PODRÓŻ – najlepszy prezent dla dziecka!

rejs na dzień dziecka unity line

Nie wierzysz? Wystarczy choć raz spróbować. Oczywiście, nie musisz zaczynać od wielkiej i karkołomnej wyprawy. Na początek wystarczy coś małego. Na przykład, w sobotę 3 czerwca, zarezerwuj miejsca na wycieczce Odkryj Ystad w jeden dzień i spraw niezwykłą niespodziankę z okazji Dnia Dziecka! Dlaczego niezwykłą? Bo ten konkretny rejs został pomyślany, tylko i wyłącznie, z myślą o najmłodszych!

Na pokładzie promu Unity Line, oprócz zwyczajnych atrakcji (sklepy, restauracje, kafeterie), na dzieci będą czekały liczne gry i ciekawe zajęcia. W planach jest też dyskoteka oraz spektakl teatralny. Emocjonująca podróż promem to nie tylko doskonała okazja do wspólnej zabawy i zwiedzania, ale też do obudzenia w dziecku żyłki podróżniczej!rejs na dzień dziecka atrakcje Szwecja Ystad

Dlaczego warto zachęcać dziecko do wyjazdów?

Bo to świetna ucieczka od monotonii i dobry sposób na odzyskanie energii do nauki czy zabawy.

Nie ma co się łudzić! Codzienność naszych dzieci nie zawsze wygląda różowo.

Stresujące obowiązki szkolne i angażujące zajęcia pozalekcyjne, a co za tym idzie przemęczenie. Potrzeba akceptacji i wszystkie zmartwienia, które towarzyszą poszukiwaniu swego miejsca w grupie rówieśniczej. Wreszcie, nowoczesne technologie, które mocno wpływają na to, jak dzieci postrzegają świat. Bardzo łatwo jest zapomnieć, że oglądanie tik toków czy relacji na Instagramie nie zastąpi realnych doświadczeń! Dlatego, jak najczęściej pokazuj dziecku, że świat to nie tylko ekran telefonu czy monitora.

Zwiedzaj! Bo wspólne wyjazdy to nie tylko wspaniała przygoda, ale również okazja do odstresowania, zacieśniania więzi, rozwijania dziecięcej wyobraźni, pewności siebie i samodzielności.

Szwecja Ystad wycieczka rodzinna z dzieckiem atrakcje Unity Line dzień dziecka  

A gdy dziecko złapie już bakcyla podróżowania?

Gratulacje! Możesz sobie to poczytać za prawdziwy sukces! Zwłaszcza przy takiej „konkurencji”, jaką niewątpliwe są media społecznościowe. Podróżowanie to hobby, które zawsze będzie rozwijać. Nawet, jeśli Twoje dziecko już dorośnie!

Dlatego ważne jest, aby takie zainteresowanie skutecznie pielęgnować. Przykładowo, jeśli zaczęliście od krótkich wypadów, podobnych do wspomnianego już rejsu Odkryj Ystad w jeden dzień teraz jest dobry moment na zaplanowanie dłuższej eskapady.

Jeśli nie masz doświadczenia w organizacji podróży lub – na początek – chcesz zdać się na sprawdzone rozwiązania, warto skorzystać z gotowych propozycji wycieczkowych Unity Line.

Interesującą ofertą, która łączy zwiedzanie stolicy Danii z beztroską zabawą w świecie najsłynniejszych klocków na świecie, jest: Zabawa na całego - Legoland i Kopenhaga dla każdego!

Wycieczka planowana jest w terminie wakacyjnym (dokładnie 12-15 sierpnia) więc może być, zarówno atrakcyjną nagrodą za cały rok nauki, jak i motywacją do pracy w kolejnym roku szkolnym!

Szukasz czegoś innego? Odwiedź stronę z wycieczkami online: sklep.skandynawskiepodroze.pl i znajdź ofertę, która przemówi do ciebie – ale przede wszystkim – spodoba się twojemu dziecku!

To nie powinno być trudne! Północ to nie tylko raj dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Skandynawia obfituje też w atrakcje skierowane bezpośrednio do dzieci i młodzieży.

rejs dzień dziecka Szwecja wycieczka z atrakcjami

A może promem na własną rękę?

Samodzielne podróżowanie daje sporo satysfakcji.

Wyobraź sobie, że zaczynacie od dyskusji: czym najlepiej ruszyć w drogę? Rowerami, samochodem, a może warto wynająć kampera? Wspólnie planujecie najlepsze trasy, noclegi i przewidujecie określony budżet na całą wyprawę.

Czy to nie są znakomite lekcje geografii, ekonomii i radzenia sobie w różnych, życiowych sytuacjach?

Jeśli więc czujecie taki zew przygody lub odwiedziliście stronę sklep.skandynawskiepodroze.pl, a wycieczka, która wam się spodobała została już wyprzedana – spokojnie!

Promy Unity Line kursują 7 dni w tygodniu na trasach Świnoujście – Ystad i Świnoujście – Trelleborg. Bez problemu przewieziecie na drugi brzeg Bałtyku praktycznie każdy pojazd. A jeśli macie ochotę na piesze wędrówki, to też nie będzie problemu!

Niezależnie od tego, jak zamierzacie podróżować – wystarczy kupić bilet na prom, a Skandynawia stanie przed wami otworem!

Odwiedź stronę unityline.pl i przekonaj się jakie to proste!

Dlaczego akurat Północ?

Wystarczy sobie przypomnieć, skąd pochodzili: Hans Christian Andersen, Astrid Lindgren czy Tove Jansson. Czy to przypadek, że tylu uznanych twórców literatury dziecięcej urodziło się w Europie Północnej?

W kulturze skandynawskiej, dzieci od dawna są zachęcane do samodzielności, eksploracji, nauki i aktywnego udziału w społecznościach. I to się nazywa pozytywny przykład!

Północ to wręcz idealny kierunek do rozpoczęcia dziecięcej przygody z turystyką!

A najwygodniejszym sposobem podróżowania do Skandynawii są rejsy promami Unity Line.

Masz świetną dostępność terminów i możesz wybrać podróż za dnia lub nocą, bo promy przewoźnika kursują codziennie w ruchu wahadłowym. Poza tym, sama taka wyprawa jest już sporą atrakcją!

rejs promem unity line z dziećmi wycieczka do Ystad opinie

Wygodne kabiny, bary i restauracje sprawią, że rejs upłynie Ci szybko i przyjemnie. W trakcie podróży zrobisz też zakupy, zagrasz w kasynie lub potańczysz na parkiecie. Najmłodsi podróżnicy na pewno docenią kolorowy pokój zabaw. Dobrze przy tym pamiętać, że dzieci do lat 7 podróżują za darmo!

Planując podróż do Skandynawii z Unity Line warto też zerknąć na ofertę: Rodzinny pakiet z dzieckiem. To bardzo korzystna propozycja, gdy planujesz wyjazd całą rodziną lub masz pod opieką więcej niż jedną dziecko!

Podróże kształcą”. To powiedzenie nie wzięło się znikąd!

Podróżowanie uczy dzieci elastyczności i zaradności. Nawiązywanie kontaktów, próbowanie nowych smaków, czy odkrywanie niezwykłych miejsc – to tylko niektóre z przygód, jakie czekają na młodych podróżników i podróżniczki. Takie doświadczenia kształtują charakter i doskonale rozwijają.

A Skandynawia to kierunek, który spodoba się całej rodzinie. Dlatego nie zwlekaj i zaplanuj waszą wspólną przygodę z Unity Line!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *