Plac Zabaw dla dzieci-Będzin-Osiedle Warpie

będzin plac zabaw dla dzieci (4)

Plac zabaw. Huśtawki. Zjeżdżalnie. Kochamy to mocno, bo jesteśmy tam Szczęśliwi. Nakręceni jak bączki! I chyba każda mama i tata dziękuje niebiosom, że wreszcie, nareszcie porządne miejsce do zabawy stworzono, jak przykładowo na Osiedlu Warpie w Będzinie.

będzin plac zabaw dla dzieci (4)

Bo tu można nawet i 3/4 dnia na powietrzu hasać i nic się nie znudzić i co ważne jest to miejsce w zasięgu BUTA jego mieszkańców. Ten cudowny raj dla Dzieciaków znajduje się w parku. Szczegóły, które przyciągają uwagę, to elastyczna, bezpieczna nawierzchnia po której "bryka się" bez opamiętania, jak tygrysek z Kubusia Puchatka.

będzin plac zabaw dla dzieci (4)

Atrakcją nr 1 dla naszej pociechy jest zjazd na linie z podestem i wszelkie rury do zjeżdżania. Dla mnie - mamy sentymentalnej - największy urok mają karuzele. Tacie podoba się najbardziej wersja statku, jaką można tam znaleźć - tak, On mógłby z jego ram nie wychodzić... i bawić się i bawić. Huśtawki, ala'domki, sprężynowce... postarali się twórcy tego miejsca na szósteczkę. A do tego sporo plusów można dodać za pająki (oczywiście, te z liny)!!! Polecamy gorąco! 

będzin plac zabaw dla dzieci (4)

Plac Zabaw Będzien -os. Warpie - lokalizacja:

Plac zabaw poleciła Irka Krzymińska

Sprawdź również inne place zabaw dla dzieci