieckiem

Marzysz o takich wakacjach? Chciałbyś/abyś pospacerować po winnicy czy poleżeć w hamaku? Czujesz smak aromatycznej kawy w toskańskiej kawiarni? Chcesz nieśpiesznie zwiedzać urokliwe miasteczka? Zapraszam Cię na

Rodzinne Wakacje do Toskanii.

wycieczka do Toskanii z dzieckiem opinie

Stworzyliśmy takie miejsce, gdzie razem ze swoimi pociechami będziecie doświadczać cudownych chwil. Będzie czas na wspólne zabawy, przebywanie z dziećmi, ale też będzie możliwość relaksu, odpoczynku i zwiedzania klimatycznych włoskich miast.

Toskania rodzinne wakacje oferta opinie z dzieckiem

Codziennie zaprosimy dzieci do „wakacyjnego przedszkola”. Od godziny 10 do 16 będą miały różnorodne atrakcje i zabawy z rówieśnikami. Ty będziesz miał możliwość relaksu, spaceru bądź zwiedzania włoskich miasteczek. Zadecydujesz, jak spędzić wolny czas.

Wakacyjne Przedszkole Toskania wakacje z dzieckiem

Nasza agroturystyka to duży dom na wzgórzu otoczony winnicami i gajem oliwnym. Zadbany ogród, hamaki, jadalnia z widokiem na toskańskie wzgórza. Leżaki, basen i dużo zieleni, na której będzie mogła hasać Twoja pociecha. Dużo przestrzeni. Nasza agroturystyka położona jest w samym sercu Toskanii, z dala od miejskiego zgiełku. Bezpieczne otoczenie pozwoli na swobodne poruszanie się po całym kompleksie. Nasi gospodarze zadbają o wszelkie udogodnienia.

Toskania rodzinne wakacje opinie ceny

Obfite śniadania z lokalnych produktów oraz smaczne obiadokolacje serwowane w ogrodzie. Wino od naszych gospodarzy. Zabawa z włoską muzyką, lub kino pod gołym niebem?

Ten czas jest dla Ciebie i Twojej rodziny.

Toskania rodzinne wczasy atrakcje dla dzieci

Jako właścicielka biura podróży, osobiście zadbam o każdy szczegół na tym wyjeździe.

Po powrocie stwierdzisz, że to były najlepsze wakacje, o których od marzyłeś/aś od lat. Dzieci z Wami radosne, Wy wypoczęci i zrelaksowani.

Zapraszam!

Justyna Wiśniewska

agroturystyka Toskania biura podróży oferty

Jeśli masz ochotę spędzić wspaniały czas w cudowniej Toskanii, zadzwoń do mnie: Justyna Wiśniewska, tel.: 691 838 899 lub napisz, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania: biuro@lemonandlime.pl

A na hasło dzieckowpodrozy dostaniesz 200 zł zniżki dla rodziny.

Szczegóły oferty są >>tutaj<<

wycieczka z dzieckiem Toskania opinie atrakcje