Agroturystyka – Zagroda Rekreacyjna Studzienno

hotele przyjazne rodzinie Góry Stołowe

Agroturystyka, zwierzęta domowe, przepiękne Góry Stołowe na wyciągnięcie ręki i mnóstwo wspaniałych miejsc do zabawy – czy można się dziwić, że dzieci uwielbiają Zagrodę Rekreacyjną?

Nieopodal uzdrowiska Polanica-Zdrój i Gór Stołowych, można znaleźć prawdziwą przygodę. Działające tu gospodarstwo agroturystyczne Zagroda Rekreacyjna umożliwia spędzanie czasu blisko natury, a także pozwala zaprzyjaźnić się z mieszkającymi tutaj zwierzętami. Aktywny wypoczynek i poznawanie zwyczajów czworonożnych przyjaciół to świetna zabawa dla wszystkich rodzin.

Sprawdź aktualną ofertę >>tutaj<<

agroturystyka góry stołowe z atrakcjami dla dzieci

Goście Zagrody Rekreacyjnej mają do wyboru pokoje 2-osobowe i 3-osobowe, a także pokoje rodzinne składające się z 2 sypialni. Mogą korzystać z 2 aneksów kuchennych, a także ze świetlico-jadalni z kominkiem albo wykupić posiłki.

Zwierzęta

Jednym z największych plusów zagrody jest możliwość kontaktu z tutejszymi zwierzętami. Nie tylko można im się przypatrzeć z bliska czy pogłaskać, ale także uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pozwalających zorientować się, co lubią, czym je karmić, jak je pielęgnować i czym różnią się poszczególne rasy. Można tu nauczyć się doić kozę i siodłać konie. Żyjące tu osły, owce czy alpaki dla dzieciaków są wprost fascynujące. Maluchy również chętnie uczą się jazdy konnej. Nawet najmłodsi mogą spróbować przejażdżki na sympatycznym kucyku „Guciu”. Właścicielka gospodarstwa jest licencjonowanym instruktorem jeździectwa i przodownikiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej. Dlatego organizuje konne wycieczki po okolicznych szlakach, ale także zachęca do pieszego zwiedzania pobliskich terenów, choćby Parku Narodowego Gór Stołowych. Można także przejechać się konną bryczką.

mini zoo Zagroda Rekreacyjna Studzienno opinie Agroturystyka

Inne atrakcje dla dzieci

Na terenie zagrody znajdują się place zabaw, kąpielisko z brodzikiem, boisko, zjeżdżalnia linowa czy domek na drzewie. Można też korzystać z wiaty z paleniskiem i miejsca na ognisko. W środku głównego budynku ustawiono stół z piłkarzykami i stworzono kącik z książkami i zabawkami. Zimą działa tu stok do zjazdów na nartach i sankach, organizowane są też kuligi.

agroturystyka góry stołowe z dzieckiem zimą atrakcje Zagroda Rekreacyjna agroturystyka opinie Góry Stołowe

rekomendacja noclegi dla dzieci

 

Niepowtarzalna rodzinna atmosfera, a także dziesiątki opinii zadowolonych rodzin, dla których to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, pozwalają nam przyznać Zagrodzie Rekreacyjnej rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Zagroda Rekreacyjna

Studzienno 4a/2

57-320 Polanica Zdrój

www.zagrodarekreacyjna.pl