Park Trampolin Skokoloco Zielona Góra

park trampolin Zielona Góra atrakcje dla dzieci

Przeżyjcie niesamowite emocje w parku trampolin Skokoloco! Przekonajcie się, że skakanie to wolność.

Jak ćwiczyć koordynację ruchową, wzmacniać kondycję i przy okazji świetnie się bawić? Jest na to doskonały sposób – skakanie! Ale na trampolinach Skokoloco można ze skakania uczynić prawdziwą sztukę, rozwijając drzemiącą w Was kreatywność, której sami dotąd nie byliście świadomi. Niezależnie od wieku i formy sportowej, każdy może wybrać najbardziej odpowiadające mu zajęcia, a profesjonalni instruktorzy podpowiedzą, co zrobić, by móc w pełni cieszyć się zabawą.

Skokoloco Zielona Góra opinie atrakcje

Oferta Skokoloco jest bardzo różnorodna. Park posiada 75 trampolin różnego przeznaczenia. Dostępna jest arena główna Main Space, gdzie można skakać do woli, basen z gąbkami Sponge Poll, w który można wskoczyć bez obaw o amortyzację, oraz dwa boiska – Dunk Arena do koszykówki i Dodgeball Arena do zbijaka. Trampoliny przenoszą obie te dyscypliny w zupełnie inny wymiar. Wspólnie ze znajomymi możecie zagrać tu też w siatkówkę i piłkę nożną. Takie zajęcia świetnie nadają się na również na imprezy integracyjne.

Skokoloco Zielona Góra opinie

Na szczególną uwagę zasługują zajęcia dla rodziców z dziećmi „Fly with Kids”, podczas których maluchy już od 4. roku życia mogą uczyć się skakać wspólnie z tatą lub mamą, wzmacniając jednocześnie rodzinną więź i budując zaufanie, oraz „Loco Family” polegające na współpracy i rywalizacji podczas wspólnego pokonywania torów przeszkód i rozmaitych zadań na trampolinach. W Skokoloco prowadzone są też zajęcia z podstaw akrobatyki dla dzieci od lat 8, a w piątek odbywają się dyskoteki z możliwością tańczenia na trampolinach. Skokoloco prowadzi również zajęcia dla szkół i przedszkoli w ramach „Akademii Skakania”. Park trampolin to także dobre miejsce, żeby zorganizować urodziny i imprezy firmowe.

Skokoloco rodzinne atrakcje lubuskie

Dorośli i starsze dzieci mogą wybrać zajęcia crossfit, parkuor, fitness, bardziej zaawansowaną akrobatykę, wydolnościowo-siłowy workout lub trening indywidualny, dostosowany do potrzeb każdego. Nie zapomniano także o seniorach 50+, dla których przygotowano nieobciążające stawów treningi poprawiające kondycję. Bo skakać można w każdym wieku!

Skokoloco oferuje liczne zniżki i promocje, a także bilety rodzinne.

rodzinne atrakcje Zielona Góra

Godziny otwarcia:

codziennie od 10.00 do 22.00

Ceny biletów:

                                         na miejscu            przez Internet              programy lojalnościowe

normalny                            30 zł                        26 zł                             25 zł
 ulgowy                               25 zł                        20 zł                             35 zł (+dziecko do 10 l.)
rodzinny (2+2)                 100 zł                        90 zł                             85 zł


Bilet rodzinny przysługuje dzieciom do lat 13, za każde dodatkowe dziecko do 13 lat dopłata 20 zł, dzieci poniżej 13. roku mogą wejść do Skokoloco tylko z opiekunem. Dzieci do lat 4 wchodzą za darmo z dorosłym opiekunem.

rodzinne atrakcje lubuskie

Park Trampolin Skokoloco
ul. Dekoracyjna 8
65-155 Zielona Góra
www.skokoloco.pl

1 comment

Leave Comment