Pomerania Fun Park Kołobrzeg

atrakcje dla dzieci nad morzem

Będąc w Kołobrzegu, szczególnie z obecnością dzieci, musimy mieć pewne alternatywy dla spędzania czasu w gronie rodzinnym. Żadne dziecko (ale też i rodzic) nie chcą się nudzić! Właśnie dlatego, warto wziąć pod uwagę miejsca takie jak właśnie parki rozrywki! Być może część z was nie wie, lecz największy park rozrywki na Pomorzu Zachodnim - Pomerania Fun Park znajduje się akurat w tym mieście! Miejsce to zapewnia całym rodzinom zabawę na wysokim poziomie, a my przedstawimy wam jego atrakcje.

Pomerania Fun Park zajmuje powierzchnię ponad 30 ha i udostępnia swoim gościom zarówno atrakcje sezonowe, jak i całoroczne. Jest tu kilka różnorodnych stref, a każda oferuje inny rodzaj rozrywki. Bierze się tu pod uwagę zarówno potrzeby najmłodszych, jak i trochę starszych. Jeżeli nie wierzycie, to czytajcie dalej nasz artykuł!

W Strefie Karuzel czeka na was szalony rollercoaster, duża karuzela krzesełkowa, autodrom, wielkie wahadło oraz rodzinna karuzela. Miłośnicy mocnych wrażeń na pewno znajdą tu coś dla siebie! Skorzystajcie ze wszystkich dostępnych atrakcji!

rodzinne atrakcje Kołobrzeg Fun Park

Kolejną strefą jest Wioska Wikingów. Jest to miejsce przypominające nieco skansen, w którym można poznać historię starożytnych wojowników, jakimi własnie byli Wikingowie. Organizowane są tu przeróżne lekcje edukacyjne i warsztaty (m.in. garncarski, kaletniczy czy tkacki). Organizatorzy przygotowali także liczne gry i zabawy – strzelanie z łuku, rzut włócznią, przeciąganie liny czy tor przeszkód.  Kto wie, może okaże się, że jesteście doskonałymi wojownikami?

weekend z dzieckiem Kołobrzeg opinie atrakcje

Na dzieci czeka tu też ogromny Dmuchany Plac Zabaw. To tu zabawa jest całkowicie bezpieczna, gdyż zawsze czeka na nas miękkie lądowanie. Są tu zjeżdżalnie, kolorowe domki i inne wymyślne przeszkody, które musicie zobaczyć na własne oczy. Maluszkowo to strefa przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Mogą bawić się one na łagodnych karuzelach, w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalniach czy jeździć ciuchcią i samochodzikami. Drabinki i Ślizgawki to strefa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ścianki wspinaczkowe, tunele, zawieszone mosty i drabinki sprawiają, że można się tu naprawdę wyszaleć!

Strefa Wodny Świat to wielkie dmuchane baseny ze zjeżdżalniami, które w letnie dni przynoszą dużo ochłody i relaksu. To doskonała odskocznia od "suchej" zabawy na terenie parku!

atrakcje dla dzieci aquapark Pomerania opinie Kołobrzeg

Nie zapomnijcie także o tym, że dodatkowo w Fun Park Pomerania działa całoroczna Hala Zabaw o powierzchni 3000 metrów kwadratowych. Dzieci mogą tu bawić się na trampolinach, w małpim gaju, na 8-metrowych zjeżdżalniach, boiskach sportowych, basenach z kulkami, korzystać z automatów i wielu innych atrakcji.

sala zabaw Pomerania Kołobrzeg opinie atrakcje

Godziny otwarcia Pomerania Fun Park Kołobrzeg

 • codziennie: 10:00 - 19:00

Ceny biletów Pomerania Fun Park Kołobrzeg

Cennik ważny od 25.04.2020 - 27.09.2020

 • normalny – 69 zł
 • dwie godziny przed zamknięciem – 40 zł
 • dzieci do 80 cm wzrostu – 1 zł (nie mogą one korzystać z wszystkich atrakcji)
 • dzieci do lat 4 – 30 zł
 • seniorzy – 40 zł
 • kobiety w ciąży – 40 zł
 • niepełnosprawni – 1 zł
 • rodzinny (2+1) – 200 zł
 • rodzinny (2+2) – 260 zł
 • rodzinny (2+3) – 310 zł
 • rodzinny (2+4) – 360 zł

Bilety rodzinne dotyczą dzieci do 17. roku życia.

Pomerania Fun Park - dojazd

Park Pomerania Fun Park jest oddalony o około 14 kilometrów od Kołobrzegu i znajduje się w miejscowości Pyszka. Dojazd na miejsce możliwy jest przy pomocy samochodu oraz autobusu. W przypadku podróży samochodem, należy wybrać drogę 163 w kierunku Białogradu lub zjechać z drogi nr 6 w Karlinie (jadąc w kierunku Kołobrzegu). Alternatywnie możemy zdecydować się na podróż autobusem kursującym  na linii Kołobrzeg - Białograd. Na miejscu znajdziemy też płatny parking.