PitStop Gdynia Arena Zoltar

rodzinne atrakcje Gdynia

Gdyński PitStop to prawdziwe centrum rozrywki oferujące atrakcje dla miłośników sportu i adrenaliny.

Kompleks rekreacyjno-sportowy PitStop zlokalizowany jest w centrum miasta. Składa się z toru kartingowego, areny do elektronicznego paintballa oraz pubu. Bogata oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Miejsce to doskonale nadaje się również na organizację urodzin, różnego rodzaju imprez i eventów.

Tor kartingowy

Tutejszy tor kartingowy jest największym w Gdyni, zajmuje powierzchnię 3200 m2 i ma długość ponad 4200 m. Szerokość toru wynosi 6 m, podczas jednego wyścigu może wystartować maksymalnie 10 osób. Tor zabezpieczony jest specjalnymi bandami, posiada precyzyjne urządzenia do pomiaru czasu oraz oświetlenie, dzięki któremu można się ścigać także po zmroku. Do dyspozycji małych i dużych kierowców są gokarty CaroliKart Singer z silnikami Hondy.

gokarty Gdynia

Paintball Gdynia - Arena Zoltar

Nowoczesny system paintballa elektronicznego Zoltar daje większe możliwości niż tradycyjna odmiana gry. Przede wszystkim strzela się tu wiązką podczerwieni, która uruchamiają czujnik w kamizelce przeciwnika, a system komputerowy zlicza ilość trafień. Rozgrywka odbywa się w specjalnie zaprojektowanym labiryncie o powierzchni 240 m2, w którym umieszczono miny, bazy i inne dodatki. W nocy istnieje także możliwość prowadzenia gry na placu będącym za dnia torem gokartowym. Ogromna liczba możliwych scenariuszy powoduje, że gra nigdy się nie nudzi i ciągle zaskakuje.

elektroniczny paintball Gdynia atrakcje

Adrenaliner Pub

W sportowym pubie emocji ciąg dalszy. Można stąd obserwować tor kartingowy, a także spróbować swoich sił na symulatorach rajdowych lub zagrać w którąś z popularnych gier (również sportowych) na konsolach podłączonych do dużych ekranów. Jest też duży wybór gier planszowych.

Gdzie?